Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Duchovný život
 Ako som dnes stretol Boha
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Milovat Téma Next Topic: Rušenie pokoja cirkvi
Strana: z 2

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 17 október 2004 :  15:56:37  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Skuste napisat ako ste dnes (t.j. den ked citate tento prispevok) stretli Boha... Povedal Vam nieco?

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora 

mirecnr

Stav: offline

 Odoslaný - 25 október 2004 :  06:18:16  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: mirecnr  Send mirecnr an AOL message  Odoslať ICQ správu pre: mirecnr  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: mirecnr  Pridať mirecnr do zoznamu priateľov
Stretol som Ho v cloveku, ktoreho milujem a ktory potreboval moju pomoc. A Otcovi dakujem, ze som mal silu pomoct.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2690  ~  Člen od: 06 november 2003  ~  Posledná návšteva: 04 marec 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 25 október 2004 :  14:37:37  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
ahojte,
prezivam prave obdobie, ze sa musim nutit do vsetkeho a zistujem, ze som slaboch. dost ma to trapilo, ze mam taketo obdobie, ale Pan mi dal vediet, ze to tak ma teraz byt. A zacina sa mi to aj pacit, ze mi nejde vsetko lahko. pretoze,ked chcem cosi spravit stoji ma to dost sil a ked sa premozem mam dobry pocit, ze z lasky k Jezisovi som sa prekonala.a on je taky dobry,ze mi tu silu dava stale, ale troska inym sposobom:)
a co mi povedal prave dnes?
ze je stale so mnou, nikdy ma neprestane lubit a ze nie je dolezite kolkokrat padnem ale kolkokrat vstanem...
pekny den

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 28 október 2004 :  11:16:54  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
Pan po nas tuzi nepochopitelnou laskou

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Lajos

Stav: offline

 Odoslaný - 28 október 2004 :  20:41:02  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Lajos  Pridať Lajos do zoznamu priateľov
Ked sa tak pozriem okolo seba na tento svet a potom na seba, je to cele na zaplakanie. Miesto toho aby sme pracovali celym telom a celou svojou dusou pre Pana, nahaname sa stale za niecim inym.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2570  ~  Člen od: 29 február 2004  ~  Posledná návšteva: 16 február 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 29 október 2004 :  10:21:57  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
stretla som Ho dnes v slnku

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Patrik

Stav: offline

 Odoslaný - 30 október 2004 :  14:14:55  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Patrik  Odoslať ICQ správu pre: Patrik  Pridať Patrik do zoznamu priateľov
ja som Ho dnes stretol v hmle... za ktorou je slnko

 Počet príspevkov: 1409  ~  Člen od: 06 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 02 január 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

miska

Stav: offline

 Odoslaný - 30 október 2004 :  21:19:14  Zobraziť profil  Pridať miska do zoznamu priateľov
Pane, dnes som Ta stretla ukryteho v hostii,dal si mi silu nanovo zacat milovat a pokoj do duse.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 638  ~  Člen od: 03 január 2004  ~  Posledná návšteva: 17 júl 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 04 november 2004 :  09:22:55  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
Hmla je tiez dielo Bozich ruk,teda pokial to nie je smog
ja som ho vcera stretla v Svatom Pisme

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Lajos

Stav: offline

 Odoslaný - 04 november 2004 :  16:55:17  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Lajos  Pridať Lajos do zoznamu priateľov
Kazde nove rano, ktore nam je dane je "stretnutie s Bohom"

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2570  ~  Člen od: 29 február 2004  ~  Posledná návšteva: 16 február 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mirecnr

Stav: offline

 Odoslaný - 05 november 2004 :  06:56:16  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: mirecnr  Send mirecnr an AOL message  Odoslať ICQ správu pre: mirecnr  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: mirecnr  Pridať mirecnr do zoznamu priateľov
Pane, DAKUJEM, ze som Ta vcera vecer mohol stretnut v nadhernej adoracii, tichosti a modlitbe.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2690  ~  Člen od: 06 november 2003  ~  Posledná návšteva: 04 marec 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 05 november 2004 :  08:35:35  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
Stretla som ta Pane v ludoch a v sebe

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Lubica

Stav: offline

 Odoslaný - 05 november 2004 :  12:38:37  Zobraziť profil  Pridať Lubica do zoznamu priateľov
Dnes som ho stretla v dovere dietata, ktore spokojne sedelo v kociku a uplne doverovalo svojej mame, ze ho bezpecne prevedie cez prekazky na ceste. Uvedomila som si, ze takuto doveru chcem a potrebujem. Drahy Pane, pomoz nam rast v dovere v teba.

 Počet príspevkov: 71  ~  Člen od: 14 jún 2004  ~  Posledná návšteva: 22 september 2006 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

whippet

Stav: offline

 Odoslaný - 06 november 2004 :  19:47:43  Zobraziť profil  Pridať whippet do zoznamu priateľov
V sulade s bodom 5 pravidiel prispievania, bol tento prispevok pre pouzite vulgarizmy zmazany.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3  ~  Člen od: 18 február 2004  ~  Posledná návšteva: 16 marec 2004 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 07 november 2004 :  08:12:38  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
Pán je so mnou stále, keď sa ráno budím, keď pracujem, odpočívam, i keď čítam Jeho Slovo. Ubezpečil ma, že DS ako súčasť trojjediného Boha bude so mnou na veky, Jan 14:16. Ubezpečil ma, že tam, kde sa ľudia zídu v Jeho mene, bude v ich strede. Mat 18:20.
Ďakujem Pane, že som v Tvojej ruke Jan 10:28. V pokore Ťa prosím o milosť, pokoj, odpustenie a lásku, nech je oslávené Tvoje Meno v našich životoch, nech sa aj na nás plnia Pavlove slová

Galatským 2:20 S Kristom spolu ukrižovaný som a žijem už nie ja, ale žije vo mne Kristus, a to, čo teraz žijem v tele, vo viere Syna Božieho žijem, ktorý si ma zamiloval a vydal sám seba za mňa.




 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 08 november 2004 :  13:48:44  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
Čo mi dnes Boh povedal?

Že, dôležité je, že Boh nerobí našu vôlu, ale my máme robiť Jeho
Že, nie je dôležité žiť dlho, ale žiť v pokore a poddanosti Jemu.
Že, nie je dôležité čo robíme, ale ako a prečo to robíme.
Že, nie je dôležité, čo si o nás hovoria a myslia druhí, ale akí sme v očiach Boha.
Že, nie je až tak dôležité mať biblickú zbehlosť,/ale čistota Slova/ a uvádzať do praxe a našich životov tú, ktorú máme /ak je pravdivá/.
Že, nie je dôležité byť sám šťastný, ale obšťastňovať svoje okolie.
Že, nie je dôležité aby sa nám ťažkosti vyhýbali, ale aby utrpenie pri nás viedlo k cieľu, ktorý si Boh v našom prípade stanovil.
Že, nie je dôležité ani vedieť kedy zomrieme, ale je dôležité vedieť, či sme pripravení stretnúť sa s Bohom.

Požehnaný deň prajem.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 08 november 2004 :  23:06:56  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
stretla som ho dnes v kamaratke, a v sviatosti oltatrnej


 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 10 november 2004 :  16:27:10  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
v kamaratkinom dietatku

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 10 november 2004 :  16:31:36  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov
Ja dnes stretnem skutočného Boha pri oltári... :))
Už sa teším!!! :))

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Patrik

Stav: offline

 Odoslaný - 11 november 2004 :  14:31:39  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Patrik  Odoslať ICQ správu pre: Patrik  Pridať Patrik do zoznamu priateľov
v Tebe...

človek

 Počet príspevkov: 1409  ~  Člen od: 06 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 02 január 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

miska

Stav: offline

 Odoslaný - 15 november 2004 :  19:50:42  Zobraziť profil  Pridať miska do zoznamu priateľov
Pane, dnes som Ta stretla ako Pana,ktory dava svoje dary uplne zadarmo, ako Priatela,ktory ma povzbudzuje v kazdom dobre zacatom diele,ktory vypocul moje potreby a zaroven uskutocnil to, o co som Ta prosila.
Dnes si sa mi opat daroval v celej svojej krase a ja Ti vrucne dakujem.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 638  ~  Člen od: 03 január 2004  ~  Posledná návšteva: 17 júl 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 16 november 2004 :  12:16:18  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
amen

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 19 november 2004 :  12:05:15  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
stretla som ho v pozdrave Dobre rano:)

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 03 január 2005 :  14:29:05  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
nebolo to dnes, ale este pred Vianocami. A bolo to v jednej piesni - Ticha noc- ktora ma svojou interpretaciou vtiahla do cara tychto Vianoc. Vdaka Jezis!

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Monikalv

Stav: offline

 Odoslaný - 27 jún 2005 :  17:48:40  Zobraziť profil  Pridať Monikalv do zoznamu priateľov
Ráno, čerstvo po prebudení, som si čítala úryvok z Božieho slova atd... a mala som okno. Zabudla som, čo to bolo. Pred obedom som prosila Pána aby mi to pripomenul,že som to úplne zabudla a On to urobil. Mne to zohrialo srdce,že sa mi prihovoril.
Pripomenul mi:
Náš hriech je oveľa viac ako prestúpenie Božieho zákona-je odmietnutím Božej lásky.

Hľadajme pravdu, lebo pravda nás vyslobodí, a to pravda o Ježišovi...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 30  ~  Člen od: 27 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 06 október 2005 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 27 jún 2005 :  18:34:01  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
Cit: Náš hriech je oveľa viac ako prestúpenie Božieho zákona-je odmietnutím Božej lásky.

Akosi mi to nedáva zmysel.. hm.. Pavel píše o tom, že sa hriechu nevyhneme pokiaľ sme v tele, Ty tu hovoríš o tom, že hriech je odmietnutím Božej lásky... aje oveľa horší, ako prestúpenie Božieho zákona. no neviem neviem, kde je to v Písme a ktorý verš si takto pochopila????
PS Čo je Boží zákon pre kresťanov v NZ? Alebo si myslela židov a SZ?

Jedine Boh, Jedine Viera, Jedine Písmo, Jedine Pravda.
<°)))))><(

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 2 Previous Topic: Milovat Téma Next Topic: Rušenie pokoja cirkvi  
 Verzia pre tlač
Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06