Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 O fóre
 Voľná diskusia
 Ste niekedy smutny na duši ???
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Nezabudnite Téma Next Topic: 2012
Strana: z 6

Angelika

Stav: offline

 Odoslaný - 25 február 2010 :  22:09:33  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Angelika  Pridať Angelika do zoznamu priateľov
Viera je o rozhodnutí veriť a potom to ide samo od seba a Boh prichádza k človeku..
ale ak chýba to rozhodnutie, tak sa človek ničoho nedočká, iba stále chce aby ho niekto presviedčal..
Boh sa totiž nevnucuje a prichádza v tichu, prináša pokoj a dáva zmysel životu a vôbec všetkému, lebo je všadeprítomný, bez ohľadu na to či tomu niekto verí alebo nie, je to fakt a na tom nikto nič nikdy nezmení

PCmaniak ja verím, že raz uveríš a verím, že ešte nebude neskoro..

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 207  ~  Člen od: 05 február 2010  ~  Posledná návšteva: 04 január 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 25 február 2010 :  23:13:34  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
pc maniak plne ta chapem......

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

PCmaniak87

Stav: offline

 Odoslaný - 26 február 2010 :  07:59:05  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: PCmaniak87  Pridať PCmaniak87 do zoznamu priateľov
Azuritko: vidíš zase čo si napísal... bla bla bla... prázdne slová. presne ako som predpokladal.

Volsung: no aspoň niekto.

Halelůja!!! Ježíš je BOREC! Halelůja!!! Ježíš Tě TOTÁLNĚ miluje! Halelůja!!! Halelůja!!! Halelůja!!!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 478  ~  Člen od: 13 september 2009  ~  Posledná návšteva: 24 marec 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 26 február 2010 :  13:37:24  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
Prešla ma trpezlivosť. Jediný problém je PCmaniak, že máš prázdno v hlave. Inak by si to už dávno pochopil. Rob si čo chceš ale nefňukaj tu na fóre jak malé decko. Dospej alebo plač doma pod vankúšom aký je svet zlý. Ale tu už s tým neotravuj..... Mám len jedny nervy....

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 26 február 2010 :  19:35:46  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
citácia:
Azuritko: tak to je blud, však ma presvedč, napíš niečo aby som uveril že existuje dobrý Boh. Namiesto toho ale napíšeš niečo čo ma utvrdí v tom že žiadny Boh nieje. No podme, skús.

Pôvodne zaslal PCmaniak87 - 25 február 2010 :  20:00:22


keby sa dalo recami presviedcat ludi, ze Boh existuje, tak by uplne stacilo, aby bol niekto dobry recnik...ale skutocnost je ina

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 26 február 2010 :  19:52:39  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
On musí ísť do seba, nech sa zastaví a upokojí. V tomto tempe nemôže načúvať a uvažovať.
Aj tá jeho hudba o tom vypovedá.


veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 26 február 2010 :  21:40:12  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
citácia:
On musí ísť do seba, nech sa zastaví a upokojí. V tomto tempe nemôže načúvať a uvažovať.
Aj tá jeho hudba o tom vypovedá.

Pôvodne zaslal Dušan - 26 február 2010 :  19:52:39



Ja počúvam tiež metál a dosť značne ak myslíš to.

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 26 február 2010 :  21:47:38  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
Azuritko, šak aj ja. Ale jedine Judas Priest a Motörhead.
(Inak počúvam všetky hudobné žanre z ktorých HM zaberá len malý podiel.)

http://www.youtube.com/watch?v=RzaSH0M2wHM


veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

PCmaniak87

Stav: offline

 Odoslaný - 26 február 2010 :  23:18:09  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: PCmaniak87  Pridať PCmaniak87 do zoznamu priateľov
Tak ale aspoň niesme offtopic... "Ste niekedy smutny na duši ???" pravdaže, a často, ale dnes som mal krásny deň, tak sa cítim že zvládnem všetko, ale zajtra možno vstanem zas do depky, a bude koniec všetkému.

Azuritko, prepáč že som ťa zničil psychicky.

Halelůja!!! Ježíš je BOREC! Halelůja!!! Ježíš Tě TOTÁLNĚ miluje! Halelůja!!! Halelůja!!! Halelůja!!!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 478  ~  Člen od: 13 september 2009  ~  Posledná návšteva: 24 marec 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 26 február 2010 :  23:33:50  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
citácia:
Tak ale aspoň niesme offtopic... "Ste niekedy smutny na duši ???" pravdaže, a často, ale dnes som mal krásny deň, tak sa cítim že zvládnem všetko, ale zajtra možno vstanem zas do depky, a bude koniec všetkému.

Azuritko, prepáč že som ťa zničil psychicky.

Pôvodne zaslal PCmaniak87 - 26 február 2010 :  23:18:09



Nezničil si ma. Iba ma prešla chuť snažiť sa ti pomôcť. Lebo mám pocit, že všetko čo píšem aby som ťa povzbudil a vysvetlil ti to čo najlepšie, je pre teba bla bla bla. Ja píšem tak, aby to bolo reálne a pravdivé. Ale ak ti to nestojí ani za to nad tým uvažovať čo to tam ten Azuritko blaboce, tak skutočne to píšem zbytočne. Ale ako blbec to ešte skúsim naposledy. Ak sa chceš niekam pohnúť, skús si zozbierať postupne všetky reakcie od všetkých ľudí ohľadom tvojich problémov a viery v Boha a skús to pomaly a postupne analyzovať. Času máš dosť na to, tak sa môžeš do toho pustiť. Ak ale čakáš, že niekto ťa zrazu jednou vetou obráti ku šťastiu, tak sa krute mýliš a bez tvojho pričinenia budeš mať depku častejšie a častejšie. Ak budeš chcieť pochopíš, ak nebudeš chcieť, bude to pre teba len bla bla bla, a budeš tu fňukať ešte mesiac a k ničomu to nepovedie. Ja som skončil.....

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 04 marec 2010 :  21:29:29  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
Mám depresiu, mám odpor voči prázdnote môjho života. Dnes som sa zaoberal takouto desivou témou:
http://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=356767

Prečo nenachádzame iné riešenie, než smrť?


veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 04 marec 2010 :  22:35:03  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
Lebo nedôverujeme Bohu.

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Angelika

Stav: offline

 Odoslaný - 05 marec 2010 :  07:24:09  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Angelika  Pridať Angelika do zoznamu priateľov
Pretože každý má vo svojom srdci miesto, ktoré môže zaplniť jedine Boh a tak uzdraviť celého človeka zo všetkých depresií, samovražedných myšlienok, chrôb a zranení.
Keď je Boh v našom srdci na tom JEHO miestečku,
keď je Boh v našom živote na prvom mieste, potom všetko ostatné je na správnom mieste. Sami nedokážeme zaplniť prázdnotu ktorá v nás drieme, to môže jedine Boh.
A keďže hľadáme inde, nikdy nenájdeme iné východisko ako smrť.
A pritom sa stačí obrátiť k Bohu a dôverovať mu.
+

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 207  ~  Člen od: 05 február 2010  ~  Posledná návšteva: 04 január 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

PCmaniak87

Stav: offline

 Odoslaný - 05 marec 2010 :  08:02:42  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: PCmaniak87  Pridať PCmaniak87 do zoznamu priateľov
Dnes sa cítim dosť zvláštne, na jednej strane mám depku, a na druhej strane mám neskutočnú chuť žiť. Včera som sa dokonca bavil s Bohom. Teda no... ja som sa mu prihováral v noci, všímam si že v noci som viac veriaci než cez deň.

Halelůja!!! Ježíš je BOREC! Halelůja!!! Ježíš Tě TOTÁLNĚ miluje! Halelůja!!! Halelůja!!! Halelůja!!!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 478  ~  Člen od: 13 september 2009  ~  Posledná návšteva: 24 marec 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 05 marec 2010 :  21:07:28  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
Včera som bol v koncoch, dnes som už cítil akúsi radosť, hoci v pozadí stále pracujú nesplnené túžby.
Ten hlad po skutočnom živote mám tiež.
V pondelok som síce bol na Spovedi, no nebol som doteraz na Prijímaní, keďže som stratil túžbu. Takže až v nedeľu - povinne.

Angelika, a keď má človek zranenú dušu od počatia?
Niekto bol nedávno poslaný zo zamestnania na zdrav. prehliadku, kde mu jeho obvodná doktorka okrem iného náhodou povedala toto: "Mamina má takého pekného chlapca... Pozdravujte ju odo mňa. (...) A viete že ja som vám zachránila život? Vaša mama totiž kedysi prišla do nemocnice s vami na prerušenie tehotenstva, a ja som ju tam vtedy ako kolegyňu prehovorila, aby to nespravila. Tak som vám zachránila život."

Každý by bol najprv dojatý a potom by onej lekárke z vďačnosti zaniesol veľkú kyticu ruží.


veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 06 marec 2010 :  06:49:55  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
citácia:
Dnes sa cítim dosť zvláštne, na jednej strane mám depku, a na druhej strane mám neskutočnú chuť žiť. Včera som sa dokonca bavil s Bohom. Teda no... ja som sa mu prihováral v noci, všímam si že v noci som viac veriaci než cez deň.

Pôvodne zaslal PCmaniak87 - 05 marec 2010 :  08:02:42


PCmaniak, som hrozne zvedavý ako dopadne toto tvoje dobývanie Neba...
Brat môj buď opatrný, lebo kresťanstvo sa mi vidí byť náročné, hoci sa takým nezdá.

So mnou to bolo tak, že katol. viera mi bola razom daná (tak ako som ti to spomínal), hoci som sa ako mladík o prvé a posledné veci človeka nestaral a mal som inakšie záujmy. Postupne som ale zbadal že život vôbec nie je ľahký, a nejako som sa vzdialil... Teraz sa pomaly vlečiem za Pravdou a budem rád keď to dopadne dobre.


veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

PCmaniak87

Stav: offline

 Odoslaný - 06 marec 2010 :  16:15:54  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: PCmaniak87  Pridať PCmaniak87 do zoznamu priateľov
No ja som zase raz sklamany, radšej nejdem riešiť nič. ušetrím si čas aj nervy.

Halelůja!!! Ježíš je BOREC! Halelůja!!! Ježíš Tě TOTÁLNĚ miluje! Halelůja!!! Halelůja!!! Halelůja!!!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 478  ~  Člen od: 13 september 2009  ~  Posledná návšteva: 24 marec 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Angelika

Stav: offline

 Odoslaný - 07 marec 2010 :  20:09:08  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Angelika  Pridať Angelika do zoznamu priateľov
Dušan, Ježiš uzdravuje aj zranenia, na ktoré si človek nemôže spomínať a ktoré sa stali aj pred jeho narodením.
(Nepočul si o tom? A o uzdravovaní rodokmeňov? Veď Ježiš je najmocnejší, neexistuje zranenie, ktoré by nemohol uzdraviť)
Stále je to o dôvere a o odpustení ľuďom, ktorí ublížili, odpustení sebe samotnému a aj Bohu. Odpustenie otvára nové obzory. Treba sa snažiť, Boh si viac cení našu snahu ako výsledok. Boh vidí náš cieľ, skrze Ježišovu krv očisťuje a uzdravuje, zbavuje všetkých strachov, hriechov a zranení.

PCmaniak, drž sa!
Boh nech vás oboch žehná všetkým nebeským duchovným požehnaním.
+

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 207  ~  Člen od: 05 február 2010  ~  Posledná návšteva: 04 január 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

zrno

Stav: offline

 Odoslaný - 07 marec 2010 :  22:41:08  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: zrno  Pridať zrno do zoznamu priateľov
Správne Angelika.

Niet sily ktorá by zastavila Ježišovu Svätú Krv, ktorá všetko očisťuje, uzdravuje a posväcuje.
Nechajme sa obmývať Ježišovou Svätou Krvou, aby naše duše boli hodné vojsť do Nebeského Kráľovstva.
Nech Baránkova Krv zbieli naše duše.

Sláva Bohu a Nepoškvrnenej.

"Lebo im odpustím vinu a na ich hriech si viac nespomeniem." (Jer 31,34) Boh odpúšťa a zabúda! A to my musíme tiež!!!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1221  ~  Člen od: 26 september 2008  ~  Posledná návšteva: 09 január 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

jannko

Stav: offline

 Odoslaný - 09 marec 2010 :  14:30:18  Zobraziť profil  Pridať jannko do zoznamu priateľov
Aj na Ježiša doľahli smútok a úzkosť a vtedy sa v modlitbe utiekal k Otcovi... a to je riešenie aj pre nás.

"Viem, komu som uveril..."

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 30  ~  Člen od: 23 november 2009  ~  Posledná návšteva: 18 júl 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

PCmaniak87

Stav: offline

 Odoslaný - 09 marec 2010 :  19:41:08  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: PCmaniak87  Pridať PCmaniak87 do zoznamu priateľov
citácia:
Aj na Ježiša doľahli smútok a úzkosť a vtedy sa v modlitbe utiekal k Otcovi... a to je riešenie aj pre nás.

Pôvodne zaslal jannko - 09 marec 2010 :  14:30:18



Myslíš? To je trošku odvážne, až naivné. Nuž ale ak sa niekomu niečo tým podarí dosiahnuť, tak je to v poriadku.

Halelůja!!! Ježíš je BOREC! Halelůja!!! Ježíš Tě TOTÁLNĚ miluje! Halelůja!!! Halelůja!!! Halelůja!!!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 478  ~  Člen od: 13 september 2009  ~  Posledná návšteva: 24 marec 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 09 marec 2010 :  19:56:16  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
Aj na Ježiša doľahli smútok a úzkosť a vtedy sa v modlitbe utiekal k Otcovi... a to je riešenie aj pre nás.

Pôvodne zaslal jannko - 09 marec 2010 :  14:30:18



Myslíš? To je trošku odvážne, až naivné. Nuž ale ak sa niekomu niečo tým podarí dosiahnuť, tak je to v poriadku.

Pôvodne zaslal PCmaniak87 - 09 marec 2010 :  19:41:08



Tak kresťania týmto žijú, že sa utiekajú k Bohu. Často len pri starostiach, ale zväčša mu veria a tak sa starosti ľahšie prekonávajú. Proste nestretávam sa s tým, že by bol na nejakom fóre v depresii človek silno veriaci. Takmer vždy, keď niekto píše o svojich depresiách, tak je neveriaci, alebo koná tak akoby veriaci nebol. Ten kto verí, zveruje svoje ťažkosti Bohu a s jeho pomocou sa ich snaží riešiť. Neveriaci k tomu nutne potrebuje iného človeka ak to nedokáže riešiť sám. Ako aj ja sa rád posťažujem inému človeku ak je komu... Ale Bohu sa môžem posťažovať vždy a viem, že vždy ma vypočuje.

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

jannko

Stav: offline

 Odoslaný - 10 marec 2010 :  12:16:49  Zobraziť profil  Pridať jannko do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
citácia:
Aj na Ježiša doľahli smútok a úzkosť a vtedy sa v modlitbe utiekal k Otcovi... a to je riešenie aj pre nás.

Pôvodne zaslal jannko - 09 marec 2010 :  14:30:18



Myslíš? To je trošku odvážne, až naivné. Nuž ale ak sa niekomu niečo tým podarí dosiahnuť, tak je to v poriadku.

Pôvodne zaslal PCmaniak87 - 09 marec 2010 :  19:41:08



Tak kresťania týmto žijú, že sa utiekajú k Bohu. Často len pri starostiach, ale zväčša mu veria a tak sa starosti ľahšie prekonávajú. Proste nestretávam sa s tým, že by bol na nejakom fóre v depresii človek silno veriaci. Takmer vždy, keď niekto píše o svojich depresiách, tak je neveriaci, alebo koná tak akoby veriaci nebol. Ten kto verí, zveruje svoje ťažkosti Bohu a s jeho pomocou sa ich snaží riešiť. Neveriaci k tomu nutne potrebuje iného človeka ak to nedokáže riešiť sám. Ako aj ja sa rád posťažujem inému človeku ak je komu... Ale Bohu sa môžem posťažovať vždy a viem, že vždy ma vypočuje.

Pôvodne zaslal Azuritko - 09 marec 2010 :  19:56:16


Súhlasím

"Viem, komu som uveril..."

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 30  ~  Člen od: 23 november 2009  ~  Posledná návšteva: 18 júl 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

saxsax

Stav: offline

 Odoslaný - 10 marec 2010 :  13:11:13  Zobraziť profil  Pridať saxsax do zoznamu priateľov
citácia:


Tak kresťania týmto žijú, že sa utiekajú k Bohu. Často len pri starostiach, ale zväčša mu veria a tak sa starosti ľahšie prekonávajú. Proste nestretávam sa s tým, že by bol na nejakom fóre v depresii človek silno veriaci. Takmer vždy, keď niekto píše o svojich depresiách, tak je neveriaci, alebo koná tak akoby veriaci nebol. Ten kto verí, zveruje svoje ťažkosti Bohu a s jeho pomocou sa ich snaží riešiť. Neveriaci k tomu nutne potrebuje iného človeka ak to nedokáže riešiť sám. Ako aj ja sa rád posťažujem inému človeku ak je komu... Ale Bohu sa môžem posťažovať vždy a viem, že vždy ma vypočuje.

Pôvodne zaslal Azuritko - 09 marec 2010 :  19:56:16



Azuritko, respektujem tento nazor, ale nic viac, slusne povedane - silno prehnane. Uz si zas snazite vsugerovat nieco, co je asi len celkom inak

depresia: z coho vlastne vznika taka depresia?Ak by sme to vedeli ,tak by sme to mohli aj vyriesit,alebo odstranit depresiu. Takze co je prirodzene ,je prirodzene.Existuju prirodzene emocie,ktorych potlacovanim vznikaju rozne stavy.Prirodzene emocie su zarmutok,strach hnev,laska atd.Ak budeme potlacat prirodzenu emociu- smutok,zarmutok, tak sa dostavuju depresie,co je tento pripad. Potlacovany strach vedie k panikemu strachu,potlacovany hnev vedie k zurivosti,atd. Tak ak chceme nieco vyriesit ,odstranit musime vediet pricinu.

a ze krestania netrpia depresiou ?

http://www.gotquestions.org/Slovencina/depresia-krestan.html

http://www.katnoviny.sk/Kn_2003/43_2003/listaren.htm

„ Nech nachadza ktokolvek vo viere svoje svetlo a svoju utechu, nech je blazeny, avsak mnohi nepotrebuju toto svetlo a tuto utechu, lebo ich maju vo svojom rozume a ludskej bytosti – a tychto nech nechaju tiez zit a byt stastnymi „

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2129  ~  Člen od: 10 september 2009  ~  Posledná návšteva: 25 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 10 marec 2010 :  13:56:27  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
Nepochopili ste ma saxsax. Ja nepíšem, že kresťania nemajú depresiu, starosti a všetko.... Majú to a často ako každý iný. Ale kresťan dokáže svoju depresiu riešiť nie sám, no s Bohom. A nepotlačí ju ale prekoná. No neveriaci nutne potrebuje iného človeka na prekonanie depresie a podobných stavov.

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 6 Previous Topic: Nezabudnite Téma Next Topic: 2012  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06