Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Kresťania a svet
 Kresťanská kultúra
 Francesco
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Kod Da Vinci Téma Next Topic: Legalne filmy  

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 17 apríl 2006 :  15:12:10  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
Sledovali ste? Čo si o ňom myslíte?

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora 

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 17 apríl 2006 :  15:14:24  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
oslovila ma tátzo myšlienka:
Keď František sa vyzliekal zo šiat pred biskupom, hovorí mu: "Chcem byť chudobní, chcem byť s nimi, trpieť s nimi, bývať s nimi atď. a chcem byť ponižovaní"

ooslovilo ma to ponižovanie - viem pochopiť chudobu, viem pochopiť že ako svätec túžil po utrpení, ale nechápem prečo aj po ponižovaní.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 17 apríl 2006 :  23:21:49  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal alesko

oslovila ma tátzo myšlienka:
Keď František sa vyzliekal zo šiat pred biskupom, hovorí mu: "Chcem byť chudobní, chcem byť s nimi, trpieť s nimi, bývať s nimi atď. a chcem byť ponižovaní"

ooslovilo ma to ponižovanie - viem pochopiť chudobu, viem pochopiť že ako svätec túžil po utrpení, ale nechápem prečo aj po ponižovaní.


Mozno aj preto, ze chudobni, v minusloti azd este viacej nez teraz, bola chudoba nieco ine, ked mas dnes garantovNE ASPON AKE-TAKEsocialne minimum.

A chudoba - to je socialny status, a bohuzial, dost nizky.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 18 apríl 2006 :  18:36:34  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
gmk, odpovedal si na inu otazku ktoru ani nemienim polozit a ani ma nezaujima, lebo tu uz mam davno zodpovedanu - vdaka nej som si uvedomil ze som aj ja zobrak.

pytal som sa preco chcel byt Frantisek okrem ineho aj ponizovany? v druhom dieli na nu odpovedal aj sam.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 28 august 2006 :  18:03:53  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
Vedel by mi niekto zohnat film Frantisek legalnou cestou? nejde o tohoto Frantiska ale o film z roku okolo 2000(plus minus). moze to byt aj oficialne video na videokazete, rad zaplatim. staci mi aj linka na obchod na internete, alebo aj inak.... odpovede prosim sem alebo na alesko@centrum.sk

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mirecnr

Stav: offline

 Odoslaný - 30 august 2006 :  07:03:50  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: mirecnr  Send mirecnr an AOL message  Odoslať ICQ správu pre: mirecnr  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: mirecnr  Pridať mirecnr do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal alesko

Vedel by mi niekto zohnat film Frantisek legalnou cestou? nejde o tohoto Frantiska ale o film z roku okolo 2000(plus minus). moze to byt aj oficialne video na videokazete, rad zaplatim. staci mi aj linka na obchod na internete, alebo aj inak.... odpovede prosim sem alebo na alesko@centrum.sk


Myslim, zeby som mal mat doma tu originalku, ozvem sa Ti...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2690  ~  Člen od: 06 november 2003  ~  Posledná návšteva: 04 marec 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 30 august 2006 :  11:06:31  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal alesko

Vedel by mi niekto zohnat film Frantisek legalnou cestou? nejde o tohoto Frantiska ale o film z roku okolo 2000(plus minus). moze to byt aj oficialne video na videokazete, rad zaplatim. staci mi aj linka na obchod na internete, alebo aj inak.... odpovede prosim sem alebo na alesko@centrum.sk


Alesko, nezabudol som, hladam tu stranku, z ktorej sa da stahovat legalne. Bohuzial som si ju doma zmazal zo zaloziek a teraz musim pracne zgunat...

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 01 september 2006 :  00:52:16  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
ja som nasiel www.lamky.net a www.warforum.cz viacmenej odkazy su na rapidshare.de a megaupload.com ktore su prakticky nedosiahnutelne.... ale dik za ochotu chlapci. Najme tebe mirec.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mirecnr

Stav: offline

 Odoslaný - 04 september 2006 :  05:05:22  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: mirecnr  Send mirecnr an AOL message  Odoslať ICQ správu pre: mirecnr  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: mirecnr  Pridať mirecnr do zoznamu priateľov
Alesko, momentalne je kazeta pozicana u kamosa, ale slubil mi skory navrat...13.9 idem do Blavy na Technet, ak mi dovtedy pride, zoberiem ju so sebou, ok? Len mi hod do mailu telefonicky kontakt na Teba

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2690  ~  Člen od: 06 november 2003  ~  Posledná návšteva: 04 marec 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mirecnr

Stav: offline

 Odoslaný - 04 september 2006 :  05:06:31  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: mirecnr  Send mirecnr an AOL message  Odoslať ICQ správu pre: mirecnr  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: mirecnr  Pridať mirecnr do zoznamu priateľov
a zeby bolo stahovanie z akehokolvek warez fora legalne..akoze legalne ziskane filmy...no, ehm ehm...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2690  ~  Člen od: 06 november 2003  ~  Posledná návšteva: 04 marec 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 04 september 2006 :  11:32:08  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
filmy stare viac ako 50 rokov.... to su po zaniku autorskzch prav - ale nie tie fora....

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
  Previous Topic: Kod Da Vinci Téma Next Topic: Legalne filmy  
 Verzia pre tlač
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06