Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Duchovný život
 Anjel strážny
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Ovocie fora Téma Next Topic: warez - kradez  alebo nie - pokracovanie
Strana: z 8

Aniko

Stav: offline

 Odoslaný - 08 december 2005 :  10:12:20  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Aniko  Pridať Aniko do zoznamu priateľov
Ty vzhliadas kukazdemu, kto je o 12+ cm vyssi od teba?
Fyzicky áno. Myslím to možno obdobne, ako vidím u niektorých veriacich, že vzhliadajú na svojich kazateľov, farárov,.. akokeby im neboli roveň. A oni sú skutočne v istom ľudskom pohľade dôležitejší, no i tak sú rovnocenní s každým veriacim /?/.

Idealy padaju.
Áale GMK, aké len ideály Ti z tohto vtipu môžu padnúť.. Však to je kompliment. Isté je, že si ma väčšinou poriadne podáš. A keďže nemám toľko energie ako Ty, ani keď rozdávali intelekt, som nebola na duple, tak je aj námaha Ťa zdolávať.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1311  ~  Člen od: 10 jún 2005  ~  Posledná návšteva: 23 február 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 08 december 2005 :  13:10:18  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
Fyzicky áno.
Kolko mas cm? GMK ma 184 cm. Neni to extremne vela, ale o cca 10-12 cm viac nez priemerne zena. Vzhliadas ku GMKovi?

Myslím to možno obdobne, ako vidím u niektorých veriacich, že vzhliadajú na svojich kazateľov, farárov,.. akokeby im neboli roveň.
Vy mate len vysokych kazatelov a veriaci patria k rase pidi-lidi?

A oni sú skutočne v istom ľudskom pohľade dôležitejší, no i tak sú rovnocenní s každým veriacim /?/.
To mi ako oznamujes, ci sa ostychavo chces utvrdit vo svojom mylnom presvedceni?

Prvi budu posledni a posledni prvymi, v informatike sa zauzilo FILO.

Co to vlastne riesis, ci je niekto dolezitejsi? Tymto riesenim vlastne dokazujes, ze ta rovnocennost realne je ani nie tak skutocna.

Áale GMK, aké len ideály Ti z tohto vtipu môžu padnúť..
Tvoje idealy.

Tak ako je len rozpravkou, ze Mikulas a Jezisko donesie darceky, tk je idealizom rovnako aj nesebectvo rodicovstva tak i rovnocennost v spolocnosti.

Isté je, že si ma väčšinou poriadne podáš.
Ja ti chcem len dobre. Myslim, ze keby si dodnes verila tym taraninam o Mikulasovi, vysluzila by si si tu akurat tak vseobecny smiech a udiv.

A keďže nemám toľko energie ako Ty, ani keď rozdávali intelekt, som nebola na duple, tak je aj námaha Ťa zdolávať.
Otazka znie, ci ma mas zdolavat? Co ked je to tak, ze sa mi mas poddat? A co kedje to proste len tak, ze GM ma pravdu (aj ked sa nam to nepaci)?

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Aniko

Stav: offline

 Odoslaný - 08 december 2005 :  14:59:10  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Aniko  Pridať Aniko do zoznamu priateľov
Tak ako je len rozpravkou, ze Mikulas a Jezisko donesie darceky, tk je idealizom rovnako aj nesebectvo rodicovstva tak i rovnocennost v spolocnosti.
Dobre. Ale ešte mi povedz hodnotiace kritériá. Je nimi postavenie, dobré skutky, peniaze, služba, zdravie...?

Ja ti chcem len dobre.
Pekné od Teba.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1311  ~  Člen od: 10 jún 2005  ~  Posledná návšteva: 23 február 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 08 december 2005 :  15:58:08  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
Ale ešte mi povedz hodnotiace kritériá.
Hodnotiace kriteria coho?

Ja ti chcem len dobre.
Pekné od Teba.

Pekne a sebecke.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Aniko

Stav: offline

 Odoslaný - 09 december 2005 :  10:49:01  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Aniko  Pridať Aniko do zoznamu priateľov
Hodnotiace kriteria coho?
Nerovnocennosť musí na základe niečoho vznikať. Čo ju teda spôsobuje, čím sa posudzuje? Prečo vzniká rozdielnosť pohľadov /riadiaci pracovník si myslí, že on je dôležitejší a robotník si myslí presný opak/? A tiež otázka: nie je rolovo a časovo podmienená? Napr. keď ideme v aute, dôležitejší /nadradenenší?/ je vodič. No keď vystúpime a ideme pešo, jeho dôležitosť prestáva /?/.
No radšej by som to už nechala tak. Ako vždy – zo sebeckých dôvodov.

Pekne a sebecke.
Síce neviem v čom je tá sebeckosť /nie som taký expert na jej odhaľovanie/, ale aspoň v niečom sme si rovní

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1311  ~  Člen od: 10 jún 2005  ~  Posledná návšteva: 23 február 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 09 december 2005 :  11:40:23  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
Nerovnocennosť musí na základe niečoho vznikať. Čo ju teda spôsobuje, čím sa posudzuje?
V nasom pripade je to moc. Moc urcovat pravidla.

Prečo vzniká rozdielnosť pohľadov /riadiaci pracovník si myslí, že on je dôležitejší a robotník si myslí presný opak/?
Vsetci sme sebecki a myslime si, ze sme proste nieco viac.

A tiež otázka: nie je rolovo a časovo podmienená? Napr. keď ideme v aute, dôležitejší /nadradenenší?/ je vodič. No keď vystúpime a ideme pešo, jeho dôležitosť prestáva /?/.
Iste. Preto sa mocni snazia svoju moc si udrzat - teda predlzit cas a udrzat role, cize spolo9censke status quo.

No radšej by som to už nechala tak. Ako vždy – zo sebeckých dôvodov.
Iste - zo sebectva.

Síce neviem v čom je tá sebeckosť /nie som taký expert na jej odhaľovanie/, ale aspoň v niečom sme si rovní.
Nie. Ty si sebecka viacej.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 8 Previous Topic: Ovocie fora Téma Next Topic: warez - kradez  alebo nie - pokracovanie  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06