Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Duchovný život
 Anjel strážny
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Ovocie fora Téma Next Topic: warez - kradez  alebo nie - pokracovanie
Strana: z 8

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 30 november 2005 :  10:57:38  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
Nebolo skutocne citanim podobnych hluposti si kazim zrak
Tak vidis. Naco potom ale pises tie hluposti, pri citani ktorych si nasledne zrak kazis?

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 30 november 2005 :  11:12:13  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Nemienim s tebou diskutovat donekonecna o tom , co su hluposti Ty si proste liberal a tvoje videnie sveta je take ake je a moje zase ine .

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 30 november 2005 :  11:37:57  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
Nemienim s tebou diskutovat donekonecna o tom , co su hluposti Ty si proste liberal a tvoje videnie sveta je take ake je a moje zase ine .
Neviem, ci som liberal, no v prvom rade mam zdravy rozum.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 30 november 2005 :  11:39:41  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
vas na tyzden posadit do lochu obidvoch do jednej cely.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 30 november 2005 :  11:49:00  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal GMK

Nemienim s tebou diskutovat donekonecna o tom , co su hluposti Ty si proste liberal a tvoje videnie sveta je take ake je a moje zase ine .
Neviem, ci som liberal, no v prvom rade mam zdravy rozum.



Aj marxisti apelovali pri dokazoch ateizmu na zdravy rozum

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Aniko

Stav: offline

 Odoslaný - 30 november 2005 :  13:01:51  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Aniko  Pridať Aniko do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal alesko

narodeny v Bojniciach, zijem v Trencine a pracujem v nemsovej(www.sksnemsova.edu.sk)

Som mrkla na mape, že sú tam Biele Karpaty. Nepoznám ich, je tam pekne?

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1311  ~  Člen od: 10 jún 2005  ~  Posledná návšteva: 23 február 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Aniko

Stav: offline

 Odoslaný - 30 november 2005 :  13:10:37  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Aniko  Pridať Aniko do zoznamu priateľov
GMK
Nie, keby si nehovorila o autorovi, ale o diele.
Lenže môj pohľad bol spojený s dielkom istého konkrétneho autora/čeka. Ale už to ukončme.

Ze si tu zatial ziadne nespominala...
Veľa vecí z mojho života som tu nepopísala a niektoré dokonca ani nikdy nebudem.
Záblesky z dneška:
Vďaka Ti Pane, že sa môžem tak rýchlo hnať na autobus.
Bože, to je krása.., ďakujem, že to vidím, že si to tak ustanovil./stromy pokryté snehom/
Ďakujem Otče za dobrého šéfa, že aj to napätie už pominulo.

Ty chces maleho Marcelka pomliet a dat do dzemu ako hustidlo???
Nie. Ale hustý si dosť.

V pripade podriadenosti a nadriadenosti je zrejme, ze o rovnost nejde. Ide o nadrioadenost a podriadenost.
A ide vôbec o rovnocennosť? Nie o funkčnosť?

Ja mam podriadenych a nie su mi rovnocenny. Ja mam vacsie pravomoci a mozem rozhodovat aj za nich a o nich. Rovnako aj uspechy za cely tim skludzam ja.
Právomoci a rozhodovanie robí rovno/nerovno–cenosť? Úspechy zožnieva celý tím, Ty si len záhlavie.

Ja som ale nehovoril o kazdom, koho stretnes na ulici, ale o ludoch, ktorych poznas a si s nimi v castom styku.
Spomínal si iné dieťa, nebolo to jasné. Ale aj tak sa mi vidí, čím bližší vzťah, tým väčšie vnútorné privlastnenie /aj keď sa mi tento výraz nepáči/, ako príklad možno použiť adopciu.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1311  ~  Člen od: 10 jún 2005  ~  Posledná návšteva: 23 február 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Aniko

Stav: offline

 Odoslaný - 30 november 2005 :  13:13:03  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Aniko  Pridať Aniko do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal alesko

vas na tyzden posadit do lochu obidvoch do jednej cely.


A Teba medzi nich. By sme videli, aký pedagóg by vyšiel.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1311  ~  Člen od: 10 jún 2005  ~  Posledná návšteva: 23 február 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 30 november 2005 :  13:16:26  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal amerika1

quote:
Pôvodne poslal GMK

Nemienim s tebou diskutovat donekonecna o tom , co su hluposti Ty si proste liberal a tvoje videnie sveta je take ake je a moje zase ine .
Neviem, ci som liberal, no v prvom rade mam zdravy rozum.



Aj marxisti apelovali pri dokazoch ateizmu na zdravy rozum


A tymto co chces ukazat? Ze si pri apelacii na zdravy rozum ako prve vybavis Marxa s jeho Komunistickym manifestom a preto sa mu vyhybas ako cert krizu?

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 30 november 2005 :  13:22:26  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Nie len to ze len tvoje videnie sveta je spojene zo zdravym rozumom Vsetko , co tvojmu videniu nezodpoveda je v rozpore so zdravym rozumom GMK mal by si absolvovat menej diskusii u Adama Skodi ti to

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 30 november 2005 :  13:22:37  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
Lenže môj pohľad bol spojený s dielkom istého konkrétneho autora/čeka.
Ved prave: nie o diele umeleckom, ale o dcerenke milenej. Presne ako som povedal.

Veľa vecí z mojho života som tu nepopísala a niektoré dokonca ani nikdy nebudem.
Tak preco prave dceru ano?

Nie. Ale hustý si dosť.
Bezna konzistencia.

A ide vôbec o rovnocennosť? Nie o funkčnosť?
Funkcnost coho?

Právomoci a rozhodovanie robí rovno/nerovno–cenosť?
A hadam nie? Ja si mozem odskocit na kavicku a dokknca aj domov na obed, podriadeni nemoze, musi jest iba v okoli prace.

Ja mam k dispozicii chladnicku a dalsich pracovnikov, oni nie - oni musia makat.

Úspechy zožnieva celý tím, Ty si len záhlavie.
Hej? A prco sa potom hovori napr. o Pettonoom utoku, ci o Billovi Gatesovi ako najuspesnejsom podnikatelovi a nevymenuva sa cely tim Microsoftu?

Spomínal si iné dieťa, nebolo to jasné.
Ao, aj ine dieta.

Ale aj tak sa mi vidí, čím bližší vzťah, tým väčšie vnútorné privlastnenie /aj keď sa mi tento výraz nepáči/, ako príklad možno použiť adopciu.
Ani mne sa to nepaci: ale konecne si to pomenovala pravym menom - PRIVLASTNENIE, VLASTNICTVO. Nieco, co chem mat, ci cim chcem disponovat.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 30 november 2005 :  13:28:02  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Právomoci a rozhodovanie robí rovno/nerovno–cenosť?
A hadam nie? Ja si mozem odskocit na kavicku a dokknca aj domov na obed, podriadeni nemoze, musi jest iba v okoli prace.

Ja mam k dispozicii chladnicku a dalsich pracovnikov, oni nie - oni musia makat.


A toto je samozrejme naplnenie principu spravodlivosti podla teba , vsak ?
GMK ako ubermensch !
Nadriadeny by namal byt prikladom ! Nech makaju podriadeni GMK ide na kavicku ! Vsetci sme si rovni , ale niektori su si rovnejsi !

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 30 november 2005 :  13:29:49  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
A toto je samozrejme naplnenie principu spravodlivosti podla teba , vsak ?
Ja sa vsak za spravodlivost neschovavam.

Nadriadeny by namal byt prikladom ! Nech makaju podriadeni GMK ide na kavicku ! Vsetci sme si rovni , ale niektori su si rovnejsi !
Dobre vravis. Tak to je.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 30 november 2005 :  13:41:47  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
A tak je to podla GMK samozrejme spravne , lebo dobre je to , co prospieva GMK On sa za spravodlivost neschovava ! To su krasne slova , ktore nam odhaluju , kto GMK je !

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Aniko

Stav: offline

 Odoslaný - 30 november 2005 :  14:25:29  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Aniko  Pridať Aniko do zoznamu priateľov
GMK
Ved prave: nie o diele umeleckom, ale o dcerenke milenej. Presne ako som povedal.
Si snád zaseknutý? Vysvetlovala som dosť, je mi už fuk, čo si myslíš.

Tak preco prave dceru ano?
Lebo to bol najposlednejší prípad, kedy mi hlavou preblesklo moderné umenie.

Funkcnost coho?
Firmy. Asi. Či nie preto je tá hierarchia? Aby to lepšie fachčilo?

Právomoci a rozhodovanie robí rovno/nerovno–cenosť?
A hadam nie? Ja si mozem odskocit na kavicku a dokknca aj domov na obed, podriadeni nemoze, musi jest iba v okoli prace.
Ja mam k dispozicii chladnicku a dalsich pracovnikov, oni nie - oni musia makat.

A teraz hovoríš o výhodách alebo o „...cennosti“?
Mám šéfa, ktorý robí viac ako ja. A dáva si len také výhody ako my ostatní, niekedy aj menej. Keď potrebujem, tak ma aj zastúpi, prípadne pomôže. Veľa nového ma naučil. A som za neho vďačná.
GMK, bol si už niekedy podriadený?

Hej? A prco sa potom hovori napr. o Pettonoom utoku, ci o Billovi Gatesovi ako najuspesnejsom podnikatelovi a nevymenuva sa cely tim Microsoftu?
Lebo ľudia najviac rozprávajú o záhlaví.

Ani mne sa to nepaci: ale konecne si to pomenovala pravym menom - PRIVLASTNENIE, VLASTNICTVO. Nieco, co chem mat, ci cim chcem disponovat.
Nie, niečo k čomu mám osobný vzťah, žiadne majetníctvo. Nájdi lepší výraz.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1311  ~  Člen od: 10 jún 2005  ~  Posledná návšteva: 23 február 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 30 november 2005 :  16:55:14  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
Vysvetlovala som dosť, je mi už fuk, čo si myslíš.
Ale to ti **** je od zaciatku.

Firmy. Asi. Či nie preto je tá hierarchia? Aby to lepšie fachčilo?
Nie nutne. Cielom firmy je zisk pre majitela. Aby sa majitel mal dobre, tak si vytvori taku organizaciu, aby sa mal dobre.

A teraz hovoríš o výhodách alebo o „...cennosti“?
Samozrejme, ze o obidvoch, nakolko su to spojene nadoby. Kedze mam oproti inym vyhody, nemozem byt s nimi rovnocenny.

Mám šéfa, ktorý robí viac ako ja. A dáva si len také výhody ako my ostatní, niekedy aj menej. Keď potrebujem, tak ma aj zastúpi, prípadne pomôže. Veľa nového ma naučil. A som za neho vďačná.
GMK, bol si už niekedy podriadený?

Samozrejme, ze si vdacna - robi za teba. Ano, bol som podriadeny.

Lebo ľudia najviac rozprávajú o záhlaví.
Cize sef zozne slavu aj odmenu v podobe slavnostnej vecere, ci banketu, ako i verejneho povedomia.

Nie, niečo k čomu mám osobný vzťah, žiadne majetníctvo. Nájdi lepší výraz.
A co je to osobny vztah? Nie nahodou to, ze mozes s danym objektom disponovat?

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Aniko

Stav: offline

 Odoslaný - 01 december 2005 :  10:13:00  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Aniko  Pridať Aniko do zoznamu priateľov
Ale to ti **** je od zaciatku.
Keby mi to bolo uplne fuk, tak by som nevysvetlovala.

Nie nutne. Cielom firmy je zisk pre majitela. Aby sa majitel mal dobre, tak si vytvori taku organizaciu, aby sa mal dobre.
Mozno niektory clovek si vytvori firmu, aby produkovala nieco dobre a potrebne, mozno aby pomohol inym mat pracu a prijem.

Samozrejme, ze o obidvoch, nakolko su to spojene nadoby. Kedze mam oproti inym vyhody, nemozem byt s nimi rovnocenny.
Nie. Su to rozdielne veci. Cennost je vysledkom potreby a dolezitosti. Vyhody mozu no nemusia byt.

Samozrejme, ze si vdacna - robi za teba.
To sa snazim nevyuzivat, len akutne. Najviac si cenim, ze mi pomoze vzdy o kusocek dalej, ked neviem pracovne.

Cize sef zozne slavu aj odmenu v podobe slavnostnej vecere, ci banketu, ako i verejneho povedomia.
Mozno, ale co to je .... nedycha to istou prazdnotou?

A co je to osobny vztah? Nie nahodou to, ze mozes s danym objektom disponovat?
Nie. Mozem povedat „Moj Boh“ – no nemozem Nim absolutne disponovat a predsa je to moj Boh, je to vztah.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1311  ~  Člen od: 10 jún 2005  ~  Posledná návšteva: 23 február 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 01 december 2005 :  10:58:12  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
Keby mi to bolo uplne fuk, tak by som nevysvetlovala.
Tak je, ci neni ti to fuk? Nejak si zacinas odporovat.

Doplnujuca otazka: Nie je ti to fuk kvoli sebe, ci kvoli mne?

Mozno niektory clovek si vytvori firmu, aby produkovala nieco dobre a potrebne, mozno aby pomohol inym mat pracu a prijem.
Mozno niektory. Vies mi ho ukazat?

Nie. Su to rozdielne veci. Cennost je vysledkom potreby a dolezitosti. Vyhody mozu no nemusia byt.
Su to rozdielne veci, ale spojene nadoby. Ano - potreba a dolezitost: vacsina podriadenych je nahraditelnych velmi rychlo a nenakladne.

To sa snazim nevyuzivat, len akutne. Najviac si cenim, ze mi pomoze vzdy o kusocek dalej, ked neviem pracovne.
Tak vyzuivas, ci nie?

Mozno, ale co to je .... nedycha to istou prazdnotou?
Preco prazdnota? Lebo tento vyvoleny sef si uziva viac nezti, co makaju?

Nie. Mozem povedat „Moj Boh“ – no nemozem Nim absolutne disponovat a predsa je to moj Boh, je to vztah.
Nemozes nim disponovat? Ved nam dal iste zaslubenia - ktore vyuzivame a na ktore sa odvolavame a s ktorymi pcitame. Ved ostatne preto mame s nim vztah.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Aniko

Stav: offline

 Odoslaný - 01 december 2005 :  12:18:34  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Aniko  Pridať Aniko do zoznamu priateľov
Tak je, ci neni ti to fuk? Nejak si zacinas odporovat.
Nebolo a je. Zabŕdaš?

Doplnujuca otazka: Nie je ti to fuk kvoli sebe, ci kvoli mne?
hm,hm,hmmm.., spojené nádoby?

Mozno niektory. Vies mi ho ukazat?
Poznám človeka, ktorý pomohol založiť firmu /on sám je na invalid.dôchodku/, aby iní mali príjem. Jeho manželka si zobrala do prejnájmu neprosperujúcu lekáreň, aj preto, aby jej kolegyne neprišli o prácu.

Ano - potreba a dolezitost: vacsina podriadenych je nahraditelnych velmi rychlo a nenakladne.
Za to Ty si nenahraditeľný, óooooooo.

Tak vyzuivas, ci nie?
Keď som na dovolenke. V istom zmysle je jeho povinnosťou zabezpečiť plynulý chod, takže to asi nie je využívanie.

Preco prazdnota? Lebo tento vyvoleny sef si uziva viac nezti, co makaju?
Nech si len užíva ďalej.

Nemozes nim disponovat? Ved nam dal iste zaslubenia - ktore vyuzivame a na ktore sa odvolavame a s ktorymi pcitame. Ved ostatne preto mame s nim vztah.
To mi skôr pripadá ako ťahanie medových fúzov popod nos, ako zneužívanie. Toto nie je láska.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1311  ~  Člen od: 10 jún 2005  ~  Posledná návšteva: 23 február 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 01 december 2005 :  13:23:06  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal GMK

A toto je samozrejme naplnenie principu spravodlivosti podla teba , vsak ?
Ja sa vsak za spravodlivost neschovavam.

Nadriadeny by namal byt prikladom ! Nech makaju podriadeni GMK ide na kavicku ! Vsetci sme si rovni , ale niektori su si rovnejsi !
Dobre vravis. Tak to je.



Typicky priklad zamienenia legality za pravo Lebo GMK moze ist na kavicku zatial co ostatni makaju , ale on si mysli ze ked to moze urobit , tak je to spravne aj ked to robi
Presne sa s tym stretavame Zakon nebol poruseny , ale ci bola porusena moralka uz nikoho nezaujima
GMK je proste nafukany egoista nic viac

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 01 december 2005 :  14:00:07  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
Nebolo a je.
Preco si zrazu lahostajna? Lebo jenieco, co sa ti nepaci?

Zabŕdaš?
Trosku.

hm,hm,hmmm.., spojené nádoby?
Cize kvoli sebe a chc si nahovorit, ze tak konas dobro i GMKovi?

Poznám človeka, ktorý pomohol založiť firmu /on sám je na invalid.dôchodku/, aby iní mali príjem. Jeho manželka si zobrala do prejnájmu neprosperujúcu lekáreň, aj preto, aby jej kolegyne neprišli o prácu.
Cize isli podnikat nie preto, aby zarobili, ale aby konali verejno prospesne prace?

Za to Ty si nenahraditeľný, óooooooo.
Nateraz ano.

Keď som na dovolenke. V istom zmysle je jeho povinnosťou zabezpečiť plynulý chod, takže to asi nie je využívanie.
Takto sa ty za o schovavas. Je to jho povinnost. A tvoja uz nie?

Nech si len užíva ďalej.
Co si jedovita? Co je zle na uzivani si?

To mi skôr pripadá ako ťahanie medových fúzov popod nos, ako zneužívanie. Toto nie je láska.
V com sa lisia?

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 01 december 2005 :  14:02:27  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
Typicky priklad zamienenia legality za pravo Lebo GMK moze ist na kavicku zatial co ostatni makaju , ale on si mysli ze ked to moze urobit , tak je to spravne aj ked to robi
Ale ved to neriesim, ci je to spravne, skratka to vyhovuje mojmu nafuknutemu egu. Ja si to dovolit proste mozem. Jasne tym deklarujem a demonstrujem nerovnocennost vo vztahu nadriadeny-podriadeny.

Presne sa s tym stretavame Zakon nebol poruseny , ale ci bola porusena moralka uz nikoho nezaujima
Niekoho predsa len ano - toho, co si toto nemoze dovolit.

GMK je proste nafukany egoista nic viac
A este aj prudky a hladky.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 01 december 2005 :  14:14:33  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Jasne , lebo ty si nikdy necital Ak vasa spravodlivost nebude vacsia ako spravodlivost zakonnikov a farizejov ?
GMK sa neskryva za spravodlivostou len do tej doby , kym sa sam nestane obetou nespravodlivosti . Potom uvidime , ci bude taky hrdina a tak opovrzlivo sa vyjadrovat o spravodlivosti
GMK pozor varujem ta ! Pycha predchadza pad ! Boli aj vacsi ako GMK , ktory si tiez mysleli co vsetko mozu a zle skoncili !

Rozptylil tych , co v srdci pysne zmyslaju !

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Aniko

Stav: offline

 Odoslaný - 01 december 2005 :  15:20:43  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Aniko  Pridať Aniko do zoznamu priateľov
Preco si zrazu lahostajna? Lebo jenieco, co sa ti nepaci?
Asi že si nedáš vysvetliť.

Cize kvoli sebe a chc si nahovorit, ze tak konas dobro i GMKovi?
Dobre, ale prečo by si mal GMK myslieť nepravdu?

Cize isli podnikat nie preto, aby zarobili, ale aby konali verejno prospesne prace?
Dá sa oboje.

Takto sa ty za o schovavas. Je to jho povinnost. A tvoja uz nie?
Mám povinnosť ísť na dovolenku. A keď ide na dovolenku šéf, tak nám rozčlení svoju prácu. A my ju radi urobíme.

Co si jedovita? Co je zle na uzivani si?
Nie som jedovitá. Len som chcela naznačiť, že sa mi to nevidí celkom čisté. Ak je s mierou, tak sa mi zdá užívanie v poriadku /každý má svoj spôsob/. Nevidím však dôvod, prečo by nadriadený mal právo užívať si viac ako podriadený.

V com sa lisia?
To prvé mi pripadlo ako: Budem, Bože, tvoj/a, keď mi Ty dáš svoje zasľúbenia.
Láska asi skôr hovorí: Chcem byť, Bože, tvoj/a a Ty mi dáš svoje zasľúbenia.
Ale isto neviem, len uvažujem.

GMK, prosím, moc sa nerozkecajme.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1311  ~  Člen od: 10 jún 2005  ~  Posledná návšteva: 23 február 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 01 december 2005 :  16:33:28  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
Jasne , lebo ty si nikdy necital Ak vasa spravodlivost nebude vacsia ako spravodlivost zakonnikov a farizejov ?

Nie, cital som to, len som demonstroval vsetkym pritomnym nemilu skutocnost, ze vztah nadriadeny a podriadeny nie je vztah rovnocenny.

Ale v dnesnej dobe sa do riadiacich a pracovnych procesov zavadza novy princip - princip procesneho riadenia a procesneho workflow na ukor hierarchickeho usporiadania, ktore je posuvane do uzadia. Stanovi sa proces (napr.: skladnik prijima tovar, do systemu zavedie novu polozku, prijatie je odsuhlasene dalsim pracovnikom, ktory zaroven vystavi platobny prikaz, ktory je schvaleny uctovnikom a financnym kontrolorom a posle sa do pokladne na odoslanie penazi.)

GMK sa neskryva za spravodlivostou len do tej doby , kym sa sam nestane obetou nespravodlivosti . Potom uvidime , ci bude taky hrdina a tak opovrzlivo sa vyjadrovat o spravodlivosti
Hej, GMKa sa raz vyjadril: "Takto, nieze by som sa ukajal vo svete plneo nailia, to naoaj nie, lez posliapavat moje vlastne prava je nepripustne. Tie su nedotknutelne!"

GMK pozor varujem ta ! Pycha predchadza pad ! Boli aj vacsi ako GMK , ktory si tiez mysleli co vsetko mozu a zle skoncili ! Rozptylil tych , co v srdci pysne zmyslaju !
Dakujem za varovanie, lebo viem, ze je spravne a uprimne myslene. Nie, nie som namysleny a postupne sa novym veciam priucam.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 8 Previous Topic: Ovocie fora Téma Next Topic: warez - kradez  alebo nie - pokracovanie  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06