Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Duchovný život
 Myslienky
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Manželstvo s ateistom Téma Next Topic: Európa pre Krista
Strana: z 8

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 20 december 2005 :  11:42:22  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal GMK

quote:
Pôvodne poslal amerika1

Kedze hovoris o niecom o com nemas predstavu , nebudem odpovedat Bol by som rad , keby si konecne prestal zasahovat do nasich sporov . Na tvoje hereticko - liberalne postoje nie som zvedavy

A na tvoje postoje je podakto zvedavy?

quote:
Mohol by si mat tolko slusnosti a nezasahovat do sporov , ktore sa ta netykaju ?

Myslim, ze by som nemohol.



Keby moje nazory nestali za nic nereagovali by na ne

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 20 december 2005 :  11:43:24  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal amerika1
Keby moje nazory nestali za nic nereagovali by na ne


To si len namyslas Aj GMK na teba reaguje...

Teraz vsak celkom vazne: je teda Oravec dobry ci zly ujo? Ja sa ti v tom uz vobec nevyznam...

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 20 december 2005 :  11:51:03  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Odpovedam tak , ako som uz na tuto otazku odpovedal . Suhlasim vo veciach analyzy ,( s vynimkou spochybnenia pravoplatnosti pokoncilnych papezov)nesuhlasim v otazke riesenia

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Odijan

Stav: offline

 Odoslaný - 20 december 2005 :  17:07:56  Zobraziť profil  Pridať Odijan do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal amerika1

len opre zaujimavost jedena z reakcii

Vážené fórum, rád by som sa i ja zapojil do diskusie. Chcel by som vám všetkým tým, ktorí atakujete dôstojného pána biskupa Oravca...
Fakt zaujímavé svedectvo,hlavne cit:Je to typický príklad komunity, ktorá požíva všetky plody II, vatikánskeho koncilu. Javilo sa mi to vtedy, že je to správne a naplno som prijímal ich ilúzie. Avšak aj vtedy sa mi zdali divné určité veci, ako tancovanie dievčat okolo oltára, triašky z vnuknutia Ducha svätého, modlitba vymyslenými jazykmi, vytrhávanie myšlienok zo svätého písma na spôsob protestantských siekt a až extrémne okázalá puritánska cudnosť.By ma zaujímalo,čo to je za komunitu,lebo pochybujem,že katolícka,sj keď píše že požíva Všetky plody II.vatikánskeho koncilu.Ja som sa s týmto ešte nestretol,potom neviem čo je na tom pravdy,ale pripadá mi to tak divné,ako to vlastne je?

Johnny:-)

 Počet príspevkov: 245  ~  Člen od: 11 december 2005  ~  Posledná návšteva: 03 marec 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Syseľ

Stav: offline

 Odoslaný - 21 december 2005 :  15:07:30  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Syseľ  Pridať Syseľ do zoznamu priateľov
Niekedy aj my musime bojovat proti Bohu.
Paulo Coelho

Ked nieco chces, cely vesmir sa spoji preto, aby ti pomohol.
Paulo Coelho

"Pre Teba som ateista, pre boha lojalna opozicia"
(Allen)

 Počet príspevkov: 230  ~  Člen od: 19 september 2005  ~  Posledná návšteva: 07 marec 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Odijan

Stav: offline

 Odoslaný - 22 december 2005 :  00:52:57  Zobraziť profil  Pridať Odijan do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Syseľ

Niekedy aj my musime bojovat proti Bohu.
Paulo Coelho

Ked nieco chces, cely vesmir sa spoji preto, aby ti pomohol.
Paulo Coelho

Nikde nie je napísané že musíme bojovať proti Bohu,alebo je to povinnosť keď ,,musíme"?Je to postavené na hlavu,to je akoby niekto povedal,musíme zabiť dieťa niekedy,veď keď to chceme,vesmír sa spojí preto,aby nám pomohol.Fakt dômyselné.

Johnny:-)

 Počet príspevkov: 245  ~  Člen od: 11 december 2005  ~  Posledná návšteva: 03 marec 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 22 december 2005 :  06:56:52  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
pripajam sa k odijanovi. obcas clovek bojuje proti Bohu, ale myslim si ze vysledok je uz vopred znamy. proste nemame sancu. ironiou je ze sa o to snazime zas a znova a nedokazeme sa v tomto poucit.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 22 december 2005 :  06:58:55  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
SOLO DIO BASTA

Boh staci sám.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Patrik

Stav: offline

 Odoslaný - 22 december 2005 :  15:40:47  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Patrik  Odoslať ICQ správu pre: Patrik  Pridať Patrik do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Syseľ

Niekedy aj my musime bojovat proti Bohu.
Paulo Coelho

Ked nieco chces, cely vesmir sa spoji preto, aby ti pomohol.
Paulo Coelho


Naozaj nechapem preco tu uvadzas citaty toho Newagovskeho spisovatela...

 Počet príspevkov: 1409  ~  Člen od: 06 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 02 január 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 22 december 2005 :  17:55:25  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Dakujeme panovi amerikovi1 za hodnotny prispevok navadzajuci ludi na schizmu. O duchovnej hodnote tohto prispevku svedci aj mnozstvo "vycibrenych" vyrazov, ktore nepatria do ust ani pohanov a nie to este krestanov a ktore som pre zachovanie urovne fora musel zmazat.
Len tak dalej

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 22 december 2005 :  17:59:10  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal GMK
Teraz vsak celkom vazne: je teda Oravec dobry ci zly ujo? Ja sa ti v tom uz vobec nevyznam...


Zly ujo, aj ked niektori sa z neho snazia robit uja neskodneho, iba mierne neposlusneho...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Odijan

Stav: offline

 Odoslaný - 22 december 2005 :  20:30:20  Zobraziť profil  Pridať Odijan do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Mato

Dakujeme panovi amerikovi1 za hodnotny prispevok navadzajuci ludi na schizmu. O duchovnej hodnote tohto prispevku svedci aj mnozstvo "vycibrenych" vyrazov, ktore nepatria do ust ani pohanov a nie to este krestanov a ktore som pre zachovanie urovne fora musel zmazat.
Len tak dalej

Akýže príspevok to bol,prečo sa nedokáže amerika1 ovládať jednoducho??Svoje názory by nemal tu totalitným spôsobom priam vnucovať,či pohľady na vec,ozaj,nečudujem sa potom tých roztržiek a hádok i medzi katolíkmi,aj keď moj názor na ameriku1 je,že je to dáky podozrivý ,,katolík".

Johnny:-)

 Počet príspevkov: 245  ~  Člen od: 11 december 2005  ~  Posledná návšteva: 03 marec 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 25 december 2005 :  14:10:42  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Prispevok v tejto teme zaslany 20 Dec 2005 : 11:39:53

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 25 december 2005 :  14:56:34  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Mato

Prispevok v tejto teme zaslany 20 Dec 2005 : 11:39:53


To bol predsa amerikov prispevok.

Taka otazka: Preco sa vlastne neobjavil na stretku, co ho dakto poslal pri navigacii ku evanjelickemu kostolu?

Taka daslsia otazka: Mam byt dobrym katolikom a ci radsej dobrym krestanom?

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 25 december 2005 :  17:18:59  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
Cit: Taka daslsia otazka: Mam byt dobrym katolikom a ci radsej dobrym krestanom?

Podľa toho, čo by si radšej. Náboženstvo, alebo istotu večného života...

Jedine Boh, Jedine Viera, Jedine Písmo, Jedine Pravda.
<°)))))><(

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 25 december 2005 :  17:28:49  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal pavelba

Cit: Taka daslsia otazka: Mam byt dobrym katolikom a ci radsej dobrym krestanom?

Podľa toho, čo by si radšej. Náboženstvo, alebo istotu večného života...


A co tako nabozenstvo davajuce istotu vecneho zivota_?

Mimochodom, kedy sa mienis zmierit so skutocnostou, ze tvojou smrtou zaniknes aj ty?

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 26 december 2005 :  06:13:29  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
Cit: Mimochodom, kedy sa mienis zmierit so skutocnostou, ze tvojou smrtou zaniknes aj ty?

Takže podľa Teba Pán Ježiš je klamár?

Ján 5:24  Ameň, ameň vám hovorím, že ten, kto čuje moje slovo a verí tomu, ktorý ma poslal, má večný život a neprijde na súd, ale prešiel zo smrti do života.

Ján 11:25  Ježiš jej povedal: Ja som vzkriesenie i život; ten, kto verí vo mňa, aj keby zomrel, žiť bude.

Cit: A co tako nabozenstvo davajuce istotu vecneho zivota_?

To by chcelo definíciu "náboženstvo" ujasnenie si rozdielu medzi nábožníctvom a vierou v pravého jediného Boha Biblie.
Takže podľa mňa :

/Nábožníctvo (náboženstvo) = každé spoločenstvo veriacich, ktoré majú ako modlu akéhokoľvek boha, čomu priraďujú obrady, zvyky, vlastné skutky, snahu akýmkoľvek spôsobom sa k nemu priblížiť, akýmkoľvek spôsobom ho velebiť, bez ohľadu na to, čo vyžaduje on. Teda jasné smerovanie človek >>> boh.

Viera v Boha = uznanie Boha, svojej neschopnosti byť sám sebou spasený, uznanie Jeho zvrchovanosti, Jeho plánu s týmto svetom a nami ako jednotlivcami, plnenie Jeho vôle, dodržiavanie Jeho nariadení a plné spoliehanie sa na Jeho zasľúbenia. Uznaním toho, že iba na Bohu záležalo, a do dnes záleží, kto a ako, kedy bude spasený, teda vidieť jasný (princíp) smerovanie Boh >>> človek./


Jedine Boh, Jedine Viera, Jedine Písmo, Jedine Pravda.
<°)))))><(

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 26 december 2005 :  08:59:05  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
A to samozrejme vy sa drzite zasady , ze Boh je vacsi ako clovek , kym my sa drzime tej druhej . Ani na Vianoce nedas pokoj s tymi tvojimi sektarskymi heretickymi uchylkami

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 26 december 2005 :  09:15:08  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
[quote]Pôvodne poslal pavelba
Takže podľa Teba Pán Ježiš je klamár?[/quote}
ohol sa proste iba mylit.

To by chcelo definíciu "náboženstvo" ujasnenie si rozdielu medzi nábožníctvom a vierou v pravého jediného Boha Biblie.
Preco tu musi byt rozdiel?

No a k tym smerovym navestiam. Mam taky cudny pocit, ze viera v Boha je vztah s Nim, teda obojstrana relacia, poveda by som, ze taka bijekcia. Clovek >>> Boh a zaroven Boh >>> clovek. Ale asi sa mylim.

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 26 december 2005 :  12:46:41  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
Nie, nemýliš. Ide skutočne o obojsmerný vzťah lásky a komunikácie. Ale, princíp uvedomenia si: Boh >>> človek tomu musí predchádzať a láska a komunikácia sa nesú s prijatím tejto pravdy.

Cit: ohol sa proste iba mylit.

Vieš mi uviesť jeden príklad, kedy sa Ježiš Kristus pomýlil?

Uznával by si omylného Boha?

Nepopieral by jeden jediný omyl Jeho všemohúcnosť?

Omylný Boh nie je Boh. Je to sklz k viere vo vyšiu inteligenciu, no nedokonalú... a to Písmo nehovorí.


Jedine Boh, Jedine Viera, Jedine Písmo, Jedine Pravda.
<°)))))><(

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Marcelllooo

Stav: offline

 Odoslaný - 26 december 2005 :  13:06:37  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Marcelllooo  Odoslať ICQ správu pre: Marcelllooo  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: Marcelllooo  Pridať Marcelllooo do zoznamu priateľov
Nie, nemýliš. Ide skutočne o obojsmerný vzťah lásky a komunikácie.
Takze zahrna obe stranky naraz, ako bolo vyssie popisane.

Ale, princíp uvedomenia si: Boh >>> človek tomu musí predchádzať a láska a komunikácia sa nesú s prijatím tejto pravdy.
Jeden bigotnik dava dorz na jeden smer tejto komunikacie, dalsi na druhu. Obaja sa fatalne mylia a daco podstatne nepochopili.

Vieš mi uviesť jeden príklad, kedy sa Ježiš Kristus pomýlil?
Viem, kedy sa pomylil Boh a aj to olutoval - pri stvoreni cloveka a lutost je vyjadrena pred potopou.

Uznával by si omylného Boha?
Hej.

Nepopieral by jeden jediný omyl Jeho všemohúcnosť?
Nie.

Omylný Boh nie je Boh. Je to sklz k viere vo vyšiu inteligenciu, no nedokonalú... a to Písmo nehovorí.
Co je to dokonalost? Ake ma atributy?

GMK: Geniálny Marcelllooo Kráľ

 Krajina: Antigua and Barbuda  ~  Počet príspevkov: 10311  ~  Člen od: 15 máj 2004  ~  Posledná návšteva: 05 marec 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Syseľ

Stav: offline

 Odoslaný - 27 december 2005 :  18:18:07  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Syseľ  Pridať Syseľ do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal Odijan

quote:
Pôvodne poslal Syseľ

Niekedy aj my musime bojovat proti Bohu.
Paulo Coelho

Ked nieco chces, cely vesmir sa spoji preto, aby ti pomohol.
Paulo Coelho

Nikde nie je napísané že musíme bojovať proti Bohu,alebo je to povinnosť keď ,,musíme"?Je to postavené na hlavu,to je akoby niekto povedal,musíme zabiť dieťa niekedy,veď keď to chceme,vesmír sa spojí preto,aby nám pomohol.Fakt dômyselné.


Bojovat proti Bohu treba z jednej priciny: Vy hovorite, ze Boh ma svoju volu. Ja tomu budem hovorit Osud. Dajme tomu, ze sa ti v zivote naskytne tragedia(je to jedno, ci strata noh, smrt blizkeho alebo blbe rozbitie jednoho pohara). Mozme nechat tento chod veci nechat bezat dalej, alebo sa postavime proti tomuto prudu. Cize, ak stratis nohy, a si dobry hokrjista, mozes si povedat, ze ved panbozko to tak chcel a uz nikdy v zivote si nezahras oblubeny hokej, alebo sa tejto "bozej voly" postavis na odpor a povies si, ze ja budem just zit dalej naplno a nebudem hrat hokej v olympijskom, ale paralympijskom druzstve. Boh nas vyziva kazdy den na suboj, aby sme si svoj osud vybrali a nie sa mu poddali.
A navyse, Paulo Coelho presiel v zivote vela vecami, a netreba ho odsudzovat. To je ale uz ten vas katolicky egoizmus. A nie je v New Age!!!

"Pre Teba som ateista, pre boha lojalna opozicia"
(Allen)

 Počet príspevkov: 230  ~  Člen od: 19 september 2005  ~  Posledná návšteva: 07 marec 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 28 december 2005 :  00:45:15  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
quote:

A nie je v New Age!!!



Ale Ty urcite hej, podla toho co tu splietas...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

tothjuraj

Stav: offline

 Odoslaný - 28 december 2005 :  09:50:46  Zobraziť profil  Pridať tothjuraj do zoznamu priateľov
schizmatickej komunity Svetlo- život založenej poľským heretickým kňazom Františkom Blachnickim

nuz ja len tolko, ze svetlo zivot nie je schyzmaticka komunita, vlastne nie je komunita ale hnutie(co vsak je pokoncilovy vyraz a niekto take neakceptuje) a co sa tyka toho heretickeho knaza, tak pokial viem zacal sa proces jeho blahorecenia, myslim, ze uz je titulovany ako "sluha Bozi"

a neda mi - svetlo zivot je hnutie z ktoreho vzislo vela dobrych knazov a angazovanych laikov(hold znovu ten modernisticky usi a srdcedrasajuci vyraz), ktori ziju svoju vieru uprimne a v poslusnosti Cirkvi. to ze Jan Pavol II velmi podporoval hnutia je zname, a velmi, velmi podporoval aj hnutie svetlo zivot, lebo videl ovcie , ktore prinasa

 Počet príspevkov: 151  ~  Člen od: 24 jún 2004  ~  Posledná návšteva: 25 február 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 28 december 2005 :  10:40:26  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
quote:
Pôvodne poslal GMK

quote:
Pôvodne poslal Mato

Prispevok v tejto teme zaslany 20 Dec 2005 : 11:39:53


To bol predsa amerikov prispevok.


Nerozumiem, co si chcel povedat. Ved odijan sa pytal, ktory amerikov prispevok som komentoval, ja som mu to napisal a Ty skonstatujes, ze to bol amerikov prispevok

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 8 Previous Topic: Manželstvo s ateistom Téma Next Topic: Európa pre Krista  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06