Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 O fóre
 Fórum a jeho funkčnosť
 oznam
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Posledne casy podla youtube - postrehy Téma Next Topic: Co to je za avatar?  

radar

Stav: offline

 Odoslaný - 30 december 2011 :  22:53:11  Zobraziť profil  Pridať radar do zoznamu priateľov
Vazeny Mato, poprosila by som vas, keby ste mi zrusili pristup do uzatvorenej katolickej sekcie a taktiez aj zobrazenie tejto sekcie, ked kliknem na forum na Krede.Viem, ze by som sem nemusela chodit aj bez zrusenia,ale je pre mna dolezite postupovat takto z viacerych dovodov, ktore su osobneho charakteru, preto ich nebudem rozvadzat.Vdaka za pochopenie.Ospravedlnujem sa,ak som niekoho urazila.Zelam sebe aj vsetkym prispievatelom lasku k Bohu a bliznemu i jeho Katolickej cirkvi a milost konecneho pokania.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1564  ~  Člen od: 25 november 2007  ~  Posledná návšteva: 14 február 2013 Upozorniť moderátora 

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 31 december 2011 :  09:36:02  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Nerozumiem preco niektori prispievatelia, ktorym sa tu znepaci riesia svoj odchod takto komplikovane a pateticky, ale asi to nejako suvisi s ich osobnostou. Ved proste staci neprist a necitat...
Ale v poriadku, do katolickej sekcie uz nemate pristup.

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Godwin

Stav: offline

 Odoslaný - 31 december 2011 :  11:44:02  Zobraziť profil  Pridať Godwin do zoznamu priateľov
Ja hlavne nechápem, prečo radar prístup do katolíckej sekcie v prvom rade mala o_O

"Blázon si v srdci hovorí: „Boha niet.“ Skazení sú a ohavnosti páchajú. Nikto z nich nerobí dobre." - Žalmy 14:1

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 122  ~  Člen od: 01 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 23 september 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

kostelnik

Stav: offline

 Odoslaný - 17 január 2012 :  23:36:30  Zobraziť profil  Pridať kostelnik do zoznamu priateľov
A já vám oznamuji, že do některých tém se nemohu dostat, vyhazuje mi to:


JET Database Engine error '80040e57'

The field is too small to accept the amount of data you attempted to add. Try inserting or pasting less data.

/bforum/topic.asp, line 883



 Krajina: Czech Republic  ~  Počet príspevkov: 77  ~  Člen od: 29 december 2011  ~  Posledná návšteva: 07 január 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 18 január 2012 :  06:10:23  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Ano, tato chyba sa tu zacala objavovat asi pred pol rokom, ale neviem prist na t o, co ju sposobuje

Skusim vecer urobit udrzbu databazy a uvidime, ci to prestane.

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

kostelnik

Stav: offline

 Odoslaný - 19 január 2012 :  00:18:38  Zobraziť profil  Pridať kostelnik do zoznamu priateľov
No jo, nepomohlo, co se dá dělat, nějak se s tím smířim. Ale ještě taková drobnost, podíval jsem se do seznamu avatarů. Avatar - andílek, je nahá holčička. To není moc dobrý andílek. To bych dal pryč.

 Krajina: Czech Republic  ~  Počet príspevkov: 77  ~  Člen od: 29 december 2011  ~  Posledná návšteva: 07 január 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 19 január 2012 :  06:25:05  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Udrzbu som dnes nestihol, skuste este zajtra rano...

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 21 január 2012 :  08:19:02  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Urobil som udrzbu databazy, skuste teraz...

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mino

Stav: offline

 Odoslaný - 19 september 2012 :  07:19:43  Zobraziť profil  Pridať mino do zoznamu priateľov
citácia:
Nerozumiem preco niektori prispievatelia, ktorym sa tu znepaci riesia svoj odchod takto komplikovane a pateticky, ale asi to nejako suvisi s ich osobnostou. Ved proste staci neprist a necitat...
Ale v poriadku, do katolickej sekcie uz nemate pristup.

Pôvodne zaslal Mato - 31 december 2011 :  09:36:02



to bude asi nejaký veľmi prozaický dôvod- radar, možno ako dobrá katolíčka zašla za kňazom ( sformovaným novými cirkevnými predpismi- tými po IIvk) a ten jej zrejme povedal že ak chce zostať dobrou katolíčkou tak by sa mala vyhýbať takémuto fóru ak čert krížu, ak nechce stratiť vieru, prípadne upadnúť do pochybností... to už sakra je dôvod na patetizmus

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4422  ~  Člen od: 27 november 2011  ~  Posledná návšteva: 22 február 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
  Previous Topic: Posledne casy podla youtube - postrehy Téma Next Topic: Co to je za avatar?  
 Verzia pre tlač
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06