Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Modlitba
 Prosba o modlitbu
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Modlitby Téma Next Topic: Modlitby k sv. Rity
Strana: z 15

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 06 november 2011 :  19:37:11  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
citácia:
ja som tohto roku na Velky piatok nic nejedool a na druhy den ma strasne bolelo brucho
ale vyskusam to aj na buduci

Pôvodne zaslal slavom - 06 november 2011 :  10:23:40

To je teda sila. Moja znama zase iba vodu a chlieb s nicim.

Pôvodne zaslal Greta - 06 november 2011 :  18:02:45




mne kazdy ze iba trochu si daj, iba ranajky, potom to uz bol natlak a potom sa na mna nastvala mamka ze nic nejem :D ale ja som povedal ze nebudem! tak som nejedol, to bolo pokušenia vtedy

Pôvodne zaslal slavom - 06 november 2011 :  18:06:43


to si užiješ. rodičia nie su veriaci?

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

slavom

Stav: offline

 Odoslaný - 07 november 2011 :  18:50:43  Zobraziť profil  Pridať slavom do zoznamu priateľov
veriaci, mamka kym sa nevydala bola veriaca len tak ze na papieri mala napisane katolicka a chodila na nabozko, ale jak sa vydala tak ocko (z dediny je) taky veriaci ze az, tak zacala chodit pravidelne do kostola aj vsetko, ale taka je citliva na nas, furt ked sa daco stane ta nervy, ale potom ma nechala lebo uz na to nemala nervy

TOTUS TUUS (motto bl. Jana Pavla II)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 261  ~  Člen od: 02 november 2011  ~  Posledná návšteva: 16 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 07 november 2011 :  19:13:23  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
tak ta poprosim o modlitbu za tvoju mamu.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

slavom

Stav: offline

 Odoslaný - 07 november 2011 :  19:45:23  Zobraziť profil  Pridať slavom do zoznamu priateľov
ale sak ona je lepsia katolicka jak ja

TOTUS TUUS (motto bl. Jana Pavla II)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 261  ~  Člen od: 02 november 2011  ~  Posledná návšteva: 16 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 07 november 2011 :  20:22:00  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
ale si to zasluzi, ta ne?

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Greta

Stav: offline

 Odoslaný - 18 november 2011 :  18:39:35  Zobraziť profil  Pridať Greta do zoznamu priateľov
citácia:
ale si to zasluzi, ta ne?

Pôvodne zaslal Ales - 07 november 2011 :  20:22:00


Urcite si zasluzi. vsetci. Mozno niekto viac niekto menej toto neviem ci plati aj v pripade modlitby. Idem od zajtra na cele sviatky na nezname miesto do zahranicia pracovat tak to bude prilezitost k modlitbe. Z katechizmu mi dost pomohlo to o rannej modlitbe, ale zatial nemam cvik. Ospravedlnujem sa ak som to prehnala v pripade maka, ale ma to nastvalo. Netreba si nechat zobrat svoj pokoj a neoplati sa rozculovat nad urcitymi vecami, ale take prirovnanie.. vsak aj byt bdelym potrebuje cvik Tak pokoj Vam zelam. Pomohli ste mi a som rada ze ste tu, dakujem za modlitby a za to ze ste a snazite sa byt dobrí a lepsí. Tak som stastna ze som Vas spoznala viacerych aj ked len cez prispevky a ze toto Kredo je. Boh je dobrý.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 372  ~  Člen od: 29 august 2011  ~  Posledná návšteva: 01 jún 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

thorah

Stav: offline

 Odoslaný - 17 december 2011 :  22:37:24  Zobraziť profil  Pridať thorah do zoznamu priateľov
Boh je dobrota sama o sebe.

morituri te salutant

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 337  ~  Člen od: 15 december 2011  ~  Posledná návšteva: 30 marec 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

baránok

Stav: offline

 Odoslaný - 03 apríl 2012 :  18:59:33  Zobraziť profil  Pridať baránok do zoznamu priateľov
Prosím o modlitbu.
Veľmi ju potrebujem. Budem čeliť niečomu veľmi - veľmi zlému.
Ďakujem.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 521  ~  Člen od: 26 apríl 2011  ~  Posledná návšteva: 16 december 2019 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

radar

Stav: offline

 Odoslaný - 04 apríl 2012 :  07:35:14  Zobraziť profil  Pridať radar do zoznamu priateľov

citácia:
Budem čeliť niečomu veľmi - veľmi zlému.


Nie ste nejaky ufnukany? Ci to je len moj dojem?
Dufam, ze sa k tomu postavite ako chlap a Bozie dieta, ktore s Bohom zvitazi nad vsetkym.
pocitajte aj s mojou modlitbou.


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1564  ~  Člen od: 25 november 2007  ~  Posledná návšteva: 14 február 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

zrno

Stav: offline

 Odoslaný - 04 apríl 2012 :  10:58:45  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: zrno  Pridať zrno do zoznamu priateľov
baránok - Rád sa za Vás pomodlím.

"Lebo im odpustím vinu a na ich hriech si viac nespomeniem." (Jer 31,34) Boh odpúšťa a zabúda! A to my musíme tiež!!!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1221  ~  Člen od: 26 september 2008  ~  Posledná návšteva: 09 január 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mortinia

Stav: offline

 Odoslaný - 04 apríl 2012 :  15:03:38  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
Baranok, nebojte sa.. Iba verte..
ked máte Boha za chrbtom, nič zle sa vam nemôže stať..
Inak - ja sa takisto pripajam - modlitba je najmenej, to nie je problém..
každopádne, aj vy sa môžete skúsiť toto pomodliť ..

Pancier sv. Patrika


Vstávam dnes
mocnou silou, vzývaním Trojice,
vierou v Trojnosť,
vyznaním Jedinosti
Stvoriteľa stvorení.

Vstávam dnes
mocou Kristovho narodenia a Jeho krstu,
mocou Jeho ukrižovania a Jeho pohrebu,
mocou Jeho vzkriesenia a Jeho nanebovstúpenia,
mocou Jeho zostúpenia k Súdu.

Vstávam dnes
mocou lásky cherubínov,
poslušný anjelom,
v službe archanjelom,
s modlitbou praotcov,
podľa predpovedí prorokov,
počúvajúc kázanie apoštolov,
s vierou vyznavačov,
činiac skutky spravodlivých.

Vstávam dnes
mocou nebies -
svetlom Slnka,
jasom Mesiaca,
nádherou ohňa,
rýchlosťou blesku,
čulosťou vetra,
hĺbkou mora,
stálosťou zeme,
pevnosťou skál.

Vstávam dnes
a božia sila nech ma riadi.
Boh nech mi pomáha,
božia ruka nech ma bráni,
boží štít nech ma chráni,
božie vojsko nech zachráni
od diabolských pascí,
od nerestných zvodov,
od všetkých, ktorí mi pripravujú zlo:
v diali i blízko,
samotnému i uprostred ľudí.
Zvolávam dnes všetky tieto moci medzi mňa a tieto zlá,
proti každej krutej a nemilosrdnej sile, ktorá chce zničiť moje telo
i moju dušu,
proti zaklínaniu falošných prorokov,
proti temných zákonom pohanstva,
proti kúzleniu čarodejníc,
proti každej znalosti kaziacej ľudské telo i dušu.

Kriste, ochraňuj ma tento deň,
nech som nadmieru odmenený.
Kristus so mnou, Kristus predo mnou, Kristus za mnou,
Kristus vo mne, Kristus u mňa, Kristus nado mnou,
Kristus keď líham, Kristus keď si sadám, Kristus keď vstávam,
Kristus v srdci každého, kto na mňa myslí,
Kristus v ústach každého, kto o mne hovorí,
Kristus v očiach každého, kto na mňa hľadí,
Kristus v ušiach každého, kto ma počúva.


AMEN.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 997  ~  Člen od: 07 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 13 máj 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ambrobene

Stav: offline

 Odoslaný - 04 apríl 2012 :  17:13:31  Zobraziť profil  Pridať Ambrobene do zoznamu priateľov
Keby sa našiel niekto, kto hodí aj za mňa zo otčenaš, bol by som rád...
Mám veľké pochybnosti vo viere... už skoro až neverím :(

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 175  ~  Člen od: 28 august 2011  ~  Posledná návšteva: 06 apríl 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

radar

Stav: offline

 Odoslaný - 04 apríl 2012 :  17:51:29  Zobraziť profil  Pridať radar do zoznamu priateľov
citácia:
Keby sa našiel niekto, kto hodí aj za mňa zo otčenaš, bol by som rád...
Mám veľké pochybnosti vo viere... už skoro až neverím :(


Vdaka Ambrobene za info. Rozhodne sa za vas pomodlim.Ale aj vy proste Boha,aby vam dal vieru a aby ste dostali silu vzdy po hriechu vstat a neznechucovali sa. Boh vzdy tieto modlitby vypocuje, v case, ktory uzna za vhodny. vy sa len nikdy neprestante modlit. Nikdy neopuste modlitbu, Lebo kto sa nemodli, nedostane sa do neba.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1564  ~  Člen od: 25 november 2007  ~  Posledná návšteva: 14 február 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mortinia

Stav: offline

 Odoslaný - 04 apríl 2012 :  23:34:12  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
citácia:
Keby sa našiel niekto, kto hodí aj za mňa zo otčenaš, bol by som rád...
Mám veľké pochybnosti vo viere... už skoro až neverím :(

Pôvodne zaslal Ambrobene - 04 apríl 2012 :  17:13:31



- no problem -

a ambrobene, nebud ťuťko.. pochybnosti prejdu a sám sebe sa budeš smiať - uvidíš

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 997  ~  Člen od: 07 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 13 máj 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

radar

Stav: offline

 Odoslaný - 04 apríl 2012 :  23:55:21  Zobraziť profil  Pridať radar do zoznamu priateľov
mortinia, nadherna modlitba. idem si ju okopcit. Sv Patrik bol tusim v Irsku v 4.stor.ak sa nemylim.V tej modlitbe je vsetko, s cim musel bojovat , strasne sa mi paci .

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1564  ~  Člen od: 25 november 2007  ~  Posledná návšteva: 14 február 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mortinia

Stav: offline

 Odoslaný - 06 apríl 2012 :  01:01:56  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
citácia:
mortinia, nadherna modlitba. idem si ju okopcit. Sv Patrik bol tusim v Irsku v 4.stor.ak sa nemylim.V tej modlitbe je vsetko, s cim musel bojovat , strasne sa mi paci .

Pôvodne zaslal radar - 04 apríl 2012 :  23:55:21




áno áno, Sv. Patrik je patronom Írska :) Je to fakt silná modlitba, jedna z mojich ranných

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 997  ~  Člen od: 07 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 13 máj 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Guliver

Stav: offline

 Odoslaný - 14 máj 2014 :  19:16:08  Zobraziť profil  Pridať Guliver do zoznamu priateľov
Prosím o modlitbu za moju ťažko chorú mamu.

Ďakujem.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 730  ~  Člen od: 13 marec 2009  ~  Posledná návšteva: 13 február 2017 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Koki

Stav: offline

 Odoslaný - 14 máj 2014 :  19:42:02  Zobraziť profil  Pridať Koki do zoznamu priateľov
Guliver mohol si naznačiť viac, aby sme vedeli o čo sa treba modliť, či o uzdravenie, alebo...
Ak je na tom tvoja mama veľmi zle a hrozí jej smrť, bolo by správne keby sa zmierila so svetom aj s Bohom, ak teda nepraktizuje vieru.

Vieš čo ma občas napadne? Že kedy my deti vrátime svojim rodičom všetko čo kedy pre nás urobili a čo si pre nás vytrpeli.

http://3.bp.blogspot.com/-MS5eDahIO_I/UmP7f9TWfgI/AAAAAAAABlI/0zivFGVFL1c/s1600/fanoa%25C3%25B1odelafe_cl.jpg

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1460  ~  Člen od: 14 september 2013  ~  Posledná návšteva: 25 marec 2017 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Greta

Stav: offline

 Odoslaný - 08 január 2016 :  23:59:56  Zobraziť profil  Pridať Greta do zoznamu priateľov
Chcem vás poprosit všetkých svatých, čo tu sú o modlitbu za mňa (som chorá tazko sa to lieci) a za moju blízku buducnost nech mám sily a milosti Božej skrze Ducha svatého získat silu, íst na správne vysetrenia k dobrým odbornikom, dufam že ich stretnem, lebo dobry lekar ako ihla v kope sena. Dakujem za modlitby.+++

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 372  ~  Člen od: 29 august 2011  ~  Posledná návšteva: 01 jún 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 15 Previous Topic: Modlitby Téma Next Topic: Modlitby k sv. Rity  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06