Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Modlitba
 Prosba o modlitbu
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Modlitby Téma Next Topic: Modlitby k sv. Rity
Strana: z 15

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 17 október 2004 :  15:59:14  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Chcel by som zacat prosbou o modlitbu za toto forum a za ludi v nom, aby sme sa aj cez forum dostali blizsie k sebe a k Bohu...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora 

Allis

Stav: offline

 Odoslaný - 25 október 2004 :  07:33:36  Zobraziť profil  Pridať Allis do zoznamu priateľov
Prosím o znovunájdenie sily pre modlitbu, pre vytrvalosť v nej, pretože v nej cítim trocha pokoja. Prosím za všetkých, ktorí mi v tom budú chcieť pomôcť i za tých, čo ma zavrhnú ako blázna. Prosím za tých, ktorí su pri mne, i za tých, čo ma odmietajú, prosím za všetkých...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 49  ~  Člen od: 24 október 2004  ~  Posledná návšteva: 29 október 2004 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

zoe

Stav: offline

 Odoslaný - 27 október 2004 :  10:00:50  Zobraziť profil  Pridať zoe do zoznamu priateľov
prosim o motlidbu pre vsetkych mojich blizkych a aj za mna, aby som nikdy neochabovala vo viere, ale aby moja viera vzdy len rastla. dakujem

 Počet príspevkov: 10  ~  Člen od: 27 október 2004  ~  Posledná návšteva: 03 január 2005 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

edita

Stav: offline

 Odoslaný - 27 október 2004 :  14:36:30  Zobraziť profil  Pridať edita do zoznamu priateľov
prosim o modlitbu pre vsetkych ktory to potrebuju a aj za mna lebo rodicia sa nevedia po roku zmierit s tym ze som sa dala pokrstit. dakujem

edita

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1  ~  Člen od: 03 marec 2004  ~  Posledná návšteva: 03 marec 2004 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 27 október 2004 :  14:42:45  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
prosim o modlidbu za mojho brata
vdaka

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 28 október 2004 :  11:10:01  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
Pan uz vyslisal kazdu modlidbu.
Chce nas vidiet stastnych

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

miska

Stav: offline

 Odoslaný - 28 október 2004 :  19:47:10  Zobraziť profil  Pridať miska do zoznamu priateľov
To Edita: Neboj sa, potrva to dlhsie. S mojim prijatim viery sa nevedia zmierit este po 4 rokoch :). Nech Ta Pan zehna a ochranuje.
Prosim za nas vsetkych,aby sme dobre sluzili Kristovi.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 638  ~  Člen od: 03 január 2004  ~  Posledná návšteva: 17 júl 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 28 október 2004 :  20:02:57  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
To: Miska
Ako som pochopil z Editinho príspevku, dala sa pokrstiť pred rokom.
Aj Ty si sa dal pokrstiť vo veku, kedy si si uvedomovala čo robíš a prečo to robíš?

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 28 október 2004 :  22:19:06  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
To:pavel
Aka je v tomto Tvojom prispevku prosba o modlitbu?

Prosim o modlitbu za ludi z inymi nazormi, aby sa viac modlili a menej utocili. Aby si stale uvedomovali jezisove slova o tom, ze krestania maju byt jednotni a nie sa navzajom bit.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

zoe

Stav: offline

 Odoslaný - 04 november 2004 :  08:14:17  Zobraziť profil  Pridať zoe do zoznamu priateľov
prosim o modlitbu za seba lebo sa mi nedari sluzit Bohu s celou dusou. niekedy mam pocit, ze ma Boh nema rad, aj ked viem, ze je to asi ruhanie. preto velmi prosim za vase prosby v modlitbach za mna. dakujem

 Počet príspevkov: 10  ~  Člen od: 27 október 2004  ~  Posledná návšteva: 03 január 2005 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 05 november 2004 :  08:45:07  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
Pre teba Zoe:
tento pocit nie je dolezity!teraz je dolezity fakt: miluje ta! Boh nedokaze prestat milovat! Pre nas nepochopitelne ale je to tak. Popremyslaj, co uz pre teba spravil. Vsetko! A robi to kazdy den. Dava ti vsetko! Aj ked sa ti to prave nezda je to pravda.
Mam niekedy pocit, ze to co robim Bohu nestaci, ze robim malo, ze mu nevracaiam to, co mi On dava. Ale vratit mu to: to sa neda. Nech sa snazim akokolvek neda sa to a ani sa mi to nikdy nepodari. Boh nechce aby sme boli nestastni zo sluzby Jemu, chce aby nas naplnala este vecsou laskou. Skus robit tak aby si bola vo vztahu: Otec a Dcera. Nie Pan a Sluha. Pros o to ,ja aj ini budeme prosit tiez
Boh ta chce vidiet stastnu nie smutnu. Ked si smutna ty je smutny aj On, pretoze ti dava vsetko a viac uz nemoze.

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Lajos

Stav: offline

 Odoslaný - 08 november 2004 :  10:15:03  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Lajos  Pridať Lajos do zoznamu priateľov
Pane prosim ochranuj nas pred neustalymi vplyvmi tohoto sveta, daj aby sme ako Tvoj lud z neho vystupili, a zachovavali si telesnu, dusevnu aj duchovnu cistotu.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2570  ~  Člen od: 29 február 2004  ~  Posledná návšteva: 16 február 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

zoe

Stav: offline

 Odoslaný - 09 november 2004 :  10:56:50  Zobraziť profil  Pridať zoe do zoznamu priateľov
pre teba Janka:
dakujem. a zaroven sa budem modlit aby som bola dobrou dcerou svojmu Otcovi.

 Počet príspevkov: 10  ~  Člen od: 27 október 2004  ~  Posledná návšteva: 03 január 2005 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 12 november 2004 :  13:20:17  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Povodne napisal Veritas:
Priatelia, skúsme spoločne prosiť o dar poznania pre GMK. Modlime sa za neho, aby GMK dokázal aspoň raz, úprimne poprosiť o dar viery. Bez matematiky, bez špekulácií...
"Veď o čokoľvek prosíte vmojom mene, dostanete to..." ;)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 19 november 2004 :  13:21:39  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov
Modlitba za jednotu všetkých kresťanov

Pripojme sa spoločne v modlitbe, spolu s Ježišom za jednotu jeho učeníkov - nech už cesta k ich viditeľnej jednote bude akákoľvek, ktorú si Ježiš zvolí.

Pane, ukáž nám svoje milosrdenstvo a mocou svojho Ducha odstráň rozdelenie mezi kresťanmi, aby Tvoja cirkev bola ešte jasnejším viditeľným znamením uprostred všetkých národov.

Pane, daj nám novú lásku, skutočnú múdrosť a nový podnet k jednote, aby večné posolstvo Tvojho Syna mohlo byť prijaté ako radostná zvesť pre všetkých.

Pane, zapáľ znovu našu vieru a nádej, že môžeme putovať s radosťou do nebeského kráľovstva a dôveru v Tvoj prísľub večnej slávy.

Skrze Krista nášho Pána. Amen!

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pavelba

Stav: offline

 Odoslaný - 20 november 2004 :  14:17:24  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: pavelba  Pridať pavelba do zoznamu priateľov
Modlitba k Bohu.

Pane, Otče, prijmi moju pokornú prosbu, ktorou Ťa oslovujem, aby všetci, ktorým má byť oznámená Dobrá Zvesť, Evanjelium Ho aj prijali.
Naše srdcia sa chvejú pri pomyslení na našich drahých, ktorí Ťa odmietajú, ktorí nechcú poznať Tvoju lásku a Tvoje kráľovstvo.
Je nám smutno zo všetkých, ktorí sa vydali inou cestou ako požaduješ Ty. Buď milostivý ich dušiam a pokiaľ sú v telách, obráť ich kroky na cestu vedúcu k Tebe.
V čistote, nech je Tvoje Meno oslávené, nech sa zjaví Tvoje milosrdenstvo, nech sa deje Tvoja vôľa!
Vieme, že Tvoj Syn nepriniesol jednotu, mier a pokoj pre všetkých, ale pre tých, ktorých si Ty predzvedel, vyvolil a predurčil. Nevieme kto to je, ale vieme, že je to Tvoje rozhodnutie, Tvoja vôľa. Ty si spravodlivý, láskyplný, a milosrdný.
Pri tomto poznaní sme presvedčení o Tvojej neomylnosti a spravodlivosti, o tom, že všetko je a bude pevne v Tvojich rukách na veky.
Ako nasledovníci Tvojho Syna, nášho Pána, Ťa práve v Jeho mene prosíme, o pokoj a múdrosť, o milosť a odpustenie, o lásku a silu, o podporu Ducha Svätého, podľa Tvojich zasľúbení, na našich ďalších cestách s Tebou.
Naše hriechy, prikryté pred Tvojimi očami krvou Pána na kríži, už sú zmazané, no ako ľudia sa im v budúcnosti nevyhneme. Odpusť nám naše viny a tak budeme aj my odpúšťať všetkým, ktorí sa previnili voči nám a Tebe.
Čakáme na Tvoj príchod, ťešíme sa na život v Tvojej prítomnosti.
Nech sa oslavuje Tvoje Meno v našich životoch, nech svietime ako jasné svetlo medzi tými, ktorí ho hľadajú, nech sa deje Tvoja vôľa až na veky. V Mene nášho Pána, Ježiša Krista,
Amen.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4769  ~  Člen od: 06 december 2003  ~  Posledná návšteva: 28 máj 2007 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 22 november 2004 :  16:15:15  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov
Pane Ježišu, večný veľkňaz!
Prosím Ťa, touto modlitbou o pomoc kňazom, pastorom a všetkým, ktorí vedú Tvoje stádo ku Tebe!
Daj im Ducha múdrosti, pevnosti, sily a viery. Ochraňuj ich pred pokušeniami a lipnutím na majetku a daj im schopnosť porozumenia a lásky k božiemu ľudu.
Bože, vypočuj modlitby naše! A volanie naše, nech príde ku Tebe.
AMEN!

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 23 november 2004 :  10:11:48  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov
KTO STRATIL MAJETOK, NESTRATIL VEĽA
KTO STRATIL SLOBODU, STRATIL MNOHO
KTO STRATIL VIERU, STRATIL VŠETKO


Pane, Pán a Kráľ vesmíru a celého sveta!
Posilňuj a rozmnožuj našu vieru.
Prosíme Ťa, Pane!

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 26 november 2004 :  15:43:56  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov
Priatelia, prosím, pomodlite sa za mňa... Potrebujem duchovnú silu na odolávanie pokušeniam...
A tiež už 2x som mohol pomôcť, no nedokázal som... (nerozhodnosť)
Prosím, Pane, daj mi silu odolávať Zlému a daj mi Ducha rýchleho rozhodnutia, ak treba pomôcť blížnemu...
Prosím Ťa, Pane!

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Lubica

Stav: offline

 Odoslaný - 30 november 2004 :  08:54:30  Zobraziť profil  Pridať Lubica do zoznamu priateľov
"Ked prichadzame do svetla Jezisovej lasky,
vidime v tom svetle ake je nase srdce spinave,
popraskane a zranene hriechom."

Ja som vcera videla svoje srdce a este par veci, ktorymi zarmucujem Pana, preto vas prosim o modlitbu, aby som dnes dokazala ist dalej a prijala Bozie odpustenie.

Vdaka

 Počet príspevkov: 71  ~  Člen od: 14 jún 2004  ~  Posledná návšteva: 22 september 2006 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Lubica

Stav: offline

 Odoslaný - 01 december 2004 :  15:19:01  Zobraziť profil  Pridať Lubica do zoznamu priateľov
Vďaka za modlitbu, pomohla.

 Počet príspevkov: 71  ~  Člen od: 14 jún 2004  ~  Posledná návšteva: 22 september 2006 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

miska

Stav: offline

 Odoslaný - 01 december 2004 :  22:25:26  Zobraziť profil  Pridať miska do zoznamu priateľov
Dakujme Panovi, ze nam ukazuje aj nase hriechy, inac by sme nevedeli, co mame napravat, vdaka Ti Pane.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 638  ~  Člen od: 03 január 2004  ~  Posledná návšteva: 17 júl 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 13 december 2004 :  11:33:59  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
Dakujme mu ze ma s nami trpezlivost, a aj ked niektore chyby opakujeme, ale mame zaujem ich napravit, tak nam pomaha nas liecit.

Poprosil by som za modlitbu, aby aj nasi znamy dokazali mat s nami trpezlivost a tolerovali nam nase nedostatky, kym sa polepsime a budeme spolocnymi silami pracovat na prichode Bozieho kralovstva.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

veritas

Stav: offline

 Odoslaný - 14 december 2004 :  08:41:00  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: veritas  Odoslať ICQ správu pre: veritas  Pridať veritas do zoznamu priateľov
Priatelia, prosím vás o modlitbu. Potrebujeme duchovnú podporu a Božiu pomoc...
Ideme realizovať krátku duchovnú obnovu pre našich birmovancov...
Ďakujeme za každú jednu modlitbu!

Vďaka Ti, Pane, za pomoc!

2Pt 1,20 | Sir 28,15 | Mt 18,15-22
Autor bol od roku 2001 animátorom a pomocníkom vo farnosti Bratislava-Rača, pracoval v oblasti výpočtovej techniky. Od roku 2006 študuje katolícku teológiu. Je praktizujúcim kresťanom-katolíkom. Internetové stránky autora: www.trobon.org. Pane, ja viem, že za veľa nestojím, ale Ty vieš, ako veľmi Ťa milujem!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2806  ~  Člen od: 11 august 2004  ~  Posledná návšteva: 22 február 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

miska

Stav: offline

 Odoslaný - 14 december 2004 :  19:28:05  Zobraziť profil  Pridať miska do zoznamu priateľov
Prosim Vas o modlitbu za moje zdravie, velka vdaka.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 638  ~  Člen od: 03 január 2004  ~  Posledná návšteva: 17 júl 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 16 december 2004 :  10:46:07  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
poprosim vsetkych o modlitbu za neveriacich, ktori bojuju v sebe a este vahaju, za vsetkych tych ktori nas urazaju a ktori urazaju cirkev.

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 15 Previous Topic: Modlitby Téma Next Topic: Modlitby k sv. Rity  
 Verzia pre tlač
Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06