Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Tradiční a ich pohľady
 Ostatné témy
 Otazky II
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Postrehy Téma Next Topic: Otazky  

pascendi-mino

Stav: offline

 Odoslaný - 05 jún 2022 :  06:40:47  Zobraziť profil  Pridať pascendi-mino do zoznamu priateľov
Dufam, ze sme si prevetrali svoju modlitbu napr. ruzenca, aby bola spravna- cirkevna.
Tie Katechizmove veci hadam vieme, ze ma sa modlit co je ku cti a chvale Bozej a nasemu spaseni. (ked nevieme aj tak Pan urobi iba toto), vzdy v mene Jezisa Krista (to ide vsetko aj k svatym tak ) a nabozne, pokorne, doverne, s odovzdanostou do vole Bozej a vytrvale (nie raz a smitec!). To mame hadam stale na pamati, aby sme kadejake jaloviny nevysielali nikde do vetra. To uz si hadam kazdy zhodnoti!!!
Ovladame malu nasobilku modlitby a nesnazime sa prosit tam kde je trest!!! Teraz boli "modlitby" za ukoncenie "pandemie", ci za ukoncenie "vojny na ukrajine"... take jaloviny nevysielame k nebu, iba max zachranujme co sa da, ja sa vzdy modlim iba za to, aby co najviac dusi ziskalo spasu... ako vidime "pandemia" sa menila platna, vsak ovce sa uz nudili z neustaleho masirovania... teraz nastupila "vojna na ukrajine"(podla mna skor specialna operacia"...aj to sa kazdu chvilu vymeni.) Kadejaki, aj modernisti sa toto akoze "modlili", ci "modlia" a snazia sa do toho kafrat. To potrva kolko Boh urcil, max mozeme vytazit ine...

Ja som spominal modlit sa omsu, chcel by som vsetko, zaial sa mi dari iba Otcenas, lebo aj slova su vlastne omsove... bude treba cvik. Na Prijimanie som isiel vzdy ako na opakovanie Zvestovania, i ked vieme ze to bude trvat chvilku. (Panna Maria bola 9 mesiacov naplnena skutocne Panom... nepredstavitelne posvatenie!!!) Ale a o nej Otcovia hovorili, ze by jej to nic neosozilo, keby ho najprv nenosila v srdci... a to tiez robila... my sa snazime aspon rozjimanim toto dosahovat a drzanim si co najdlhsie naladenie(afekty)... zas cvik pre nas, lebo bez cviku nie ja nic!!!
(Ja som sa snazil a snazim drzat Panovo (je moj brat, sestra i matka)


Rozjimanie je naozaj velmi uzitocne, prakticky pri sviatostiach len tak rozmnozime hrivny. Kto bol na birmovke, ci chodi na spoved, ci omsu a prijimanie, vzdy sa takto pripravuje, aby to nebolo jalove!!! Nic nie je automaticke!!! Ze prijmem, absolvujem a smitec!!!

Dnes privitame Ducha Svatehom na ktoreho prichod sme sa pripravovali aj novenou... rozmnozime si milosti co sme dostali, ci sa rozpalime v tuzbe po nom... A toto vsetko rozjimanim...naozaj skrze neho nam prichadza vsetko dobre!!!

Ja ak mi vyjde cas, tak do vecera hadam stihnem Duchu Svaty, prid z neba a Prid o Duchu Stvoritelu.
(tu odpustkovu co som dal sa modlim kazdy den).

Tak si obnovme vsetko- srdce, slova, jazyk... a nebudme iba nejaki brblaci myslienkovo- verbalni.

DEUS LO VULT

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 353  ~  Člen od: 22 apríl 2022  ~  Posledná návšteva: 11 september 2023 Upozorniť moderátora 

pascendi-mino

Stav: offline

 Odoslaný - 06 jún 2022 :  06:52:29  Zobraziť profil  Pridať pascendi-mino do zoznamu priateľov
Hned na mna vyskocilo - zena zavesila na net poziadavky na partnera... zrejme sexualneho partnera... tuto sodomu gomoru neriesime, modlime sa- uz hadam vieme ako.

Dufam, ze Turice sme prezili ako sa ma, este boli aj prvy piatok, prva sobota do toho mesiac Bozskeho Srdca... takze bol aj bonus a vyuzili sme to. Samozrejme Turice pokracuju oktavou, ktora bude ukoncena sviatkom Najsvatejsej Trojice.
Netrapi nas- ze nejaky alghisi(tzv pavol 6, ju akoze zrusil), co urobil tento nicitel nas nerusi pri tom co je a dodrzujeme. On toho akoze- mysli sa, znici dost, sviatosti, odpustky atd. a hlavne svatu omsu, vsak predchodca mu pripravil podu aj mu dal "kardinalsky" klobuk, ktory od Pia XII tato skodna nedostala. Po smrti ho hned chceli dat na stol(oltare nemaju), ale nemohli najst jeho krstny list(mali zistit ci je obrezany)... skoncil biedne, hned zosmradol tak ho museli rychlo strcit do hrobu... smutne a s.s uz pripravovala dalsiu habaduru... Ale modernisticka sekta ho dala na stol, primiesali ho medzi inych, aby sa zbytocne neriesil.

To si nevsimame tieto cachre, venujme sa oktava prveho stupna, dalsej z troch. A prezivame predlzene Turice.
Ja som vcera stihol pozriet mojich oblubenych templarov, rusilo ma to otrasne sekularne spracovanie, to som odfiltroval a obdivovali dobove veci - bully, listiny, obrazky, zbrane atd....Este vecer som si pozrel spanielsku chripku, vieme ze s.s opakoval po sto rokoch (povercivi satanisti) s novou pliagou a lepsie menezovanou... rozmyslal som ako kamuflovali rok, ked zacala akoze 2019, a ona zacala 1918... ale to nie je pre nich problem, pripravovat zaciatok skor... sice detektivovia orieskovia(uzitocni idioti) zistovali ako, co... ale ti si robili iba to co bolo pripravene a do coho boli manipulovani... a nasli to co sa chce...

Mozno sme sa zamysleli nad tou 66, pri kanone protestantskej biblie, kedze to sa pouziva ako skratka 666 aj u modernych satanistov... jednoduco zidovsky kanon je 39 a iba 27 dava spolu 66. To diabol vedel a aj s.s to vedela. Ten mega, non plus ultra heretik(padnuty mnich!!! aj nam na vystrahu!!!), sice chcel vyradit list Jakubov(bol proti jeho bludom o skutkoch), ale to by nesedelo tak "ho nechal" ... a dodnes to tak je a je pouzivane sektami vacsinou, aj s "pozehnanim" vieme koho...


Takze prezili sme pekny sviatok a Katolici pokracuju oktavou (a pripravuju sa na sviatok, ktory bude na konci...

DEUS LO VULT

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 353  ~  Člen od: 22 apríl 2022  ~  Posledná návšteva: 11 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pascendi-mino

Stav: offline

 Odoslaný - 07 jún 2022 :  07:25:48  Zobraziť profil  Pridať pascendi-mino do zoznamu priateľov
No vcera sme si pripomenuli aj den ked zacalo nase "oslobodenie", spod jedneho jarma a ustanovenia este tyranskejsieho.
Vsak 6.6 je dost enigmaticke, ale aj 1944 - 1+9+4+4 = 18 t.j 3x6 tada tri sestky... no teraz je hadm jasne akeho lorda mysleli planovaci. A zacali aj ine plany na dotrepanie bolsevika do vychodnej europy- este velmi katolicka, to treba zmenit, vsak vieme, ze jedine to vadi diablovi. Hned nabiehaju plany pre lavu aj pravu stranu s.s.
Jedna konzumizmom a vydobytkami liberalnych hodnot ma uspat a hypnotizovat ovce, druha strana pozije osvedcene nasilie a nici Katolicke veci. Po styridsiatych rokoch usudi s.s ze jeden blok je nakladny, tak ho povali a da miesto pomalej, plizivej infiltracii a rozkladaniu- pravdolaske, pacifizmu atd., medzi tym sa podarilo infilltrovat KC takze plany este bezia a dnes sme svedkami finalizovania...

Ja som tiez riesil "specialnu operaciu", zacala nejako divne. Pocital som aj kabalisticky aj normalne a nic mi nevychadzalo. Ale potom ma napadlo pouzit 66 a vyslo ze 66 den padol na walpurinu noc, tiez fuzkaty maran sa udajne zastrelil, kedze ta operacia mi pripomina jeho ulohu v druhej svetovej. Tiez tu niekto dostal pokyn "z vyssich miest", ze teba zacat operaciu s rovnakou ulohou - prehrat ju a pustit miesto cinskej slobodomurarskej ludovej republike- ta nas bude nivelizovat dalej(co uz aj robi), tipoval som ze vtedy sa odohra nieco zlomove, alebo blizko toho... zatial este cakame kedy planovaci rozhodnu, ze "specialnu operaciu" treba ukoncit. (urcite zas to bude enigmaticke)

Vsetko to speje ku komunizmu (vieme ako vysoko je v pyramide) totalnemu bezbozectvu...aby sa diabol citil ako v "raji"... ale to len konickovo, su dolezitejsie veci (napr svoja spasa) a nie cachre satanasa a jeho onuci...a aj Katolici sa venuju tomu najdolezitejsiemu!!!

DEUS LO VULT

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 353  ~  Člen od: 22 apríl 2022  ~  Posledná návšteva: 11 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pascendi-mino

Stav: offline

 Odoslaný - 09 jún 2022 :  09:51:45  Zobraziť profil  Pridať pascendi-mino do zoznamu priateľov
Ja tu preberam aj ako doslo k infiltracii, to nie je povinne!!! My sme si len poviini urobit jasno a preklopit svedomie aby nebolo rozkyvane. A k tomu mozu pomoct aj veci co budem davat o skodcoch. Nie urobime to ako uz spominany tu. Idem za predsedami a oni mi hned vyklopia ze su skodne. To asi tazko henti povedia, ked ich tlaci nutnost mat zabezpecenu "vysviacku" a "knazske" povolanie a tak nutne musia uznat celu komediu co sa hra. My sme na tahu, ako vzdy zdoraznujem!!! My si dnes musime zabezpecovat veci, aby sa svedomie ustalilo. Ale ak sme kludnia mame holy zadok a stale vyskame aka je ta "katolicka cirkev" dobra, kopu veci zjednodusila, polavila kde sa dalo... ok aj tak sa da zit.
Ja urcite nenamietam a ak svedomie mi tak hovori vsetko je ok.

A nevyhovarajme sa na "strasne" povinnosti, to vieme ze s.s zvysuje tempo, lebo vtedy su ovce podajne, vsetko zozeru... (kamarat na vsetky zamestnania hovori, ze to su otrokovice... pravda je, chceli sme "slobodu" od Boha mame najtvrdsie otroctvo diablovi a jeho prisluhovacom) vsetci sme v tom zaisteresovani, aj ja som radsej isiel kravy past, aby som bol co najviac mimo, ale uplne mimo sa neda, vsak vieme, ze s.s chce ovce nielen nicit, ale chce aby si to aj zaplatili(tento ekonomicky efekt jasne ukazuje na pachatela)... a tak hocico urobim stale som tam, aj ked kupim nieco, dan ide na ich nekale ciele.

Ked to Boh nechava, tak sa musi dat, lebo On vzdy dava dostatocnu milosti!!!

Tiez nechodte taki, co sa "obratili" do hentakej "katolickej cirkvi" a servilne zeru vsetko co sa predlozi.
To urcite nie!!! Hentake "obratenie" sa bezne deje u 66 kniznikov a ich roznych siekt, ci budhistov a pod. Ale povedat, ze take akoze "obratenie" je dielom Ducha Svateho(to by bolo keby bolo do KC)... mam skutocne dost taketo maniere!!! Ta neskonala urazka Boha, Cirkvi, bozskeho uradu papezskeho... to je strasne. Neruhajme sa!!! Nie blizko mna
Ked si to v tych zabordelenych hlavach mysli niekto, jeho vec. Ti co su im jasne veci ako logika(nie su este zabordeleni- to je skor zazrak dnes), ze napr. ak ziarovka nesvieti, nemusi byt vypnuta, ale aj prepalene vlakno... a dumame aj nad touto moznostou. Nie zhypnotizovany, zabordeleny, uhranuty zeriem vsetko, lebo "ti hore schvalili a tak je to ok".

Takze take skusenosti mam, a ak nie je rozrypane zemske jadro, ani obrvou nepohnem... a to u vsetkych ci "obratencov", ci zradcov co nehladali, ale hned k napr. k 66 kniznikom utekali, ci sodomitom a pod. zvratencom...
Mna to nezaujima "ze ja som si myslel, ze"... a co bol dovod? Ze miliarda ludi si mysli tiez, ci co? Ani anjel u neba nesmie!!! No s.s musi mat radost z takychto co sadli na lep a myslia si, ze o pravde demokraticky rozodne vacsina...
(odkedy je znakom pravej Cirkvi pocetnost????)

Fakt ja si nebudem vsimat taketo nieco... prace dost, a cas je drahy... venujme ho tam kde je ozajstny zaujem!!!, ktory hned je vidno!!!(nie ako ten niekto, roky si lebedil a cakal ze mu pecene holuby spasy budu padat do ust... ako protestant, vsak aj su v hentej sekte).

Modlime sa, bojujme, zachranujme!!!

DEUS LO VULT

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 353  ~  Člen od: 22 apríl 2022  ~  Posledná návšteva: 11 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pascendi-mino

Stav: offline

 Odoslaný - 10 jún 2022 :  07:09:36  Zobraziť profil  Pridať pascendi-mino do zoznamu priateľov
No hadam sme premyslali a neslo nam do hlavy ta mizeria sveta, nad vsetky medze sa stupnujuca. A henti pracedovia paktuju so svetom, dostavaju rozne vyznamenania za slobodu, za budovanie republiky, za rozvoj ludskych prav a podobne hluposti... vonku sa vrazdia nenarodene deti a tam nejaky bezzuby odpor voci tomu, vsak maju na rukach ich krv!!! Cirkev okamzite konala vzdy, interdikt, prerusenie vsetkeho... a tu nic? Krokodilie slzy? "Srco nas boli"?
Boh to vyriesil, interdikt vyhlasil nad celym svetom, a zobral sviatosti... A paktovacov necha vymachat v spine do ktorej prilievali... to je bezny trest, pre zaciatok...

Ja som mal pripad menovaneho znameho. On chcel dokaz... ja neviem aky, ci lozovu knizku hentych. Katolici toto nepotrebuju, naco. Kvoli akej istote? Fyzickej, metafyzickej? Nam staci moralna!!! Takze tu si riesime napr. so systemamy, kde su dost velke fugy a sme cisti pred Bohom. Co mam ja co zhanat sa po nejakych echtovych dokazoch. Nestaci marazmus okolo???
Strasne nieco, tito zabordelenci zrazu chcu komara preciedat a tavy prehltat. Naozaj farizeji a zakonnici, ktori este aj na bedra inych, co si chcu robit poriadok, viazu "tazke a neunosne bremena"... a aj za to rozrypat zemske jadro najprv od kajania...

My si robme poriadok v klude a pokoji a nemusime sa stresovat.
Ja si veci riesim ako buldozer, nehladim na "vedcov", "odbornikov", "expertov", judrosov, mudrosov, analytikov, komentatorov, redaktorov atd ... kopy uzitocnych idiotov a robim si pekne poriadok, filtrujem, triedim, usporadujem a nehladim nikde. Napr. doplnam si sklicka do Konspiracie a nehladim na svedkov konspiratorovych, svedkov anti konspiratorovych, svedkov vaxerovych, svedkov antivaxerovych... idem si vpred, a co neprejde mojim "munstrom" vyradujem, v klude, pokoji, bez stresu...vo vsetkom...

DEUS LO VULT

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 353  ~  Člen od: 22 apríl 2022  ~  Posledná návšteva: 11 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pascendi-mino

Stav: offline

 Odoslaný - 11 jún 2022 :  07:53:17  Zobraziť profil  Pridať pascendi-mino do zoznamu priateľov
Tak ti co maju nejake velke zodpovedne a "neodlozitelne zamestnania" (ako riaditel zemegule a po.) a povinnosti, mysliet na to, ze duchovne veci nezanedbavat. Urcite nikto nema povinnosti a starosti ako Eugen III. Proste uvedomime si, kde robim chybu, ked Pan dopusta na nas zaval taky, ze niet cas na Boha. Riadne si vyspytujme svedomie hladame kde je pes zakopany. Dnes je to bezne a s.s to robi, ze zrychluje tempo, lebo treba to a hento urobit... nie! prva je spasa nasej duse!!! Vsetko, naozaj vsetko ine bokom!!! Musim si veci utriast tak(Pan nam umozni najst skulinku), ze najdem miesto pre tie minimalne povinnosti, ktore sme Bohu povinni... je jasne ze moze ziadat aj cely zivot po hlave chodit a rypat zem stale, ale On je spokojny aj malou ciastkou. Utrasme si veci!!! Lebo nam hrozi to co varoval sv. Bernard!!!

Tie ine veci... nemusime byt detektivovia co chcu vsetko presne na chp vediet. To by bolo aj dobre. (hlavne ti uzkostlivi) Aj ja som to chcel vediet kedysi a zhanal som nieco betonove na hentych... to bol zabity cas!!! Este aj inych som otravoval... zhanat noviny co pisali v den volby toho vypaseneho masona. Ano vieme dym nejak "salel" raz biely raz tmavy...volali do konklave... teraz to uz zabezpecili, aby komin neblbol (ak by sa v niekom ozvalo svedomie ako vtedy) posledne velkeho marana volili inak, sa mi zda(aspon mohli vyuzit cas na tie svoje satanisticke a carodejnicke ritualy, nejako dlho isiel von na balkon sa ukazat...
Vsak vidime co dorabaju, riedia, vykuchavaju...nestaci to??? Hadam si nemyslime ze je to KC?! A maju aj inych uzitocnych co siria kadejake sedeprivacionizmi a pod. hluposti. Treba drzat zabky, nech teraz nevyskocia ked sa prikurilo!!! Nech si diskutuju, riesia nekompetentne kadejake ine veci, ale nech su v tom chaose a bordeli dalej!!! A platia masineriu dalej!!!

Ale ak niekto caka priamo rohy a kopyta a nestaci pravdolaska a hra na anjela svetla... nech si caka... jeho vec... Proste "tron prekliatej bezboznosti" fici na plne obratky!!!

DEUS LO VULT

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 353  ~  Člen od: 22 apríl 2022  ~  Posledná návšteva: 11 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pascendi-mino

Stav: offline

 Odoslaný - 12 jún 2022 :  08:47:08  Zobraziť profil  Pridať pascendi-mino do zoznamu priateľov
Od Adventu az do Turic sme mali moznost rozjimat a oslavovat jednotlive Bozske osoby.
Cez Advent a Vianoce rozpominali sme sa na stvorenie sveta i cloveka a na poslanie jedorodeneho Bozieho Syna, Jezisa Krista - teda oslavili sme Boha Otca ako Stvoritela a jeho lasku v poslani jednorodeneho Syna na svet.
Cez Post a Velku Noc rozjimali sme a oslavili Jezisa Krista, druhu Bozsku osobu ako Mesiasa, Vykupitela.
Na Turice sme vzdali hold tretej Bozskej osobe, Duchu Svatemu, ako nasmu Posvatitelovi.
Aby sme vsak vyjadrili jednotu Bozstva v troch osobach, hned v prvu nedelu po Turiciach mame sviatok Najsvatejsej Trojice a tym je zjavne dane najavo, ze vsetky tri Bozske osoby, ktorych Bozske ucinkovanie vzhladom na nas sme oslavili troma sviatkami, su len jadna Bozska podstata cize jeden Boh.
Je to najvacsie tajomstvo krestanstva (presnejsie dnes Katolictva)...v Starom zakone len matne naznacene, ale v Novom nam ho Pan jasne zjavil... to zostane tajomstvom dokial neuvidime Boha tvarou v tvar. Pan ziada jednoducho od nas verit mu ako zasluznu vieru.
Svatym krstom v ktorom nas pokrstili v mene Otca i Syna i Ducha Svateho, dostali sme posvacujucu milost, ktora nam dava pravo, aby sme po smrti mohli vidiet najsvatejsiu Trojicu z tvare do tvare a boli ucastni vecnej blazenosti najsvatejsej Trojice.

Tento sviatok este raz zhrnuje a pred nase oci predstavuje to, co nam Cirkev jednotlivymi hlavnymi sviatkami predstavila, t.j ze sme boli stvoreni, vykupeni a posvateni a sucastne nas upomina, aby sme vsetko Zjavenie pevne verili a ustami verejne vyznali.

Dnesnou nedelou zacina sa spievat pred velkou omsou pri pokropeni ludu Asperges me. Tato antifona sa spieva az do Velkej noci.
V sobotu pred dnesnou nedelou sa zacina spievat marianska antifona Salve Regina - Zdravas Kralovna. Co hadam Katolici co sa modlia Hodinky zaregistrovali.


Tak dnes cerpajme z tohto nevycerpatelneho pramena vsetkeho dobreho milosti.
Ja sa posnazim Vyznanie sv. Atanaza (aj zvysne tri - apostolske, nycejsko- carihradske, tridentsko (prvo) vatikanske).
A skusim sa pomodlit sukromne litanie o Najsvatejsej Trojici.
Takze dost toho na dnes okrem tych svojich veci... hor sa na to!!!

DEUS LO VULT

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 353  ~  Člen od: 22 apríl 2022  ~  Posledná návšteva: 11 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pascendi-mino

Stav: offline

 Odoslaný - 13 jún 2022 :  08:34:23  Zobraziť profil  Pridať pascendi-mino do zoznamu priateľov
Vcera som sa snazil, len len som stihol vsetko. Vsak nevadi, cvicim a nazim sa.
Hovorili sme casto o afektoch. Tak sa modlime casto, napr. v chramoch boli obrazy, sochy atd. a tie presne boli na to aby nas drzali v modlitbe. Teraz niet kde, vsade a na vsetkom je jednak prasina modlarstva a sekularizmu a aj sa stavaju take "chramy" kde daju nejake curvatiove veci, aby clovek nasaval deformovane a deformovanym sa staval.
To uz diabol zariadil take nieco, kadejake vraj "moderne umenie - (architekturu, sochy, obrazy atd)" a pod fake. My tam nechodime kvoli estetickym zazitkom a pod veciam ako pohania dnes. (pozrime len daliho spracovanie Janovej perokresby... na grc!!!)
Tak mame doma svoj oltarik, kde nasavame a vzbudzujeme si to autenticke a mame stale miesto, kde vzdy pookrejeme duchovne. Ja som hovoril ze mam celu izbu tak robenu a snazim sa vylepsovat, zacal som s minimalnym a hadam sa to lepsi. Vsak vieme za tu sme krmili hlavne rozum vedomostami a vyprahli sme ako vysusenina... to nie je na afekty!!! ... a este akymi vedomostami? Kadejake bludy a svoje vycucaniny z prsta, na "teologov" sme sa hrali a pod. To si kazdy zhodnoti sam a ak si nejaku materiu na svatu spoved nahonobil tak to prislusne podla moznosti riesi.

Ma napadlo to hladanie nejakych stop... pripada mi to ako vo filme Godzilla. Mathew Broderick je povolany sa pozriet na noveho tvora, dovedu ho tam, vstupi do niekolko metrovej stupaje a pyta sa kde su tie stopy a chodi v nej? Tak mi to pripada dnes, clovek v stope utopeny a kde su tie stopy ci infiltracie ci posobenia hentych vo svete... Prebudme sa, pretrime si duchovny zrak a zacnime, lebo nas to pohlti(ak uz nie sme)... nevedno ci na spasu ci...

Ti naokolo nam nepomozu vacsinou, oni fakt z dobrej vole a starosti o nas nam chcu pomoct, kazdy.(ani mne neverit ale overovat!!!) Ja som ani u sektarov nevidel zlu volu... proste snaha nas zachranit. Nemajme im to za zle a radsej sa modlime za nich. (aj ta domutencov, ktori chcu mutit aj nas)

Rano som si zas pozeral Umucenie... zasobarna ci afektov ci obrazov pre obrazotvornost... stale rozjimanie. Zas ma to vzpruzilo... len som prispal...

DEUS LO VULT

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 353  ~  Člen od: 22 apríl 2022  ~  Posledná návšteva: 11 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pascendi-mino

Stav: offline

 Odoslaný - 14 jún 2022 :  06:12:31  Zobraziť profil  Pridať pascendi-mino do zoznamu priateľov
V tej knihe co mam a tam vzadu su doporucene knihy je hned brozurka - Bdejde, Antikrist tu!!!(r 1880!!!) Vsak senzus katolicus v akcii... uz v roku 1730 jezuiti varovali pred Velkym Odpadom, sv.Pius X pisal o tom ci uz nie je na zemi... a dnes? Aj na ociach moze sediet a nic, nic nicuce. Ja si tiez myslim ze uz tu je, i ked nie je znamy este len pride "selma vystupi z priepasti" (ako to aj ukazuje pekelne skulptura, ktoru vo vatikane dali sami satanisticki zaskodnici!!! obleceni ako klerici).
Sme dost utrieskany, zabordeleny, uhranuty dali sme sa, aj nam pomohli napr. aj tabletkari, ktori udrzuju prispatost a dopuju svoje dobroty (vsak vidime tzv" lekarne" priam metastazuju atd. ,ale hlavne uspatost s hypnotizovanost prostredim v ktorom musime vsetci zit... vsak to aj ma byt, ze Boh bude zosielat silu bludu, aby uverili ti co su urceni tam niekde...
Katolici sa drzia ako klieste Katolickej Cirkvi!!! o ktorej vedia a pevne veria, ze ju ani pekelne brany nepovalia!!! Sektari (hlavne biblosi 66 knihovi) budu saliet a zintenzivnovat svoju cinnost a aj lanarit ovce, maju echo od svojich nadriadenych, samozrejme vysoko hore v pyramidke,(ti bezprostredni su ako nejaki gandi dobrosrdecnici) ze treba len tahat dusicky... svedkovia konspiratorovi budu mutit vodu... chaos, bordel vo vsetkom sa bude stupnovat, vsak uz teraz!!!

Pytam sa iba - to je to co ma prist "na konci cias"?... ci to je len jeden z dni Syna cloveka a ci naozaj Koniec? ... ktovie, Katolici su stale pripraveni!!! Kto obstoji bude spaseny... a kto nie... Bdejme a modlime sa!!!

DEUS LO VULT

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 353  ~  Člen od: 22 apríl 2022  ~  Posledná návšteva: 11 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pascendi-mino

Stav: offline

 Odoslaný - 14 jún 2022 :  07:34:20  Zobraziť profil  Pridať pascendi-mino do zoznamu priateľov
Nadviazem na predchadzajuci prispevok...Vzdy ma rusi ked pozeram Umucenie, ze vetu "jeho krv na nas a na nase deti" stisia a nepocutelne tam je. Nedivim sa, ze henti krvozvolavaci a ich potomkovia sa snazia vykrutit sa z tohto zlocinu, ktori pali ako zerave uhlie - najvacsieho v ludskych dejinach. Maju na to postavenie a dost jedincov im sluzia ako uzitocni idioti.(aj Antikrist bude z nich a aj falosny prorok - dvojroha selme je u nich, ako vidime) Vsak vieme aj len znich a vysoko zasvateni su v pyramide na najvyssich poschodiach a ti mensi uzitocni idioti robia, taku tu subtilnejsiu pracu ako co je viem herci, umelci atd. same lukrativne veci. Maju zakodovane v krvi robit curvatio vsetkeho coho sa chytia a tak bojovat proti co len menu Jezisa Krista. Aj my sme v ich hrsti a otrocime v tom diabolskom svete co si tu vybudovali. To je aj nas trest teraz tato metla. Nepomozu kadejake vrazdy ci atentaty a pod. ...jeden sa zlikviduje a desat nehradi...(ako robia kadejaki extremisti - to maju rozparcelovane a odchytavaju...)... ako Boh urcil tak bude a kym trva trest, jarma sa nezbavime!!!

Katolici maju povinnost milovat svojich nepriatelov a tak situacia je jasna pre nich. Ja sa nemienim tiez do nicoho nekaleho zapojit, ani proti tymto nepriatelom s velkym N. Vsak vieme budovanie Anticirkvi, klamstva, opinkavanie, sirenie bludov a rozmnozovanie hriechov, zdieranie je ich job. (teraz si dali aj zakonom chranenie a nikto nesmie spochybnovat ich strasne "utrpenie"... Boh sa spochybnovat moze, ale ich klamstva nie.)

Babyonska neviestka (zidovstvo)raz skonci, jej moc a mame to velmi podrobne opisane v Pisme svatom. Vseliako sa bude snazit tomu zabranit, kadejako to presietovavat ci spehovat... raz to iste pride...ako to mame opisane v Pisme.
Tak len cakame, modlime sa a milujeme svojich nepriatelov. Mozno niekto aj chape teraz mizeriu terajsieho sveta...
Zatial Svateho Otca nie je mozne zvolit, ten by bol hned odspehovany a zlikvidovany... (ako som sa o tom rozpraval aj s jednym s mojich knazov) tak len cakame a modlime sa... nic ine nateraz neostava... chcel by som sa dozit...

DEUS LO VULT

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 353  ~  Člen od: 22 apríl 2022  ~  Posledná návšteva: 11 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pascendi-mino

Stav: offline

 Odoslaný - 15 jún 2022 :  08:15:54  Zobraziť profil  Pridať pascendi-mino do zoznamu priateľov
Tak ja neviem infiltrovani marani- co by az tak nevadilo, vsak mame aj svatcov napr. Tereziu Velku ci aj Torqumada bol... za co s.s takticky spinu kyda na neho, ze vraj bol "netolerantny" a pod slovickove hry, ktore mam samozrejme v trubkach.
Proste rozparcelovane to maju a uz len pouzivat, uzitocni idioti sa radi pridaju... kadejaki judrosi, represivne zlozky a pod. Cela masineria je tu na to vybudovana. Fakt som rad ze nezijem v tych "supermodernych" krajinach a hlavne prelezenych, spicka je usa pochopitelne, kde s.s robi svoje experimenty kadejake aj socialne ako integrovat kadejakych miesancov... clovek nevie ci je v afrike, ci saudskej arabii, ci indii atd. a namiesanych. Tam by som sa dobre necitil teda, mne to masonske multi kulti nevyhovuje z pochopitelnych dovodov... ale Bozi poriadok treba pervertovat, prinasa dalsie hriechy a vyhody pre pomalu, plizivu premenu... Treba mat nejaky pendrek na ovce (presnejsie gojimov) ci pravdolasky oficialneho "nabozenstva" s.s, "tolerancie" a pod hluposti... vsak vidime, ze uz aj priroda sa buri... to vedia, ze Boh bude konat. Ale uzitocni idioti napr redaktorski, pavedci atd. stale masiruju, ze to tu bolo, ze to je len troska vacsie, ze to "globalne oteplovanie"... len nie spominat trest Bozi, ten nie. Vsak paveda poskytuje dost voditok... Takze "krajina neobmedzenych moznosti" hresenia a ciest do pekla urcite nie... neviem preco tam sa tak hrnu? A vlastne vieme, vidina mamonu a pecenych holubov...
Ako tazsie by som zil po Katolicky... veru dobre tu. Napinat sily a odporovat tomu naporu, kde na kazdom kroku striehne hriech... a to vsade na "vyspelom" zapade... kto sa narodil, musi sa prepinat riadne, modlit sa ako mourovati...no proste bolo by to tvrdsie... ak by mi to Boh urcil musel by som zobrat...

Vratim sa k tym masonom maranskym... proste v spicke KC sa ocitli a niekto co by mu mali cervene kontrolky svietit ako svetlomet, miesto toho zerie vsetko co od hential vypadne urcite "Katolicke"... ak sa niekto obrati a dostane tu milost ze do KC - ak, zemske jadro rozrypal ako emental... tak moze si dakovat a kolenacky chodit cely zivot...

No dnes som zistil davaju zase templarskych rytierov, aj dalsie dva dni... budem pozerat a banovat, ja viem curvatiove, ale odfiltrujem si... hned by som sa zapojil, samozrejme na zlost pravdolaskarov, ale tych mam...
Proti pravdolaske aj zavedenej druhymvatikanskymkoncilom, stale sa modlim v Hodinkach... "milost tvoja lepsia je nez zivot"... aby som si pripomenul ako to ma byt a v tejto krajine lzi nie je... ale hlavne, ze je "vyspelejsie" nez "temny, zly" stredovek...


DEUS LO VULT

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 353  ~  Člen od: 22 apríl 2022  ~  Posledná návšteva: 11 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pascendi-mino

Stav: offline

 Odoslaný - 17 jún 2022 :  08:25:24  Zobraziť profil  Pridať pascendi-mino do zoznamu priateľov
Ja sa snazim pozerat nieco uzitocne. Viem, ze dnes vsetko curvatiove, ale mam takto moznost vidiet veci co by som nevidel. Teraz napr. som videl hrobku Ferdinanda a Izabely aj ich dcery matky Karola V. (nezaobislo sa to bez toho, aby nebola spomenute ze sa vola Jana sialena a to ako vozila potom ked zomrel manzel rozkladajucu sa mrtvolu po kralovstve, hned bolo dane do bulvarneho vykladu "historie"). Templarov je jasne preco si rad a vzdy pozriem. Pozeral som aj davali obnovovanie Bozieho hrobu, so vsetkym najmodernejsim, tak som videl vsetky pohlady nan... to asi tazko uvidim... da sa tam najst vela uzitocneho. I ked sodomitov, ciganov (indo- slovakov, aby som bol moderny), migrantov, "vojnu na ukrajine", maranov a masonov vacsinou prepinam. Kolko filmov slovenskych som musel... uzitok je a tak rad pouzijem, vsak mame pouzivat uzitocne veci. Aj pouzivam tie vymozenosti kadejake, setria cas a je viac na ine dolezitejsie veci... i ked si uvedomujem, ze je to taky predvoj Antikrista... to vedeli nasi predkovia hned uz po prvej svetovej, ked hned identifikovali ten vedecko- technicky skok ako prave predvoj Antikrista - zeleznice, lietadla atd. zbrane ani neratam... diabol vedel hned ako lepsie rozdistribuuje hriech a bude moct lanarit do svojich sparov. To vsetko je taka dvojsecna zbran... mobil som vypol a mam radsej odlozeny a sem tam vytiahnem, pocitac pouzivam aj na toto tu...striedmo a usporne!!! mam skusenosti so spehovanim a tak som s tym rychlo skoncoval s tym naduzivanim... i ked nikdy som nebol nejaky naduzivac... ale velky bacha na to, nepotrebujem aby ma niekto spehoval niekde az na zachod... nie som v masonskej kolonii usa ci inej "vyspelej" krajine... i ked vnimam ako to postupuje milovymi krokmi dnes... poslednych tridsat rokov... no proste "nezna revolucia " to posurila...

DEUS LO VULT

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 353  ~  Člen od: 22 apríl 2022  ~  Posledná návšteva: 11 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pascendi-mino

Stav: offline

 Odoslaný - 18 jún 2022 :  08:07:23  Zobraziť profil  Pridať pascendi-mino do zoznamu priateľov
No troska hadam zarazilo to odmietnutie ucitelov a tych inych. Vieme ze dnes ficia hlavne znamy "proroci" ako mordochaj levi (karol marx) ci sigmud freud a jeho pomatene hluposti v pseudopsychologii, ci udajny "genius" einstein a jeho nepricetne hluposti vo fyzike, ci ine tzv evolucia ... a tieto korunovane hluposti siria a vtlkaju do hlav tzv."ucitelia"... nemusim ich. Aj ja som musel vytesnovat, hadam len matematika moze byt, aj to sa uci len specializovane trebars logika, aj to klasicka len malicko co podporuje kriticke myslenie. To s.s nepotrebuje, ma radsej hlupe ovce ci "specializovane" kde tu cast ako genius a ten ostatok tupy ako brus...Taketo "specializovane" "vedomosti" sluzia jedine tak s.s. a preto sa distancujem od toho "vzdelavajuceho" systemu... To hadam nadnes staci k "prinosu" znamych curvatiovcov vsetkeho.

My sa pripravujeme aj na buduci sviatok Bozskeho Srdca. Zas si urobim zasvatenie, kedze som nestihol knaza a riadne obraz atd., tak urobim zas sam, tiez so znamou zasvatnou modlitbou sv. Pia X. V sobotu hned bude Preciste srdce Panny Marie, tak si nepomylit s modernistickym fake, lebo Neposkvrnene srdce bude az na oktavu Nanebovzatia (22. 8)...
Tak sa pripravujeme...hojne milosti budu sa ponukat, tak nepresvihnut!!!

DEUS LO VULT

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 353  ~  Člen od: 22 apríl 2022  ~  Posledná návšteva: 11 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pascendi-mino

Stav: offline

 Odoslaný - 21 jún 2022 :  09:00:20  Zobraziť profil  Pridať pascendi-mino do zoznamu priateľov
Kedysi so cital o zidovskej rodine Murasu, ktora v Babylone zalozila si uverovu banku... a tak nejako zacala aj Babylonska Neviestka. Presne to je to co robi v com ma zbehlost. Dalej sa to rozvijalo, prvym velkym uspechom je skorumpovanie Judasa... a pokracovalo to cachrami kde sa dalo. Nas zaujima iba tu v krestanskej Europe, kde ako tien za krestanmi idu prave tito krvozvolavaci. Az dosiahnu svoje a na papezsky stolec je zvoleny anaklet II, co Bernard vyriesi a stovky rokov cakaju na novu prillezitost a robia cachre, machre aby sa im to podarilo. Korumpuju vlady, robia revolucie snaziac sa menit spolocensky poriadok. A postupnymi krokmi sa dari (ako sa zvacsuju hriechy Katolikov). V krasnom stredoveku vznikne inkvizicia prave na eliminovanie tohoto... to zlikvidovali, este museli zatiahnut dratky aby napoleon im dal nejake prava, aj synedrium obnovil, potom cez velku francuzko zido murarsku revoluciu ziskavaju plne tzv "obcianske" prava a selma je vypustena z retaze a tto aj napriek varovaniu Jezuitov, aby im nedavali obcianske prava, vsak o to im hlavne islo o obciansky princip. Vznikaju spolocnosti napr. proti pomluvam.. potrebovali vsetko zle co sa o nich hovori dat do polohy ze su to take ohovarania a oni su cisti ako krystal... a to je dodnes... i ked tam ziskali aj iny impulz a pendrek na narody - gojimov, tzv holo ony... takze lzi sa im daria..
Este v 18 storoci zaklada roteschild banku vo franfurkte a po ziskani vsetkych prav mohli zacat. Obycajnymi (zlodejskymi)urokmi vytunelovali bohatstva narodov a su prakticky v ich rukach. Zlocinecke organizacie banky maju teraz prsty vo vsetkom moznom nekalom. Narodne banky su v ich rukach (usa a fed priklad)
Prisli papierove zlodejske peniaze a tak mozu natlacit kolko treba. (ked je napr. 100 kg zlata na celom svete, tak iba tolko sa moze narazit, ale papier vela znesie). Uz davno nie su stredoveke napr. braketaty neinflacne, ale permanentne inflacne bankovky papierove, idu elektronicke, este lepsie pre nich... takze mame par exelence falosnu menu v obehu)... dokedy to vydrzi? Pan Boh vie, kolko dal tomu casu. Rodiny roteschild a ich satrapovia v usa rokefeler zrejme vyberu spomedzi seba aj Antikrista... to priprvuju...

A dnes aj slovenska akademia "vied" (skor pavied) pise o konspiracii aj o vraj snahe po svetovlade zidov...
Ja sa bankam vyhybam, peniaze pouzivam na uzitocne veci(napr. aj knizky som si nakupil) a radsej s tym nic nemam.(kto vie a ovlada Mravouku tak tam moze pracovat, pokial to nie je proti... prisiel cas ked KC urok povolila... aky, kolko.. to si nastudovat)
Tato metla tu bude dokial Boh urcil, snahy to eliminovat skor vyjdu naprazdno!!!
Musime si to odskakat!!! To drze naplutie Bohu do tvare za vsetky jeho dobrodenia!!!
Cakat, modlit sa, trpiet to naokolo... nasa jedina moznost!!! Mozno sa blizi jej pad... ja chcem byt mimo, to nech si urobi luza, ktoru sa snazia kontrolovat,(maju teraz najmodernejsie vydobytky "vedy a techniky"- moze byt co je proti cloveku este veda a technika???) aby sa im nevymkla z retaze... az raz...

DEUS LO VULT

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 353  ~  Člen od: 22 apríl 2022  ~  Posledná návšteva: 11 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pascendi-mino

Stav: offline

 Odoslaný - 22 jún 2022 :  06:47:29  Zobraziť profil  Pridať pascendi-mino do zoznamu priateľov
No tak sme hadam rozmyslali poniektori a zistujeme ze napr. modernisticka sekta ma hadam iba sviatost krstu a manzelstva, aj to ak su dobre konstelacie, a motyka vystreli. Pri krste tam chapeme, ze intencia nevieme aka je pri tychto pravdolaskaroch humanoidoch. Ja by som podmienecne opakoval, vsak ide o vela!!!
Podmienecne pokrstit, hned aj doplnit co vykuchali... ziadali krst, nie vieru ako povodne... pofiderne a radsej by som hovorim podmienecne opakoval.

Pri manzelstve sme hovorili, tam je hlavny kaz ponorenie do toho sajrajtu v ktorom vsetci zijeme a nie je jasne ci maju jasne predstavy o hierarchii... ci tam nie je premazana hlava kadejakymi hlupostami ako emancipacie, rovnosti- rovnakosti, lebo to im aj splyva, udajne neexistujuce ludske prava a vsetko okolo toho...
Tam fakt nie je jasne co tam je, co sa mysli... vsak spytujme si, zistujeme si co bolo, skumame sa ako sme boli naladeni...

Co sa tyka svatej omse, sviatost kanzstva nemaju, takze moze byt uz aj prava Tridentska - prazdna sarada...
Neviem preco sa spomina aj tu, prave Tridentska, ked je to obrad j23, ktory tauber (potomok rabinov) b16 akoze dal...vsak to nie je ona, aj on to nazval latinska, lebo to je vykuchanina. Aj napr. "kardinal" vlk (v ruchu barancom) hned upozornoval, ze nech si "knazi" nemyslia ze mozu sluzit z hocakeho stareho misalu, iba tutu vykuchaninu.
Nakoniec velky maran sa tiez zacudoval preco ludia chcu hentu latinsku vraj omsu, ked maju kabaret, karneval novy, lepsi... aj kosti si popretahuju... proste strasne sa cudoval (s.s chce predsa len navrat k hoministickemu obradu, satanskemu) - ale drzia sa zasady jeden krok dopredu a dva dozadu... to funguje a fungovalu pri likvidacii.

Takto - Premenenie je platne, ale povolil to mason nelegitimny tak je to minimalne nedovolene!!! A teraz to nie je aktualne, lebo aj tak nie je knazstvo!!! Takze prazdny kabaret s lamanou latincinou ak... a ak sa vie aj dalsi kamen na dusi... poznam niekoho, kto to odsluzil par krat, kym sa zobudil a stale cit pachut z toho...
Katolici sa vyhnu na sto honov...

DEUS LO VULT

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 353  ~  Člen od: 22 apríl 2022  ~  Posledná návšteva: 11 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pascendi-mino

Stav: offline

 Odoslaný - 23 jún 2022 :  08:16:57  Zobraziť profil  Pridať pascendi-mino do zoznamu priateľov
Este poznamka k minulemu, o castom prijimani sviatosti. Za sv.Ignaca boli spory o tom, ako casto mozno pristupovat k svatemu prijimaniu. Svatec doporucoval tyzdenne, ano i denne. (uz chapal ze stredovek je tatam a bude treba posilnovat duse)

Dnes maju katolici v tejto otazke uplne jasno. Dna 20. decembra 1905 vysiel dekret Sacra Tridentina Synodus, ktorym Svaty Otec Pius X, obnovil krasny zvyk prvych krestanov, chodit k svatemu prijimaniu casto, ano aj denne. Neziada sa inych podmienok, nez milost Bozia a dobry umysel.
Po piatich rokoch 8. augusta 1910, vysiel druhy dekret: Quam Singulari, o prvom satom prijimani dietok, kde sa nielen doporucuje, ale ziada prve svate prijimanie od dokonceneho siedmeho roku veku..

Tak naozaj situacia jasna, ja pokial som bol dlhsie vycestovany tak samozrejme kazdodenne som chodil. Vsak sviatost pokania bola jasna (niekedy cca po mesiaci) dobra vola jasna... a ked som sa napr. nejak nezriadene rozculil, nespolahol som sa na lutost, ktovie ake by bola, ale na rozhresenie, nech je istota. Cistotu duse som sa snazil udrzat...

No dnes situacia hrozna, duchovny zivot v tahu, pravidelna spoved v tahu a laduju sa oblatky aj dvakrat denne. (pripomina mi to, to o tom ked dieta pyta rybu ci vajce a dostane skorpiona!!!) Vsak bol aj tu "obratenec" s protestantskej sekty a ten hned nabehol na dvakrat denne ladovat oblatku... ktovie ako dopadol?

Neviem aky to ma zmysel, ci su hladni? ci ich to robi svatymi? Vsak bolo od polnoci post, do obeda svata omsa...a druhe co? znova post od polnoci? Ako? Proste modernisti sa chceli robit "papezskejsi od papeza" a povolili toto... s.s ma radost!!!

Chapem a ocenil som povolenie Pia XII na tri hodiny, asi by som nemohol cestovat celu noc, potom absolvovat omsu hladny, a este tam aj vydrzat adorovat ci dalsie modlitby... Naozaj pomohlo toto.
Ine nariadenia Pia XII vzdy nechapem a ani neviem ci su priamo do neho. (videl som napr. zoznam odpustkov 1957... a tam vykuchane modlitby - aj ta k sv. Michaelovi... to urcite nebolo jeho!!! prii ostatnych musim filtrovat), vsak aj vieme, ze Humani generis je bez sankcii... jasne pazury vieme koho!!!
Ale toto pomohlo...

DEUS LO VULT

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 353  ~  Člen od: 22 apríl 2022  ~  Posledná návšteva: 11 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pascendi-mino

Stav: offline

 Odoslaný - 24 jún 2022 :  08:08:51  Zobraziť profil  Pridať pascendi-mino do zoznamu priateľov
Este by som dal zname prislubenia, ale nie su tak suvisle, su povyberane z roznych miest listov sv. Margarety. A svata Margareta napisala, ze Bozske Srdce je desatmiionkrat viac hodne, ako vsetky Jeho dary.

1, tym co sa venuju spase dusi, obsiahnu dar pohnut aj najzatvrdilejsie srdcia
2, tym co sa chcu stat lepsimi sa Bozske Srdce stane prehojnym a nevycerpatelnym pramenom milosrdenstva... Bozske Srdce je vsemohuce obsiahnut pre nas milosrdenstvo. Najucinnejsim prostriedkom, aby sme po upadnuti sa pozdvihli je Bozske Srdce. Bozske Srdce chce zachranit velky pocet dusi od zahuby a znicit v dusiach kralovstvo satanasa, aby upevnilo svoje kralovstvo.
3, dusiam dobrej vole- svetski ludia najdu pomocou tejto poboznosti vsetky milosti, ktore vo svojom stave potrebuju.
4, tym co sa zasvacuju... keby vedeli kolko zasluhy a slavy nadobudne kazdy, co uctieva toto laskave Srdce.
5, Apostolom Bozskeho Srdca- dal na vedomie, ze mena mnohych su zapisane v Jeho Srdci.
6, reholnym spolocnostiam- slubill ze vyleje sladke pomazanie na reholne rodiny co budu uctievat toto Bozske Srdce.
7, domom, v ktorych Jeho obraz bude vystaveny- slubil ze vyleje vsetky poklady milosti, ktory budu uctievat jeho obraz.
8, pre tych co zasvatia sviatok Bozskeho Srdca.
9, tym co odbavuju poboznost deviatich piatkov... udeli vytrvalost v dobrom do konca, ze nezomru v nemilosti, ani bez prijatia svojich sviatosti.

Tam je rozpisane viac, ale vyberal som, vlastne slubuje milosti vsetkym tym skupinam.
Ja som si urobil a viem, ze s toho plynu povinnosti. Nefunguje nejako automaticky samozrejme. Musim sa snazit aj zit ako Katolik. Nie odbavim si a idem si lezat na vavrinoch ci idem si uzivat... to urcite nie!!!

O tom poslednom sa najviac diskutovalo, ale obstalo proti namietkam. Kongregacia obradov medzi vsetkymi toto jedine preskumala a zvlastne schvalila, vieme kto asi mal emimentny zaujem aby sa o nom mlcalo... v prvom rade diabol a on ma svoje onuce co robia jeho pracu tu.
Urobil som si a snazim sa dodrzovat, aj stastie som mal, ze vtedy Velky piatok nepadol na prvy. (minuly rok sa mi zda padol), pekne hladko vsetko. Deo gratias!
Obraz mam aj Bozskeho Srdca aj Neposkvrneneho Srdca, strasne davno posvatene. Mam stale na ociach...

K tomu krstu som chcel, poznam kde to robia jednoducho, po narodeni, otec dietatko pokrstil a na najblizsej navsteve knaza sa doplnilo co treba... rozne svateniny. A je klud, clovek nevie, nahodou zomrie a takto sa mozu potom ti so sa tak stalo, na hrobe modlit "k" nemu a nie "za" neho.
A takto nemusi riesit intencie domutenych modernistov... ci sa trafilo, ci nie... vsak vidime ako maju nadstavene hlavy.
Treba istotu!!! Nie riesit ci toto, ci ono...

DEUS LO VULT

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 353  ~  Člen od: 22 apríl 2022  ~  Posledná návšteva: 11 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

pascendi-mino

Stav: offline

 Odoslaný - 25 jún 2022 :  06:18:40  Zobraziť profil  Pridať pascendi-mino do zoznamu priateľov
Dnes Preciste Srdce Panny Marie. Ked devat prvych piatkov, tak hned sa aj poboznost piatich prvych sobot.
Lucii povedala Panna Maria - Slubujem, ze v hodinke smrti vyprosim na spasenie potrebne milosti vsetkym, co v pat po sebe nasledujucich prvych sobôt sa vyspovedaju, pristupia k svatemu prijimaniu, pomodlia sa ruzenec, stravia stvrthodinku so mnou, rozjimajuc o ruzencovych tajomstvach, aby dali vynahradu mojmu Srdcu.

Ja som si najprv chcel urobit aspon tuto poboznost, piatky som si nebol isty, ci to zvladnem. Urobil som si a prisiel iny impulz a dal som sa na piatky a hned paralelne aj znovu soboty. A dokonca som cely rok chodil na rozne sviatky ak padali blizko tohto... podmienky su jasne, iba neviem ci sa mysli cely ruzenec ci tretina. Ale je som si vzdy robil cely, ako som spominal pocas cestovania... len tam je este pridany osobitny umysel: vynahradu urazok jej Neposkvrnenemu Srdcu.

Tak som si teda urobil dva krat, co pokladam za zvlastne znamenie a zavazok, na ktory stale myslim.

Tato poboznost je prva zo serie inych veci co mozeme ako vynahradu davat co najlepsie a to: odbavenie pat prvych sobot, svata spoved, zmierujuce svate prijimanie, svaty ruzenec, rozmyslanie- rozjimanie, vynahrada za bohoruhania a vsetky urazky proti neposkvrnenemu Srdcu. Vynahradu mozeme vykonat sukromnym alebo spolocnym cvicenim, podla toho ci si poboznost prvych sobot odbavujeme sukromne si spolocne. Pre toto cvicenie velmi sa hodia s vrucnym srdcom opakovat vzdychy: Nech je pochvalene meno Mariino - Nech je pochvalene jej neposvrnene Srdce!.
Pokanie- to Panna Maria ziadala od prveho dna zjavenia a pri tretom prizvukovala: Obetujte sa za hriesnikov a hovorievajte casto, ale hlavne, ked prinesiete nejaku obetu: Jezisu z lasky k Tebe, za obratenie hriesnikov a ako nahrada za nepravosti spachane proti neposkvrnenemu Srdcu Panny Marie.
Modlitba a obety su, co Panna Maria ziada ako ucinnu nahradu. Modlitba a obety su pokanim, ake aj my mozeme robit v duchu vynahrady.

Vyberme si a ak mozme nieco robme...

Zasvatenie si opakujem kazdu prvu sobotu.

Pripominam iba, ze v stvrtok v oktave je Sviatostne Srdce Jezisovo, tak nezabudnime, co sa snazia...

DEUS LO VULT

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 353  ~  Člen od: 22 apríl 2022  ~  Posledná návšteva: 11 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
  Previous Topic: Postrehy Téma Next Topic: Otazky  
 Verzia pre tlač
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06