Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Kresťania a svet
 Kresťania a spoločnosť
 Protesty proti homo a pod. - ajtak prehráte!
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: nenavidia ziadia krestanov? Téma Next Topic: sluzba v armade
Strana: z 16

Greta

Stav: offline

 Odoslaný - 11 marec 2015 :  17:18:53  Zobraziť profil  Pridať Greta do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
nielen že si zaujatý svojím egom, ale ani neporiadne nečítaš. nepísal som predsa o chorobe a o úspešnosti liečby (nakoniec ani IVF nie je liečba - nič nelieči len predáva deti) alebo prijateľnom riziku v živote. Išiel by si na výpravu (hory, afrika, expedícia, jaskyňa a pod.) kde by bola len 7% šanca že prežiješ?

Definitívne: nemá význam s tebou debatovať, nechápeš, nerozumieš a ani nečítaš.
A je mi jedno čo si o mne myslíš. Tvoje mienka nemá na môj život, vzťahy, vedomosti a prácu nijaký význam. Si NIČ.

Pôvodne zaslal mak - 11 marec 2015 :  10:27:29



:( to si ako mohol napisat ze je clovek nic. On vzdy komunikuje slusne a na urovni, je prínosom a vsak aj keby nie tvoja reakcia no ved si to povedal vlastne Kristovi. Ježisovi si povedal ze je nic. To ako mozem brat potom nieco co pises vazne o viere, ked takto si schopny neovladnut hnev? Ved si muz a mas napodobnovat Boha a toto je smutne, to je hanba.

Pôvodne zaslal Greta - 11 marec 2015 :  17:17:29


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 372  ~  Člen od: 29 august 2011  ~  Posledná návšteva: 01 jún 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mak

Stav: offline

 Odoslaný - 11 marec 2015 :  20:11:21  Zobraziť profil  Pridať mak do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
nielen že si zaujatý svojím egom, ale ani neporiadne nečítaš. nepísal som predsa o chorobe a o úspešnosti liečby (nakoniec ani IVF nie je liečba - nič nelieči len predáva deti) alebo prijateľnom riziku v živote. Išiel by si na výpravu (hory, afrika, expedícia, jaskyňa a pod.) kde by bola len 7% šanca že prežiješ?

Definitívne: nemá význam s tebou debatovať, nechápeš, nerozumieš a ani nečítaš.
A je mi jedno čo si o mne myslíš. Tvoje mienka nemá na môj život, vzťahy, vedomosti a prácu nijaký význam. Si NIČ.

Pôvodne zaslal mak - 11 marec 2015 :  10:27:29



:( to si ako mohol napisat ze je clovek nic. On vzdy komunikuje slusne a na urovni. To ako mozem brat potom nieco co pises vazne o viere, ked takto si schopny neovladnut hnev? Ved si muz a mas napodobnovat Boha a toto je hrozne fakt :( to je hanba.

Pôvodne zaslal Greta - 11 marec 2015 :  17:17:29



to že on v jednom kuse uráža, veriacich, Cirkev a Ježiša ti zjavne nevadí. Prestal som s ním komunikovať pretože to k ničomu nevedie.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 606  ~  Člen od: 28 október 2011  ~  Posledná návšteva: 05 apríl 2017 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 12 marec 2015 :  06:17:32  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:
to že on v jednom kuse uráža, veriacich, Cirkev a Ježiša ti zjavne nevadí. Prestal som s ním komunikovať pretože to k ničomu nevedie.
Pôvodne zaslal mak - 11 marec 2015 :  20:11:21
typicky "vedecky" pristup - ked dojdu argumenty zacni utocit na oponenta :D

v mojich ociach si klamar, to je vsetko co mozem o tebe napisat; na tomto fore posobi aj skutocny lekar - Mato - verim tomu, ze za pravdu da mne, bez ohladu na rozdielnost svetonazorov

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

thorah

Stav: offline

 Odoslaný - 29 marec 2015 :  17:52:11  Zobraziť profil  Pridať thorah do zoznamu priateľov
Kolkaty Klitoris si? Štvrtý či štrnásty

morituri te salutant

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 337  ~  Člen od: 15 december 2011  ~  Posledná návšteva: 30 marec 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 16 Previous Topic: nenavidia ziadia krestanov? Téma Next Topic: sluzba v armade  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06