Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 O fóre
 Voľná diskusia
 Rozlúčka s arcibiskupom Bezákom na Nám. sv. Mikulá
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Je embryo clovek? Téma Next Topic: Velka prosba o pomoc.  

ruah

Stav: offline

 Odoslaný - 02 júl 2012 :  22:51:41  Zobraziť profil  Pridať ruah do zoznamu priateľov
http://spravy.pravda.sk/s-bezakom-sa-prisli-rozlucit-stovky-ludi-ziadaju-vysvetlenie-p6l-/sk_domace.asp?c=A120702_203439_sk_domace_p29

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 61  ~  Člen od: 15 apríl 2010  ~  Posledná návšteva: 21 február 2020 Upozorniť moderátora 

Rafael

Stav: offline

 Odoslaný - 02 júl 2012 :  23:19:00  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov
no este zalozte zopar samostatnych tem o bezakovskej kauze,
sak tie minimalne dve co uz su, nemozu stacit:

sak ide o fenomen, ktorym treba krmit svoje vedomie, marnit cas a rozvijat alibi pre podporu akurat svojho postoja v zmesi roztriestenosti "unam ecclesiam catholicam" (uz nie ste cirkev pocuvajuca, ktora nerovna sa cirkev uciaca?)




 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3722  ~  Člen od: 18 január 2008  ~  Posledná návšteva: 10 jún 2024 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 03 júl 2012 :  08:47:49  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Nemyslim si, ze tato kuza je uplne marnenie casu.

Minimalne je zaujimave sledovat, ako sa triestia zdanlivo poslusni katolici a z mojho pohladu ide aj o zaujimavy precedens.

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

ruah

Stav: offline

 Odoslaný - 03 júl 2012 :  09:24:24  Zobraziť profil  Pridať ruah do zoznamu priateľov
Vieš Rarach, som v centre diania. Nie každý žije v TT. Myslela som si, že vás to bude zaujímať. Len preto som to sem dala.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 61  ~  Člen od: 15 apríl 2010  ~  Posledná návšteva: 21 február 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Rafael

Stav: offline

 Odoslaný - 03 júl 2012 :  09:33:49  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov
Tak dobre teda.


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3722  ~  Člen od: 18 január 2008  ~  Posledná návšteva: 10 jún 2024 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
  Previous Topic: Je embryo clovek? Téma Next Topic: Velka prosba o pomoc.  
 Verzia pre tlač
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06