Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 O fóre
 Fórum a jeho funkčnosť
 Ateisti tu na fóre
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Mnozstvo staro-novych prispevkov Téma Next Topic: Posledne casy podla youtube - postrehy
Strana: z 5

vultus

Stav: offline

 Odoslaný - 13 december 2011 :  20:54:06  Zobraziť profil  Pridať vultus do zoznamu priateľov
Týmto apelujem na admina aby dal BAN užívateľom saxsax, lubomir, a guest(...), lebo konajú v rozpore s pravidlami a mottom.

motto znie : ,, všetko ku cti, chvále a sláve Trojjediného Boha a spáse nesmrteľných duší" , najmä tá časť o spáse je v rozpore s pôsobením daných užívaťeľov ktorý sa vedome vyjadrujú proti viere v Boha, proti Božej existencii a ponúkajú falošné argumenty ktoré majú druhých pomýliť.

hoci je tu aj pravidlo siedme, ktoré podporujú účinkovanie neveriacich na fóre, ich ( neviem presne či dlhodobé) prispievanie preukázalo že sú v priamom rozpore s pravidlom osem a deväť.
Nech už sa admin rozhodne akokoľvek budem jeho rozhodnutie rešpektovať, len ho prosím aby zvážil ich doterajšie pôsobenie na fóre a či má zmysel dovoliť im naďalej prispievať.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 123  ~  Člen od: 21 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 20 december 2016 Upozorniť moderátora 

slavom

Stav: offline

 Odoslaný - 13 december 2011 :  21:02:50  Zobraziť profil  Pridať slavom do zoznamu priateľov
ja sa pripajam, a treba sa spytat aj tych uzivatelov ci svojimi otazkami hladaju Boha alebo sa nas tu bezvyznamne snazia presvedcit o jeho neexistencii

TOTUS TUUS (motto bl. Jana Pavla II)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 261  ~  Člen od: 02 november 2011  ~  Posledná návšteva: 16 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

lubomir

Stav: offline

 Odoslaný - 13 december 2011 :  21:04:58  Zobraziť profil  Pridať lubomir do zoznamu priateľov
Zaujímajú ma vaše odpovede a aj by by ste mohli byť vďační nám, nakoľko môžete spoznať iný uhol pohľadu a možno sa dozviete niečo nové.

Ja prispievam do sekcií, kde sa môže pýtať ktokoľvek.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 381  ~  Člen od: 14 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 14 máj 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

slavom

Stav: offline

 Odoslaný - 13 december 2011 :  21:26:36  Zobraziť profil  Pridať slavom do zoznamu priateľov
ale toto forum je trochu o niecom inom, a mna nezaujima vas uhol pohladu, mne existenciu Boha nemusi nikto dokazovat lebo vneho verim, a toto forum by malo pomahat a riesit problemi krestanov ktory su v uzkych a nie hadat sa s ateistami, obratit vas asi nedokazeme a keby vam slo o hladanie viery tak by ste uz davno zasli aj za niekym kto vam s tym poradi lepsie, ked nie myslim ne na tomto fore nemate nejaky vyznam byt

TOTUS TUUS (motto bl. Jana Pavla II)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 261  ~  Člen od: 02 november 2011  ~  Posledná návšteva: 16 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

vultus

Stav: offline

 Odoslaný - 13 december 2011 :  21:45:27  Zobraziť profil  Pridať vultus do zoznamu priateľov
Lubomir, na to aby sme spoznávali váš názor a váš uhol pohľadu sú predsa ateistické blogy, stránky, youtube canáli, tam pokiaľ chceme môžme diskutovať s ateistami, no v prípade tohto fóra a jeho zamerania je vaša prítomnosť ( pri súčasnom charaktere vašich príspevkov) rušivá, priam nežiaduca.

No admin môže mať na vec iný názor.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 123  ~  Člen od: 21 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 20 december 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 13 december 2011 :  22:45:50  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Admin Vas nazor zdiela, konkretne guest uz raz banovany bol, len atmosfera na fore je taka, ze keby som. ich banoval, ostatni (aj katolicki uzivatelia ) ma obvinia z totality, ci nejakeho ineho neduhu a tak som ich posobenie aspon zuzil na malu cast fora.
Pokial Vas podpori este aspon par dalsich aktivnych prispievatelov, ban bude.

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 14 december 2011 :  06:54:09  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
takze hlavny dovod pre ban je co?
naozaj je teda dovodom to ze je niekto ateista?
ja sice poslednu dobu neprispievam aktivne ,ale forum stale navstevujem a viem si predstavit ze taky ban by ma nepotesil....

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

slavom

Stav: offline

 Odoslaný - 14 december 2011 :  08:24:19  Zobraziť profil  Pridať slavom do zoznamu priateľov
nie, mozu si zato sami svojimi prispevkami

TOTUS TUUS (motto bl. Jana Pavla II)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 261  ~  Člen od: 02 november 2011  ~  Posledná návšteva: 16 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 14 december 2011 :  08:40:30  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
citácia:
takze hlavny dovod pre ban je co?
naozaj je teda dovodom to ze je niekto ateista?
ja sice poslednu dobu neprispievam aktivne ,ale forum stale navstevujem a viem si predstavit ze taky ban by ma nepotesil....


Pôvodne zaslal volsung - 14 december 2011 :  06:54:09


Nie ateisticky svetonazor nie je dovod na ban. Tym dovodom je, ze vsetky prispevky su porusovanim pravidiel prispievania.

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Reconquistador

Stav: offline

 Odoslaný - 14 december 2011 :  08:44:05  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Reconquistador  Pridať Reconquistador do zoznamu priateľov
citácia:
viem si predstavit ze taky ban by ma nepotesil....
Pôvodne zaslal volsung - 14 december 2011 :  06:54:09


Ja si zas neviem predstaviť, že by ho pre Vás niekto navrhol...

Čo sa týka užívateľov guest a saxsax, dôvody by sa síce možno našli, ale mňa by ich zabanovanie nejak nepotešilo. Nezdá sa mi, že by fóru nejak škodili.

GLORIA IN EXCELSIS DEO ET IN TERRA PAX HOMINIBUS BONAE VOLUNTATIS

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1877  ~  Člen od: 16 apríl 2010  ~  Posledná návšteva: 27 november 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 14 december 2011 :  11:26:30  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:
Admin Vas nazor zdiela, konkretne guest uz raz banovany bol, len atmosfera na fore je taka, ze keby som. ich banoval, ostatni (aj katolicki uzivatelia ) ma obvinia z totality, ci nejakeho ineho neduhu a tak som ich posobenie aspon zuzil na malu cast fora.
Pokial Vas podpori este aspon par dalsich aktivnych prispievatelov, ban bude.

Pôvodne zaslal Mato - 13 december 2011 :  22:45:50



pozri sa, ja som svoje uz aj tak obmedzene prispievanie zuzil v podstate iba na temy, v ktorych sa podla mna uvadzaju klamstva a ak sa ti zda, ze poukazovanim na lzi porusujem pravidla, tak mi kludne daj ban

a este nieco - nepaci sa ti, ze porusujem pravidla, tak mi teda vysvetli, naco bola vytvorena tema "znovuoziveny ateizmus", podla mna islo o cieleny trolling a provokaciu

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

vultus

Stav: offline

 Odoslaný - 14 december 2011 :  11:42:46  Zobraziť profil  Pridať vultus do zoznamu priateľov
O trolling a provokáciu by išlo keby to bolo na ateistickom alebo všeobecnom fóre,

volsung vás som ani nespomenul a ani nemám dôvod.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 123  ~  Člen od: 21 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 20 december 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

radar

Stav: offline

 Odoslaný - 14 december 2011 :  13:32:07  Zobraziť profil  Pridať radar do zoznamu priateľov
Ja som tiez za ban.
Za tie mesiace, co tu ateisti posobia, vidim, ze im naozaj nejde o pravdu, ak sa nezhoduje s ich nazorom.Tu posobiaci ateisti naozaj su ti, ktori nemaju zaujem obratit sa a naozaj mozem kostatovat, ze nie su v stave a ani nechcu objektivne zhodnotit vieru, katolicku cirkev ci katolicke ucenie
Vidim u nich velke predsudky, lebo sa zasadne vyhybaju katolickym zdrojom, a niektori dokonca nie su schopni ani vstupit do katolickeho kostola.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1564  ~  Člen od: 25 november 2007  ~  Posledná návšteva: 14 február 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 14 december 2011 :  14:21:38  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:
...lebo sa zasadne vyhybaju katolickym zdrojom, a niektori dokonca nie su schopni ani vstupit do katolickeho kostola.


Pôvodne zaslal radar - 14 december 2011 :  13:32:07



keby som mal pravomoc, tebe by som dal ban ako prvej kvoli neustalym lziam, ktore prezentujes

ja sa nevyhybam ziadnym zdrojom, ale mozem konstatovat ze su nehodne dovery

ja som povedal, ze do kostola (a nespecifikoval som, ci do katolickeho alebo nejakeho ineho) nevstupim z principu (z presne rovnakeho pricncipu nevezmem do ust alkohol, cigarety alebo ine drogy), a nie ze nie som schopny do neho vstupit; mimochodom v dome smutku som bol pri prilezitosti pohrebu

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

slavom

Stav: offline

 Odoslaný - 14 december 2011 :  15:00:55  Zobraziť profil  Pridať slavom do zoznamu priateľov
ale kostol maju len katolici a niektore ine krestanske nabozenstva, pravoslavny maju cerkev, moslimovia mesitu, do takej mesity by si vstupil?

TOTUS TUUS (motto bl. Jana Pavla II)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 261  ~  Člen od: 02 november 2011  ~  Posledná návšteva: 16 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

vultus

Stav: offline

 Odoslaný - 14 december 2011 :  15:05:22  Zobraziť profil  Pridať vultus do zoznamu priateľov
Myslím že guest má na mysli všetky náboženské budovy postavené za účelom obradu a modlitby, zrejme má obavy aby sa nestal obeťou sugescie alebo masovej hypnózy.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 123  ~  Člen od: 21 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 20 december 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 14 december 2011 :  16:03:40  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:
Myslím že guest má na mysli všetky náboženské budovy postavené za účelom obradu a modlitby, zrejme má obavy aby sa nestal obeťou sugescie alebo masovej hypnózy.

Pôvodne zaslal vultus - 14 december 2011 :  15:05:22



nie nie je to kvoli sugescii ci masovej hypnoze (nie som vhodny ciel na takuto formu "mind controlu"), proste ide o zavazok, ktory som si dal sam sebe

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

saxsax

Stav: offline

 Odoslaný - 14 december 2011 :  18:01:29  Zobraziť profil  Pridať saxsax do zoznamu priateľov
citácia:
Ja som tiez za ban.
Za tie mesiace, co tu ateisti posobia, vidim, ze im naozaj nejde o pravdu, ak sa nezhoduje s ich nazorom.Tu posobiaci ateisti naozaj su ti, ktori nemaju zaujem obratit sa a naozaj mozem kostatovat, ze nie su v stave a ani nechcu objektivne zhodnotit vieru, katolicku cirkev ci katolicke ucenie
Vidim u nich velke predsudky, lebo sa zasadne vyhybaju katolickym zdrojom, a niektori dokonca nie su schopni ani vstupit do katolickeho kostola.


Pôvodne zaslal radar - 14 december 2011 :  13:32:07





asi by bol niekto prekvapeny, ale dovolim si povedat, ze ja som v kostole castejsie ako mnohi z vas ... toto ma fakt pobavilo




„ Nech nachadza ktokolvek vo viere svoje svetlo a svoju utechu, nech je blazeny, avsak mnohi nepotrebuju toto svetlo a tuto utechu, lebo ich maju vo svojom rozume a ludskej bytosti – a tychto nech nechaju tiez zit a byt stastnymi „

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2129  ~  Člen od: 10 september 2009  ~  Posledná návšteva: 25 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

radar

Stav: offline

 Odoslaný - 14 december 2011 :  19:20:57  Zobraziť profil  Pridať radar do zoznamu priateľov



saxsax a guest


ci tu ste alebo nie ste, modlim sa za vas stale a prosim Boha, aby zachranil vase duse i telo od vecneho zatratenia.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1564  ~  Člen od: 25 november 2007  ~  Posledná návšteva: 14 február 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

slavom

Stav: offline

 Odoslaný - 14 december 2011 :  20:27:35  Zobraziť profil  Pridať slavom do zoznamu priateľov
citácia:



saxsax a guest


ci tu ste alebo nie ste, modlim sa za vas stale a prosim Boha, aby zachranil vase duse i telo od vecneho zatratenia.


Pôvodne zaslal radar - 14 december 2011 :  19:20:57



ked sa za nich naozaj modlis tak ta obdivujem a zelam vela vyslisanych modlitieb

TOTUS TUUS (motto bl. Jana Pavla II)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 261  ~  Člen od: 02 november 2011  ~  Posledná návšteva: 16 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 14 december 2011 :  22:49:06  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:



saxsax a guest


ci tu ste alebo nie ste, modlim sa za vas stale a prosim Boha, aby zachranil vase duse i telo od vecneho zatratenia.


Pôvodne zaslal radar - 14 december 2011 :  19:20:57



tvoj boh je bezmocny ak ja sam nemam zaujem

a mimochodom viac sa staraj o svoju "dusu" nez o moju, lebo pokial viem tak klamanie nepatri medzi cnosti, ktore by "dusu" ocistovali

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

thorah

Stav: offline

 Odoslaný - 15 december 2011 :  06:10:40  Zobraziť profil  Pridať thorah do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
takze hlavny dovod pre ban je co?
naozaj je teda dovodom to ze je niekto ateista?
ja sice poslednu dobu neprispievam aktivne ,ale forum stale navstevujem a viem si predstavit ze taky ban by ma nepotesil....


Pôvodne zaslal volsung - 14 december 2011 :  06:54:09


Nie ateisticky svetonazor nie je dovod na ban. Tym dovodom je, ze vsetky prispevky su porusovanim pravidiel prispievania.

Pôvodne zaslal Mato - 14 december 2011 :  08:40:30

tak to premenuj na ateisticke fórum a bude to OK.

morituri te salutant

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 337  ~  Člen od: 15 december 2011  ~  Posledná návšteva: 30 marec 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 15 december 2011 :  06:46:39  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
mato?

vsimni si noveho prispievatela s nickom thorah, zatial ma 4 prispevky z toho vsetky su vo forme provokacie

najprv napadol mna, potom protestantov a nakoniec aj teba (mozno v inom poradi), cize nie je to ani ateista, ani protestant a ani katolik - cize ide o trolla a ak by si mal niekto zasluzit ban, tak tento tu je horuci kandidat

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 15 december 2011 :  08:50:11  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Sledujem ho, ale ban nikdy nedavam takto rychlo. Mozno sa len zle vyspal...

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

radar

Stav: offline

 Odoslaný - 15 december 2011 :  14:49:05  Zobraziť profil  Pridať radar do zoznamu priateľov
citácia:

ked sa za nich naozaj modlis tak ta obdivujem a zelam vela vyslisanych modlitieb


Vdaka, slavom

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1564  ~  Člen od: 25 november 2007  ~  Posledná návšteva: 14 február 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mortinia

Stav: offline

 Odoslaný - 15 december 2011 :  19:34:39  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
citácia:
mato?

vsimni si noveho prispievatela s nickom thorah, zatial ma 4 prispevky z toho vsetky su vo forme provokacie

najprv napadol mna, potom protestantov a nakoniec aj teba (mozno v inom poradi), cize nie je to ani ateista, ani protestant a ani katolik - cize ide o trolla a ak by si mal niekto zasluzit ban, tak tento tu je horuci kandidat

Pôvodne zaslal guest636 - 15 december 2011 :  06:46:39




bububu - vystrašil ťa nový užívateľ??? Maťo nie je slepý
... a že teba nie je možné uraziť.. kecy..

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 997  ~  Člen od: 07 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 13 máj 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 5 Previous Topic: Mnozstvo staro-novych prispevkov Téma Next Topic: Posledne casy podla youtube - postrehy  
 Verzia pre tlač
Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06