Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Kresťania a svet
 Kresťania a spoločnosť
 Už ste vyskúšali svojho farára z katechizmu?
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Neuspesny atentat na JPII Téma Next Topic: Rytmus - Fakt je zly clovek, ci nie?
Strana: z 2

Rafael

Stav: offline

 Odoslaný - 01 august 2011 :  18:57:44  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov
Otázka na hlasovanie:
Už ste vyskúšali svojho farára z katechizmu?

(Vyberte odpoved, ktora najviac konvenuje Vasmu stanovisku.)

Možnosti:

Nie, nikdy ma také niečo ani nenapadlo
Nie, ale môžem skúsiť, čo to spraví
Nie, nevidím v tom zmysel, katechizmus určite ovláda
Nie, kto som ja, aby som skúšal nadriadeného?
Nie, nevyskúšal/a a ani nevyskúšam
Nie, lebo (dosad akykolvek iny, este nespomenuty dovod)
Ano, dopadlo to fajn (pre neho)
Ano, nedopadlo to fajn (pre neho)

(Anonymné hlasovanie)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3722  ~  Člen od: 18 január 2008  ~  Posledná návšteva: 04 september 2023 Upozorniť moderátora 

Rafael

Stav: offline

 Odoslaný - 01 august 2011 :  19:14:46  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov
Kazdy, kto uprimne a smelo odpovie,
okrem ankety i tematickym prispevkom (napriklad uvedenim vlastnej skusenosti)
moze dostat darcok:

moze si vybrat,
z nasledovnych zaujimavosti










alebo




tu, o ktorej by sa aj vcelku rad poucil,
v ramci zvysovania vseobecnej zorientovanosti,
ako Cirkev vo svojom kodexe tieto veci upravovala,
a to z pera odbornika naslovovzateho





 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3722  ~  Člen od: 18 január 2008  ~  Posledná návšteva: 04 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 01 august 2011 :  19:34:03  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:





Pôvodne zaslal Rarach - 01 august 2011 :  19:14:46



mozem sa opytat, ci tento obrazok je tvoja tvorba?

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Rafael

Stav: offline

 Odoslaný - 01 august 2011 :  19:35:38  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov
Moja tvorba je len orezanie,
jedna sa o nadpisy kapitol
za ktorymi nasleduje vyklad.
No ved nenadarmo sa to vola, ze: cirkevnopravna KAZUISTIKA

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3722  ~  Člen od: 18 január 2008  ~  Posledná návšteva: 04 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 01 august 2011 :  20:21:11  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
mna to este nenapadlo
neviem, co viac k tomu napisat, aj ked nejake vyhrady by som mala...ale nepoviem

ak mozem teda, vyberam si poslednu temu

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 01 august 2011 :  20:22:50  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:





Pôvodne zaslal Rarach - 01 august 2011 : 19:14:46



mozem sa opytat, ci tento obrazok je tvoja tvorba?

Pôvodne zaslal guest636 - 01 august 2011 : 19:34:03


ta hrubka je zrejme sposobena tym, ze je to vydane v roku 1940

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

sasulnik

Stav: offline

 Odoslaný - 01 august 2011 :  23:05:55  Zobraziť profil  Pridať sasulnik do zoznamu priateľov
Vyskúšal som až štyroch biskupov zo sviatostnej dogmatiky ohľadom konsekračných slov.

Z toho tri odpovede boli typu: nemáte pravdu a verte súčasným biskupom. A štvrtá bola typu: nemám dôvod Vám odpovedať na Vaše otázky.

 Počet príspevkov: 1677  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 06 marec 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 02 august 2011 :  08:32:03  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:

ta hrubka je zrejme sposobena tym, ze je to vydane v roku 1940

Pôvodne zaslal janka - 01 august 2011 :  20:22:50



v dosledku etymologie slova bicykel je to nemozne

mne neslo o chybu ako taku, ja na chyby neupozornujem; mna len zaujimalo, preco si clovek dal tu namahu nieco zoskenovat do pocitaca, upravit a uploadnut sem a pocas vsetkych tych krokov ho nezaujimalo ci je to gramaticky spravne

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 02 august 2011 :  08:33:17  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:
Moja tvorba je len orezanie,
jedna sa o nadpisy kapitol
za ktorymi nasleduje vyklad.
No ved nenadarmo sa to vola, ze: cirkevnopravna KAZUISTIKA

Pôvodne zaslal Rarach - 01 august 2011 :  19:35:38



v tom pripade nemam dalsie otazky a je mi jasne o co ide

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Rafael

Stav: offline

 Odoslaný - 02 august 2011 :  09:05:34  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov
Janka - dakujem, darcok ste dostali v poriadku?

Sasulnik - Vy nemate co skusat svojho biskupa z konsekracnych slov. Vy sa mozete akurat tak pytat, obratit s otazkami na nich, uctivym listom, a az potom, ked ste to najprv skusili na nizsich urovniach (ctene knazstvo), a aj to len ak z nejakeho vazneho dovodu ste u tychto nizsich nepochodili.
Biskupi dostavaju rozne listy, aj od roznych cudakov. Hadam ste necakali, ze Vam samozrejme naskocia do noty, aku Vy piskate? Ako ste osetrili to, aby Vas nemali za takeho nejakeho pomyleneho cudaka, kedze kto iny si dovoli skusat biskupa? Vasa chyba, ze ste cakali nejake ine reakcie - vsak su naprosto ocakavatelne a ze vobec Vam odpovedali, je ich plus a Vase nezasluzene stastie..

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3722  ~  Člen od: 18 január 2008  ~  Posledná návšteva: 04 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

jarmok

Stav: offline

 Odoslaný - 02 august 2011 :  09:44:04  Zobraziť profil  Pridať jarmok do zoznamu priateľov
citácia:
Kazdy, kto uprimne a smelo odpovie,
okrem ankety i tematickym prispevkom (napriklad uvedenim vlastnej skusenosti)
moze dostat darcok:

moze si vybrat,
z nasledovnych zaujimavosti










alebo




tu, o ktorej by sa aj vcelku rad poucil,
v ramci zvysovania vseobecnej zorientovanosti,
ako Cirkev vo svojom kodexe tieto veci upravovala,
a to z pera odbornika naslovovzateho






Pôvodne zaslal Rarach - 01 august 2011 :  19:14:46



vyberam


Pokoj a dobro medzi nami.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 178  ~  Člen od: 18 apríl 2011  ~  Posledná návšteva: 10 apríl 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Zachariáš

Stav: offline

 Odoslaný - 02 august 2011 :  09:51:56  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: Zachariáš  Pridať Zachariáš do zoznamu priateľov
No,zopár otázok som nášmu farárovi položil a to nielen z katechizmu.Boli to skôr otázky,ktoré trápili mňa a on mi dal dobré odpovede.Nechtiac som ho preskúšal a obstál dobre.
Inak,vzťahy veriacich a biskupov,diakonov a kňazov v oblasti vyučovania majú opačné poradie-oni nie sú povinní nám skladať skúšky.Myslím,že niektoré kánony to aj zakazujú.Pripomenulo mi to tých štyroch mladíkov,či išli skúšať pravovernosť arcibiskupa Zvolenského-on ich mocou apoštolskou exkomunikoval.

Prichádzajte k Nemu,k živému kameňu,ktori ľudia síce zavrhli,ale pred Bohom je vyvolený a vzácny,a dajte sa vbudovať aj vy ako živé kamene do duchovného domu,do svätého kňazstva,aby ste prinášali duchovné obety,príjemné Bohu skrze Ježiša Krista.
1.Pt 2,4-5

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1345  ~  Člen od: 30 november 2009  ~  Posledná návšteva: 26 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

tornero

Stav: offline

 Odoslaný - 02 august 2011 :  09:56:47  Zobraziť profil  Pridať tornero do zoznamu priateľov
ja chcem bicyklovanie knazov.
kedze kaplan je vasnivy cyklista, rad ho poucim otom, co robi zle, mozno ma jazdit do composteli v reverende.... sam som zvedavy co tam moze byt.

Aufer a nobis, quaésumus ,Domine, iniquitátes nostras; ut ad sancta sanctórum puris mereámur méntibus introíre. Amen

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 408  ~  Člen od: 13 október 2009  ~  Posledná návšteva: 15 október 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Rafael

Stav: offline

 Odoslaný - 02 august 2011 :  10:12:17  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov
Mili darcokachtivi priatelia!

Iste viete citat a rozumiete pisanemu textu.
Napisal som:


citácia:
Kazdy, kto uprimne a smelo odpovie,
okrem ankety i tematickym prispevkom (napriklad uvedenim vlastnej skusenosti)
moze dostat darcok:


Vnimate tam to "odpovedanie i tematickym prispevkom"?
Ukazte mi prosim, kde je vas tematicky prispevok - hoci aj minimalisticky, vid ako to urobila Janka.
Hlasovanie je anonymne a kedze tam nevieme urcit, kto v skutocnosti hlasoval a kto nie, tak preto je tam druha podmienka k darcoku - vyjadrit sa k teme.

Jesli tak bude, darcok bude.
Jesli nebude, darcok nebude, moznost ziskania nevyuzita.

Inak by si tu barskto mohol prist, nic nepovedat, odhlasovat co chce alebo i nehlasovat vobec (co nevieme zistit) a sosnut si z darkoveho kosika.
Co potom ti, ktori "smelo a uprimne" odpovedia?




POZOR POZOR POZOR


ROZSIRENIE PONUKY DARCEKOVEHO KOSA



Za obvyklych podmienok,
to jest za uprimne hlasovanie a tematicky prispevok k teme, od jednej osoby,
je mozne si vybrat niektoru (ktorukolvek, no iba jednu) z nasledovnych kapitol, ako pozornost za zapojenie sa do tejto temy









plus, od toho isteho autora, ale z inej jeho knihy









Verime, ze kazdy anketar a zapojivsi sa do temy, si z ponuky najde nieco, co by ho zaujimalo, ako vec bola v KC riesena.

Zvolenu kapitolu zaslem nafotenu do PM schranky kazdeho zaujemcu, ktory sa zapoji.





 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3722  ~  Člen od: 18 január 2008  ~  Posledná návšteva: 04 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

tornero

Stav: offline

 Odoslaný - 02 august 2011 :  11:22:23  Zobraziť profil  Pridať tornero do zoznamu priateľov
ako milovnik ankiet som hlasoval medzi prvymi. Tematicky som nereagoval nakolko som nebral vazne rozdavanie darcekov. Akonahle som nadobudol pocit ze mozem daco dostat zadarmo, som hned reagoval ale uslo mi, ze sa mam aj tematicky uprimne vyjadrit.
A tak povzbudeny vidinou darceka uprimne vyjadrujem ze som dal hlas poslednej moznosti. Kedze s kaplanom mam blizsi vztah tak o katechizme sa bavime prakticky vzdy ked sa stretneme .... a dnes uz kaplan ovlada aj detsky katechizmus naspamat na jednotku.

takze tematicky a uprimne ...

splnene?

Aufer a nobis, quaésumus ,Domine, iniquitátes nostras; ut ad sancta sanctórum puris mereámur méntibus introíre. Amen

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 408  ~  Člen od: 13 október 2009  ~  Posledná návšteva: 15 október 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

jarmok

Stav: offline

 Odoslaný - 02 august 2011 :  11:36:30  Zobraziť profil  Pridať jarmok do zoznamu priateľov
S mojim p.fararom som sa na temu katechizmus nikdy nebavil,
Mam priateľov kňazov s ktorými sa rozprávam o všeličom a niekedy idem s manželkou aj po duchovnu radu.

Pokoj a dobro medzi nami.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 178  ~  Člen od: 18 apríl 2011  ~  Posledná návšteva: 10 apríl 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Rafael

Stav: offline

 Odoslaný - 02 august 2011 :  11:40:47  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov
Nech sa paci, vyberte si z ponuky temu.
Je na vas, ci zostanete pri povodnom vybere, vzhladom na dodatocne rozsirenie darkoveho kosa, mozete svoj vyber este definitivne raz prehodnotit.
Vyberajte rozvazne, mate jeden pokus.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3722  ~  Člen od: 18 január 2008  ~  Posledná návšteva: 04 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

tornero

Stav: offline

 Odoslaný - 02 august 2011 :  11:56:57  Zobraziť profil  Pridať tornero do zoznamu priateľov
no ja by som chcel asi vsetko

ale tak po dlhom uvazovani si vyberam Kán. 684

sice neviem ci tam najdem to co chcem vediet, ale najviac ma to zaujalo momentalne.

Aufer a nobis, quaésumus ,Domine, iniquitátes nostras; ut ad sancta sanctórum puris mereámur méntibus introíre. Amen

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 408  ~  Člen od: 13 október 2009  ~  Posledná návšteva: 15 október 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 02 august 2011 :  13:01:40  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Ja som hlasoval za moznost, kto som aby som skusal svojho nadriadeneho? Ale pravdiva by bol aj moznost nikdy ma to nenapadlo.

Ja som ponuku pochopil tak, ze si mozem vybrat celu kapitolu, nie iba jeden kanon, mylim sa?

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Rafael

Stav: offline

 Odoslaný - 02 august 2011 :  13:39:14  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov
Mato:

Anketovo - tematicky prispievac, ak chce, sam zvoli kapitolu, ktoru chce, a tu dostane nakomplet celu.

Dovolte mi malu reminiscenciu:

paradoxne, presne pred rokom som Funczika ponukal, http://www.kredo.sk/bforum/topic.asp?TOPIC_ID=1394&whichpage=3 ,

podobne ako Hlouch, ktoreho som ponukal este predtym:

citácia:
Kedze zaujem o ponukany zoznam vyse 600 knih uz nikto dalsi neprejavil, z dovodov zaberania priestoru som musel pristupit k takemuto rieseniu:








Pôvodne zaslal Rarach - 11 máj 2009 :  17:21:56




A sak - ako vravia niektori z fora - ajtak ide len o malo hodnotne knihy za par centov zohnatelne v antikvariatoch, tak co, no ne?


---koniec reminiscencie---

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3722  ~  Člen od: 18 január 2008  ~  Posledná návšteva: 04 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

jarmok

Stav: offline

 Odoslaný - 02 august 2011 :  14:06:10  Zobraziť profil  Pridať jarmok do zoznamu priateľov
"A sak - ako vravia niektori z fora - ajtak ide len o malo hodnotne knihy za par centov zohnatelne v antikvariatoch"

ano hovoria to na fore, a tak som sa bol pozrieť v antikvariatoch dvoch krajskych miest a zistil som že z naboženskej literatury je tam biedny výber 5- 6 knih aj to od r. 1980.
Škoda toho palenia knih, mohli skončiť lepšie- v antikvariatoch.

Pokoj a dobro medzi nami.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 178  ~  Člen od: 18 apríl 2011  ~  Posledná návšteva: 10 apríl 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Rafael

Stav: offline

 Odoslaný - 02 august 2011 :  14:29:51  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov
No mne netreba hovorit o urovni, ponuke a cenach,
mam to zmapovane a podchytene vsade,
ale sak nechajme kazdemu tu jeho pravdu, no ne?

...podme spat k teme, lebo nas admin rozhodi do bocnej diskusie!


Vyskusajte svojho farara.
Kladte mu otazky, ake ovladat iste musi.
Zivot prinasa dost a dost tem, ktore skor, nez polozite fararovi, dokladne nastudujte, a mozete si overit, ako ich ovlada on - pri duchovnych radach neverte kazdemu len preto, ze ma kolarik, a ak ma aj tituly, rovno ho vylucte z potencialnych poradcov duse!
Co asi tak moze radit titulovany clovek?
Len to, co ma v hlave, a v hlave ma len to, co mu do nej naliali a titulmi zabetonovali.
No a dnes sa tituly za kvalitnu tradicnu katolicku teologiu NEDAVAJU!

Resp. robte si co chcete.
Ked vsak slepy vedie slepeho, z jamy sa uz dostava tazko...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3722  ~  Člen od: 18 január 2008  ~  Posledná návšteva: 04 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 02 august 2011 :  21:22:27  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
dakujem, doslo...neviem, ci som dobre pochopila, ale este by som si rada vybrala tuto temu: Platnost suhlasu pri uzatvarani manzelstva

dakujem aj za nu

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mortinia

Stav: offline

 Odoslaný - 02 august 2011 :  23:10:27  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
citácia:

Vyskusajte svojho farara.
Kladte mu otazky, ake ovladat iste musi.
Zivot prinasa dost a dost tem, ktore skor, nez polozite fararovi, dokladne nastudujte, a mozete si overit, ako ich ovlada on - pri duchovnych radach neverte kazdemu len preto, ze ma kolarik, a ak ma aj tituly, rovno ho vylucte z potencialnych poradcov duse!
Co asi tak moze radit titulovany clovek?
Len to, co ma v hlave, a v hlave ma len to, co mu do nej naliali a titulmi zabetonovali.
No a dnes sa tituly za kvalitnu tradicnu katolicku teologiu NEDAVAJU!

Resp. robte si co chcete.
Ked vsak slepy vedie slepeho, z jamy sa uz dostava tazko...

Pôvodne zaslal Rarach - 02 august 2011 :  14:29:51





šak by ma náš farár položil na lopatky po prvej otázke asi 2 x som sa ho nejaké veci z teórie opýtala - ale len tak medzi rečou.. on má asi v hlave PC - odcitoval a dokonca vysvetlil! Je zo starej prísnej školy... fuh.. ani by ma už v živote nenapadlo skúšať ho z KKC - na to ja nemám právo a už ani ani odvahu po predchádzajúcej skúsenosti. Farári boli skúšaní počas štúdií na VS a celoživotne sa ďalej vzdelávajú... Ja fakt cítim, že na to právo nemám - skúšať farára..

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 997  ~  Člen od: 07 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 13 máj 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mortinia

Stav: offline

 Odoslaný - 02 august 2011 :  23:15:56  Zobraziť profil  Pridať mortinia do zoznamu priateľov
"A sak - ako vravia niektori z fora - ajtak ide len o malo hodnotne knihy za par centov zohnatelne v antikvariatoch, tak co, no ne?"

pán rarach, buďte taký láskavý a neprekrúcajte moje slová. Ja som nenapísala, že sú to málo hodnotné knihy - práve naopak, je to vzácnosť mať doma starožitnosti, a to aj v podobe kníh, z ktorých ešte možno pre všeobecný prehľad čerpať informácie. Nižšie je k téme burza kníh moje vyjadrenie:

Odoslaný - 27 júl 2011 : 17:03:37
ludia! toto je iba preventívne upozornenie.
dobre si premyslite, komu poskytnene svoje osobné údaje - adresu trvalého pobytu.
takéto knihy kúpite aj v antikvariáte za pár centov..

Osobne proti pánovi rarachovi nie som zaujatá, len by som bola opatrná a adresu by som jednoducho nedávala - preistotu.


Pôvodne zaslal mortinia - 02 august 2011 :  23:04:06

[/quote]

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 997  ~  Člen od: 07 júl 2011  ~  Posledná návšteva: 13 máj 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

maaajo

Stav: offline

 Odoslaný - 03 august 2011 :  11:59:52  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: maaajo  Pridať maaajo do zoznamu priateľov
Keďže som stačil "Zobraziť výsledky" predtým, než som hlasoval, tak som sa obral o možnosť oficiálne zahlasovať. Takže moja zvedavosť ma dobehla
Ale odpoviem aspoň takto - keby som mohol, tak by som pravdepodobne dal možnosť Nie (s iným dôvodom) - nenapadlo ma vyslovene ho skúšať z katechizmu, ale uvažoval som nad tým pohovoriť si s ním o mnohých veciach, ktoré by som si chcel ujasniť a ktoré sú ale samozrejme aj súčasťou katechizmu. Zatiaľ som to ale nezrealizoval.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 721  ~  Člen od: 25 marec 2011  ~  Posledná návšteva: 30 január 2021 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 2 Previous Topic: Neuspesny atentat na JPII Téma Next Topic: Rytmus - Fakt je zly clovek, ci nie?  
 Verzia pre tlač
Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06