Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Mimo pôvodnú myšlienku fóra
 Polemiky, filozofovanie
 aka viera ? 3
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Čoho je schopný Téma Next Topic: aka viera?  

mojnazor12

Stav: offline

 Odoslaný - 19 máj 2011 :  09:19:18  Zobraziť profil  Pridať mojnazor12 do zoznamu priateľov
Tak neviem prečo admin za mňa založil druhú tému a potom ju vymazal. zrejme sa pomýlil a chcel zmazať tú prvú.

Radar a Janka uvedomte si, že každé náboženstvo je niečim výnimočné.

„Nerob iným to, čo nechceš, aby oni robili tebe.“

Toto by som povedal, že je najvystížnejšie a keby to všetci dodržiavajú, tak by tu bol raj.
A vieš kto to povedal ?
http://sk.wikipedia.org/wiki/Konfucius

"Zakladom spolocenskeho zivota je teda podla Jezisa bratska laska,ktora pohanom bola takmer neznama a u zidov sa obmedzovala iba na rodinu a prislusnikov svojho naroda."
To by som nazval židovským šovinizmom a navyše to bolo veľmi spiatočnícke a barbarské, keďže iné národy nemali so sebou problémy (teda nemyslím že úplne bez problémov, samozrejme, vo väčšine prípadov keď sa stretli dve etniká, bola 1. vojna a potom 2. mier a 3. potom sa miešali) s tým druhým a tretím mali Židia sústavné problémy.
To chcel Boh ?

Ďaľej argumentovať by sa dalo budhistami, ktorí boli a sú vo väčšine prípadov pacifisti. Nemyslím si, že keby začneš nadávať nejakému budhistickému mníchovi, žeby ti to vrátil.






 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 100  ~  Člen od: 09 máj 2011  ~  Posledná návšteva: 11 júl 2011 Upozorniť moderátora 

sasulnik

Stav: offline

 Odoslaný - 19 máj 2011 :  09:50:54  Zobraziť profil  Pridať sasulnik do zoznamu priateľov
Téma dočasne uzavretá.

 Počet príspevkov: 1677  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 06 marec 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
  Previous Topic: Čoho je schopný Téma Next Topic: aka viera?  
 Verzia pre tlač
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06