Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Modlitba
 Veľká modlitba
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Prosba o modlidbu Téma Next Topic: PROSIM O MODLITBU
Strana: z 3

violete

Stav: offline

 Odoslaný - 10 november 2010 :  08:02:29  Zobraziť profil  Pridať violete do zoznamu priateľov
poprosim vsetkych veriacich co chodia do tohto fora, skutocne veriacich co maju 100 % istotu v Boha a jeho pomoc nech sa modlia za magov ktori uvrhli kliatbu (jedná sa o toto http://www.magiicke.estranky.cz/stranka/magicky-utok) uvrhli to na mna, na jedneho chalana a vsetkych ludi co s nami realne prichadzaju do kontaktu, je to tu sama zloba, vsetci sa nejako zmenili. tak vas velmi poprosim modlite sa za tych magov (oslabuje to ich silu) modlit sa aj za ich obratenie !!! a samozrejme aj za nas aby sme tomu vedeli odolavat, najhorsie je ze niektori o tom ani nevedia. tak sa prosim modlite popripade vsetkym znamym skutocne veriacim o tom povedzte, knazovi. pojdem za to dat aj sluzit omse. velmi vas prosim modlite sa aby nas tie temne sily neovladali. ja uz zacinam byt kvoli spovediam vo vacsej pohode ale bojim sa o tych ostatnych, neprezijem to ked ich to bude nicit. je to moja vina, modlime sa vsetci spolocne za nich, za mna a hlavne za magov nech sa spamataju

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 17  ~  Člen od: 09 november 2010  ~  Posledná návšteva: 14 september 2013 Upozorniť moderátora 

rmvn

Stav: offline

 Odoslaný - 10 november 2010 :  14:06:56  Zobraziť profil  Pridať rmvn do zoznamu priateľov
Drahe Božie Dieťa, milovaná dcéra Boha Otca, ktorý je na nebesiach. Pokoj s Tebou.
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRkwYu4qdwVbXjC-DHoNy3u5ImSWuP1bHQofiqEhlzLLHIFqgo&t=1&usg=__hh6Y32-uY8Pp9uY3b8sdL0MC2Kc=

Boh ťa miluje a jeho láska je v tom, že sa obetoval aj za Teba i za všetkých, aby sme mohli žiť v Pokoji Ježiša krista.
Som rád, že sa chrániš sv.spovedou, modlitbou a odporučam aj sv.vodu.

Neboj sa, modlím sa aj za tvoje úmysly a požiadam aj iných ...
Zverujem všekých, ktorých si spomínala pod ochranu Najsvätejšej Trojice - Boha (Otca-Syna-Ducha Svätého) a Kráľovnej všetkých anjelov (Panny Márie), aby Vás chránili a posilňovali na ceste do večného života.

http://sekty-okultizmus.meu.zoznam.sk/
God bless you with Virgin Maria +

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 361  ~  Člen od: 12 december 2009  ~  Posledná návšteva: 25 október 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 10 november 2010 :  19:14:30  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
Violete, a ako sa prejavuje účinok tej údajnej kliatby?
Inak myslím že sa ľakáš zbytočne. Radšej o tom nečítaj - keď si kresťanka.


veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 10 november 2010 :  22:03:49  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
dusan priklanam sa k tvojmu nazoru , a na druhu stranu odporucam vec riesit aj inak skus porozmyslat ako...

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 10 november 2010 :  22:15:38  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
Ja som nikdy nemal obavy z účinkov kliatby či čiernej mágie, lebo môj život je v Božích rukách.
Nie je správne chvieť sa pred Satanom.


veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 10 november 2010 :  22:20:54  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
tak ja som tiez nikdy nemal iked zvysok tvojho tvrdenia nemozem reprodukovat ale odporucam nedelat is stoho tazku hlavu...

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 10 november 2010 :  22:24:17  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
Ako kresťania ich zatiaľ môžeme žehnať +
Som zvedavý či nám Violete odpíše.


veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

violete

Stav: offline

 Odoslaný - 10 november 2010 :  23:08:36  Zobraziť profil  Pridať violete do zoznamu priateľov
dakujem vam vsetkym pekne za modlitby, nech vas Boh za to pozehna, je to cele dost komplikovane. s tym magom este komunikujem a nerobi mi to veru dobre. ucinok je hrozny psychicky tlak, jeho zastrasovanie, vyhrazky ze exorcista mi nepomoze ale verim ze sa z toho dostaneme. ten chalan je horsie ovplyvneny, nenavidi ma uz. modlite sa nech prijme moju pomoc, nech mu pomozem aby sme sa dostali do vecneho zivota.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 17  ~  Člen od: 09 november 2010  ~  Posledná návšteva: 14 september 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 11 november 2010 :  10:32:21  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
Mne to príde tak, že ty mu chceš dobre, ale nútiš ho. Možno si mu už povedala to čo bola potreba. Možno už je na čase prestať a nechať to už na ňom a na Bohu. Ty sa nemáš čoho báť, ak plne dôveruješ Bohu. Nech si drísta chalan čo chce, never jemu, ale Bohu. A chalan už možno potrebuje len modlitby. Vieš, ak sa stupňuje jeho nenávisť tým, že ho ty presviedčaš a si stále neodbytná, tak s tým prestaň a venuj sa modlitbe za neho.

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

violete

Stav: offline

 Odoslaný - 11 november 2010 :  14:01:33  Zobraziť profil  Pridať violete do zoznamu priateľov
azuritko: no nutila som to je pravda ale uz som s tym prestala lebo to bolo stale horsie. nie som neodbytná vobec, povedala som mu a nepocuval ma, nenavidi ma. uz s nim ani nekomunikujem a snazim sa za neho len modlit ale vzdy mi pride pri tej modlitbe zle a ked sa modlim aj za toho maga tak mi je este horsie, do kostola ked idem tiez mi je zle a pocitujem tam taky strach. neviem co to so mnou porobili, ten chalan sa teraz aj dost spustil a zacal s alkoholom asi budem potrebovat exorcizmus. inak mi pride divne ze ked som komunikovala s tym magom stale sa ma vypytoval ci chodim na spoved a daval mi rady aby som fajcila marihuanu.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 17  ~  Člen od: 09 november 2010  ~  Posledná návšteva: 14 september 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Azuritko

Stav: offline

 Odoslaný - 11 november 2010 :  15:27:03  Zobraziť profil  Pridať Azuritko do zoznamu priateľov
Ja mám pocit, že si sa až príliš zľakla, a možno to už je tvoj psychický problém. Skús ísť najprv týmto smerom, či toto nieje ten hlavný problém.

Rímskokatolík

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 4003  ~  Člen od: 15 máj 2007  ~  Posledná návšteva: 27 apríl 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

juja

Stav: offline

 Odoslaný - 11 november 2010 :  17:16:45  Zobraziť profil  Pridať juja do zoznamu priateľov
...presne o tom strachu to je, to je spôsob, ako ovplyvňovať psychiku, alebo dušu človeka, najmä nezrelých ľudí. Správne tu poukázali poniektorí, že sa tohoto strachu treba zbaviť, nepodliehať mu, komunikovať aj s kňazom a ak treba, aj s exorcistom, to nie je vôbec žiadna hrôza. S dotyčným mágom treba prerušiť akékoľvek kontakty a s dotyčným mladíkom - nuž, ak už on viac nechce, netreba tlačiť, potom to dobre nevypáli, on sám musí chcieť. Tak ako pri všetkých závislostiach, aj tejto sa človek môže zbaviť len vtedy, ak sám aktívne chce. Modliť sa zaňho možno. Duch Svätý vanie kadiaľ chce a pôsobí, ako chce.
Takže prerušiť kontakty a nebáť sa. A začať sa venovať činnostiam, ktoré vyžadujú zapálenie lásky k blížnemu (nemám na mysli hneď sex, ale napr. dobrovoľná pomoc chudobným napr. opatera chorých v charitách http://www.azet.sk/katalog/katolicke-misie-a-charita_1/abc/)... aj to je cesta k oslobodeniu sa od takéhoto "psychoteroru"

Judith

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3217  ~  Člen od: 30 október 2005  ~  Posledná návšteva: 30 máj 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Lucia

Stav: offline

 Odoslaný - 21 november 2010 :  15:17:58  Zobraziť profil  Pridať Lucia do zoznamu priateľov
Pri strachu si opakujem tento zalm:

Žalm 23

Pán je môj pastier, nič mi nechýba:
pasie ma na zelených pašienkach.
Vodí ma k tichým vodám,
dušu mi osviežuje.
Vodí ma po správnych chodníkoch, verný svojmu menu.

I keby som mal ísť tmavou dolinou,
nebudem sa báť zlého, lebo ty si so mnou.
Tvoj prút a tvoja palica,
tie sú mi útechou.

Prestieraš mi stôl
pred očami mojich protivníkov.
Leješ mi olej na hlavu
a kalich mi napĺňaš až po okraj.

Dobrota a milosť budú ma sprevádzať
po všetky dni môjho života.
A budem bývať v dome Pánovom
mnoho a mnoho dní.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1472  ~  Člen od: 22 december 2009  ~  Posledná návšteva: 14 júl 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

radar

Stav: offline

 Odoslaný - 22 november 2010 :  21:29:24  Zobraziť profil  Pridať radar do zoznamu priateľov
Violet v kazdom pripade treba ist za knazom a vsetko mu povedat. Dufam, ze si to pri spovediach povedala. Knaz urci, co dalej, sama sa z toho nedostanes, nase modlitby ti pomozu, ale oslobodenie od zlych sil moze urobit iba exorcista, knaz ta uz nasmeruje, co treba robit. Bez knaza sa nedostanes dalej

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1564  ~  Člen od: 25 november 2007  ~  Posledná návšteva: 14 február 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

violete

Stav: offline

 Odoslaný - 24 november 2010 :  14:26:12  Zobraziť profil  Pridať violete do zoznamu priateľov
tak uz mi je lepsie nastastie preslo toModlitby k Pánovi a matke Božej pomohli. Už ma nič neobťažuje. Čo ma však udivuje že mi to všetko ide do snov. Čo som čítala o ezoterike tak su tam urcite ritualy ako niekomu magickou cestou posielat sny. Spím aj viackrát za deň a stále sa mi sníva ten istý sen s tým mágom ako ma presviedča nech sa dám na okultizmus a začnem sa tomu venovať, učiť sa mágii.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 17  ~  Člen od: 09 november 2010  ~  Posledná návšteva: 14 september 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

guest636

Stav: offline

 Odoslaný - 24 november 2010 :  15:07:28  Zobraziť profil  Pridať guest636 do zoznamu priateľov
citácia:
tak uz mi je lepsie nastastie preslo toModlitby k Pánovi a matke Božej pomohli. Už ma nič neobťažuje. Čo ma však udivuje že mi to všetko ide do snov. Čo som čítala o ezoterike tak su tam urcite ritualy ako niekomu magickou cestou posielat sny. Spím aj viackrát za deň a stále sa mi sníva ten istý sen s tým mágom ako ma presviedča nech sa dám na okultizmus a začnem sa tomu venovať, učiť sa mágii.

Pôvodne zaslal violete - 24 november 2010 :  14:26:12



poznam jedno prislovie (trosku ho zjemnim) hladnemu prasiatku sa iba o kukurici sniva

zamysli sa nad tym prislovim

povodny GUEST635

He will learn... no king rules forever...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2291  ~  Člen od: 16 november 2010  ~  Posledná návšteva: 04 február 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Lucia

Stav: offline

 Odoslaný - 24 november 2010 :  15:19:21  Zobraziť profil  Pridať Lucia do zoznamu priateľov
Sen je zážitok obrazových, zvukových a iných zmyslových vnemov vytváraných mozgom počas spánku. Udalosti v snoch bývajú často neuskutočniteľné alebo málo pravdepodobné, a snívajúci nad nimi obvykle nemá kontrolu.
Mila Violette, podla tejto definicie je uplne prirodzene, ze sa ti neustale sniva o tom magovi, pretoze kadial chodis tade na neho myslis.

Violette kolko mas rokov? Mozno by nebolo od veci zamestnat sa nejakymi uzitocnymi vecami ...

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1472  ~  Člen od: 22 december 2009  ~  Posledná návšteva: 14 júl 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

slovak

Stav: offline

 Odoslaný - 25 november 2010 :  11:03:27  Zobraziť profil  Pridať slovak do zoznamu priateľov
Violete radím čo najskôr zájsť za dobrým psychológom ak sa nechceš dostať na psychiatriu. Súhlasím s potrebou zamestnať sa nejakou užitočnou činnosťou, najsť si koníčka a hlavne chodiť do spoločnosti ľudí ktorí sa racionálne pozerajú na život. Psychológ ti vysvetlí o aké psychické procesy v tvojom živote ide. Ničoho sa nemusíš obávať, si naprosto v poriadku a nič ti nehrozí. V žiadnom prípade neber drogy ani v podobe alkoholu. Samotné modlenie tvoje obavy neodstráni, spolupracuj prípadne s dobrým kňazom - psychológom, nie exorcistom.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 288  ~  Člen od: 10 august 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

violete

Stav: offline

 Odoslaný - 26 november 2010 :  12:42:48  Zobraziť profil  Pridať violete do zoznamu priateľov
snazim sa na to zabudnut aj ked vnucujuce myslienky tu este obcas su, modlitby pomohli, modlite sa este prosim aby ma to neobtazovalo, zabudla som a hlavne sa zamestnavala niecim inym.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 17  ~  Člen od: 09 november 2010  ~  Posledná návšteva: 14 september 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Rafael

Stav: offline

 Odoslaný - 26 november 2010 :  13:28:25  Zobraziť profil  Pridať Rafael do zoznamu priateľov
Ziadat o modlitby, ok.
Modlit sa za blizneho a jeho potreby, ok.
Tolko extrastrucna katolicka teoria.

Ta ista katolicka teoria vsak obsahuje aj uz nie celkom strucnu nauku, kedy je co naozaj modlitbou, cize ake podmienky musia byt splnene, aby modlitba mala vobec zmysel.

Uvedomovanie si zavaznosti poznania tejto teorie je pre prax podstatne dolezite - inak pravdive konstatovanie, ze mnohi ludia sa modlit nevedia, ma svoj uplne konkretny prakticky dopad so vsetkymi nasledkami: namiesto ucinnej zasluznej modlitby sa deje prazdne neucinne myslienkovoverbalne blabotanie.

Ak niekto zaklada temy o modlitbe, najma ak o nu prosi alebo ju ponuka, je zaujimave, ze akosi uplne automaticky predpoklada, ze sa hybe v prostredi, ktore modlitbu chape spravne a ktore je modlitbou naozaj aj schopne pomoct. Vy vsetci, ktori potrebujete modlitby (a kto ich nepotrebuje), preco o ne ziadate a ani najmenej sa nezaujimate, ci vasa prosba nie je vopred marna?


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 3722  ~  Člen od: 18 január 2008  ~  Posledná návšteva: 04 september 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

slovak

Stav: offline

 Odoslaný - 26 november 2010 :  17:54:38  Zobraziť profil  Pridať slovak do zoznamu priateľov
violete, je to dobré dostávaš sa z toho, len sa nevracaj nazad. Upevňuj svoju vôľu pevným rozhodnutím a modlitbou. Len tak ďalej.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 288  ~  Člen od: 10 august 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 26 november 2010 :  18:38:16  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
Zdá sa že Violete ešte nemá v duchovnom živote dosť skúseností...

Violete, ale čo nám odkazuje Ježiš pre takéto prípady?

27Ale vám, ktorí ma počúvate, hovorím: Milujte svojich nepriateľov, robte dobre tým, čo vás nenávidia, 28žehnajte tým, čo vás preklínajú, a modlite sa za tých, čo vás potupujú! 29Tomu, kto ťa udrie po líci, nadstav aj druhé. A tomu, kto ti berie plášť, neodopri ani šaty. 30Každému, kto ťa prosí, daj, a ak ti niekto niečo vezme, nežiadaj to naspäť. [Lk.6/27-30]


veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

rmvn

Stav: offline

 Odoslaný - 27 november 2010 :  01:38:15  Zobraziť profil  Pridať rmvn do zoznamu priateľov
citácia:
Zdá sa že Violete ešte nemá v duchovnom živote dosť skúseností...

Violete, ale čo nám odkazuje Ježiš pre takéto prípady?

27Ale vám, ktorí ma počúvate, hovorím: Milujte svojich nepriateľov, robte dobre tým, čo vás nenávidia, 28žehnajte tým, čo vás preklínajú, a modlite sa za tých, čo vás potupujú! 29Tomu, kto ťa udrie po líci, nadstav aj druhé. A tomu, kto ti berie plášť, neodopri ani šaty. 30Každému, kto ťa prosí, daj, a ak ti niekto niečo vezme, nežiadaj to naspäť. [Lk.6/27-30]



Pôvodne zaslal Dušan - 26 november 2010 :  18:38:16



Drahé Božie Deti... Pokoj s Vami

Dakujem za veľmi výstižné Božie Slovo, pretože v ňom je dobre spomenutá odpoveď práve do tejto situácie. Ako spomínala Violete, že ju preklínajú, tak v Božie Slová na takýto problém hovoria jasne, aby sme žehnali.
Kedysi pre mňa požehnanie bolo len formálnym gestom kňaza a rečníckym prejavom ako môžeme vidieť v médiách. A ked som počul, že požehnanie má veľký vplyv na človeka, tak som tomu nerozumel a veľmi som sa tým nezaoberal.

Ale časom som zažil aj taku situáciu, že ked ma požehnal kňaz počas modlitieb, tak to malo na mňa taký silný vplyv, že som skoro padol na zem v Duchu Svätom. A najmä pri požehnaní Sviatosťou Oltárnou pri adorácii vnímam, že Boh veľmi pôsobí.
Taktiež si pamätám ako pri takej adorácii prišiel do predu veľmi nahnevaný človek až priam posadnutý, kedy som očakával, že sa prejaví násilne a v tom zrazu prudko padol na kolená, hlboko sa poklonil a hneď odišiel.

Aj exorcisti používajú svätenú vodu, kríž a Slová Božie, ktoré vyjadrujú v znamení požehnania
a ked to všetko dáme do súvisu s odporúčaním Ježiša Krista, tak naozaj vnímam za dôležité žehnať tým, ktorí preklínajú, aj keď sú v ľudských očiach nepriateľmi.
Verím, že hocako sa človek rozhodne vo svojej slobodnej vôle, to požehnanie prináša dobré ovocie.
Niečo viac o požehnaní a prekliati :http://www.modlitba.sk/htm/okultizmus/otazky/2_stare.htm

God bless you with Virgin Maria +

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 361  ~  Člen od: 12 december 2009  ~  Posledná návšteva: 25 október 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

violete

Stav: offline

 Odoslaný - 27 november 2010 :  07:59:55  Zobraziť profil  Pridať violete do zoznamu priateľov
vsetko je to sice pekne, nech Vas Boh čo najviac požehná ale co je najpodstatnejsie je zastavit posobenie maga !!! takze za tuto konkretnu vec sa modlit aby navzdy prestal a zabudol na mna. + poprosim aj o modlitbu aby som na to sama zabudla cize aby ma vnucujuce myslienky na vecne veky opustili. nemam uz strach ani si nic nenamyslam ale este stale su tu nutkania aby sa mi to dostalo do mysle preto sa snazim zamestnavat niecim inym. a verim ze ta chvila ked mi to z hlavy navzdy vysumi a vsetko bude dobre ako predtym je uz blizko !

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 17  ~  Člen od: 09 november 2010  ~  Posledná návšteva: 14 september 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Dušan

Stav: offline

 Odoslaný - 27 november 2010 :  11:17:04  Zobraziť profil  Pridať Dušan do zoznamu priateľov
Lenže problém je v tebe, takže si hľaď nevšímať si tie muchy čo na teba sadajú.
Apropos, už si požehnala toho čarodeja?

Ale aby si sa nezarmútila, tak sa teraz za to trochu pomodlím, ak to má pomôcť.


veriaci

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 982  ~  Člen od: 26 január 2010  ~  Posledná návšteva: 15 máj 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

violete

Stav: offline

 Odoslaný - 27 november 2010 :  13:43:33  Zobraziť profil  Pridať violete do zoznamu priateľov
snazim sa nevsimat a dufam ze uz coskoro bude vsetko prec. dakujem ti za modlitbu, a ano pozehnala som ho, modlim sa za neho, nech ho Boh žehná a modlite sa aj ostatní za neho

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 17  ~  Člen od: 09 november 2010  ~  Posledná návšteva: 14 september 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 3 Previous Topic: Prosba o modlidbu Téma Next Topic: PROSIM O MODLITBU  
 Verzia pre tlač
Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06