Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Duchovný život
 Verejne prerokovanie vystavbyMEGAKASINA METROPOLIS
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Ruzenec - mantra? Téma Next Topic: Čisté svedomie.  

romanh

Stav: offline

 Odoslaný - 12 február 2010 :  15:38:46  Zobraziť profil  Pridať romanh do zoznamu priateľov
Verejne prerokovanie vystavby MEGAKASINA METROPOLIS - pondelok 15.2.2010 o 17:00

pod nenapadnym nazvom Verejné prerokovanie polyfunkcneho centra
v MC Bratislava - Petrzalka a v MC Bratislava - Jarovce, ktore sa bude
konat v

pondelok 15.02.2010 o 17:00 hod
v kongresovej sale Technopolu, Kutlikova 17, Bratislava

(oznam je na internetovej stranke Mestskej casti Petrzalka:
http://www.petrzalka.sk/?program=51&module_action__0__id_ci=4406)

sa skryva prezentacia vystavby MEGAKASINA METROPOLIS.

Je treba vyuzit vsetky prilezitosti na to, aby sme sa postavili proti tejto
vystavbe. Informujte preto, prosim, vsetkych, ktori mozu priniest argumenty
proti vystavbe, aby vyuzili tuto prilezitost a poslali (doporucene) svoje
pripomienky do 25.2.2010 (pozri vyssie uvedenu internetovu stranku
- na stanoviska podane po uvedenom termine sa nebude prihliadat).

Pridte do Technopolu a pozvite aj svojich priatelov, vyjadrite aj tam
svoj nesuhlas s projektom.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 111  ~  Člen od: 25 február 2008  ~  Posledná návšteva: 09 august 2011 Upozorniť moderátora 

Ela

Stav: offline

 Odoslaný - 12 február 2010 :  15:54:20  Zobraziť profil  Pridať Ela do zoznamu priateľov

Pozdravujem vsetkych, dostala som tuto spravu mailom, aj modlitbou mozme podporit, aby sa toto diablovo dielo neuskutocnilo, tak som mail skopirovala aj sem. Ela
Projekt megakasína na okraji Bratislavy dostal názov Polyfunkčné
centrum a jeho verejné prerokovanie v mestskej časti Bratislava -
Petržalka a v mestskej časti Bratislava - Jarovce, sa bude konať v
pondelok 15.02.2010 o 17:00 hod. Prosím Vás, ak môžete, (dajte si
poznámku do mobilu na ten deň a hodinu a) spojme sa v modlitbe, ktorú
nás naučil Pán Ježiš, Otče náš... vo viere, že náš Boh Otec môže
zrušiť každú akciu a všetky plány, ktoré nie sú Jeho
.




 Počet príspevkov: 745  ~  Člen od: 13 november 2003  ~  Posledná návšteva: 21 november 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

saxsax

Stav: offline

 Odoslaný - 12 február 2010 :  22:31:39  Zobraziť profil  Pridať saxsax do zoznamu priateľov
no ja sa modlit asi nebudem, ale podpisem kazdu peticiu co je proti tomuto

„ Nech nachadza ktokolvek vo viere svoje svetlo a svoju utechu, nech je blazeny, avsak mnohi nepotrebuju toto svetlo a tuto utechu, lebo ich maju vo svojom rozume a ludskej bytosti – a tychto nech nechaju tiez zit a byt stastnymi „

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2129  ~  Člen od: 10 september 2009  ~  Posledná návšteva: 25 august 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

zrno

Stav: offline

 Odoslaný - 14 február 2010 :  23:32:24  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: zrno  Pridať zrno do zoznamu priateľov
Ja osobne som podpísal petíciu proti výstavbe Megakasína METROPOLIS.

Sláva Bohu a Nepoškvrnenej.

"Lebo im odpustím vinu a na ich hriech si viac nespomeniem." (Jer 31,34) Boh odpúšťa a zabúda! A to my musíme tiež!!!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1221  ~  Člen od: 26 september 2008  ~  Posledná návšteva: 09 január 2013 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Mato

Stav: offline

 Odoslaný - 15 február 2010 :  09:20:51  Zobraziť profil  Pridať Mato do zoznamu priateľov
Sice aj ja, ale som si vedomy toho, ze na slovensku nazor obcanov nikoho nezaujima...

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 12062  ~  Člen od: 29 september 2003  ~  Posledná návšteva: 11 november 2023 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ela

Stav: offline

 Odoslaný - 15 február 2010 :  12:22:27  Zobraziť profil  Pridať Ela do zoznamu priateľov
aj ja som podpisala, aj manzel, aj kopec znamych, bola to akcia v kostole, ako somu tu uz raz spominala. Ale zatial je to tusim 56 tis. podpisov, ludia su apaticki, ale ako by som si to napr. zodpovedala pred svedomim, ze som neurobila aspon to, na co som mala moznost. V TV hovorila raz jedna novinarka a ona sama burcovala ludi, ze ked sa im nieco nepaci, nech "bombarduju" prislusne miesta staznostami, peticiami. Poukazala na skutocnost v USA, kde si ludia takto vynutili zrusenie nejakeho rozhodnutia (uz si zial nepamatam co to bolo, ale to ani nie je podstatne, hlavna je pointa - ze dosiahli svoje). A u nas? Zeby vox populi = " dostanes po papuli, ked ju nebudes drzat?" Ela

 Počet príspevkov: 745  ~  Člen od: 13 november 2003  ~  Posledná návšteva: 21 november 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
  Previous Topic: Ruzenec - mantra? Téma Next Topic: Čisté svedomie.  
 Verzia pre tlač
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06