Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Duchovný život
 Existuje Boh?
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: krst Téma Next Topic: Co je to sviatost?
Strana: z 3

lila

Stav: offline

 Odoslaný - 16 september 2009 :  10:17:13  Zobraziť profil  Pridať lila do zoznamu priateľov
citácia:
Myslím že sa tu už odpovede nedočkám žiadnej, každý tvrdí niečo iné. Každý verí / neverí niečomu inému.
Pôvodne zaslal PCmaniak87 - 16 september 2009 :  08:20:22



Tak toto ma pobavilo.
Všetci ti tu tvrdíme o jednom. Len ty si nevieš dať veci dohromady. Nemáš snahu nad tým ani len pouvažovať. Nechápeš súvislosti. NECHCEŠ TOMU ROZUMIEŤ. Proste sa len bavíš a smeješ. No kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepšie!
Ty si myslíš, že blázni sme my a zabávaš sa na tom. My si myslíme že si blázon ty a je nám ťa úprimne ľúto.

Teraz ťa pobavím ja

Všetku našu snahu pomôcť ti, podať pomocnu ruku, otvoriť ti oči hádžeš niekam do záchoda a pekne za sebou aj spláchneš. No daj si pozor aby si do toho záchoda nespadol ty. Možno sa ti oči otvoria, ruky vystrieš ale nebude nikoho kto by ti pomohol.
No predstav si. Pán Boh ťa bude milovať i keď budeš v tom záchode a ak oľutuješ a uveríš zabráni tomu, aby ťa niekto zlý spláchol do žumpy.

Tak a teraz sa pekne zasmej.

Pridŕžajme sa Božej vôle. Ona nech je našou hviezdou, ktorou sa riadime počas tejto plavby. Takto určite zakotvíme v správnom prístave.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 365  ~  Člen od: 02 jún 2009  ~  Posledná návšteva: 18 máj 2020 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

PavolKukucka

Stav: offline

 Odoslaný - 16 september 2009 :  11:08:18  Zobraziť profil  Pridať PavolKukucka do zoznamu priateľov
PCmaniak87
ešte si neodpovedal na otázku
- skutočne hľadáš Boha?
- alebo sa iba hráš na dôležitého?
- a prečítel si si už knihu, ktorú som ti odporučil?
Si falošný ako líška a nestály ako aprílové počasie. Ako môžeš viesť diskusiu, keď nechceš odpovedať na otázky, keď nechceš počuť odpoveď?

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 157  ~  Člen od: 20 jún 2008  ~  Posledná návšteva: 05 október 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

PCmaniak87

Stav: offline

 Odoslaný - 16 september 2009 :  13:00:48  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: PCmaniak87  Pridať PCmaniak87 do zoznamu priateľov
PavolKukucka:

1. Boha nehladam, lebo je ževraj všade, skôr sa čuduje že kde? Ved tu nieje.

2. Na dôležitého sa nehrám, občas rad provokujem.

3. Neviem akú knihu si mi odporučil, asi to bude tým že je tu mnoho odpovedí, a prehliadol som to, prosím napíš ešte raz, a kuknem sa na to.

4. Na otázky odpovedám, a taktiež hladám odpovede, ale nie typu: Existuje Boh? áno. (pretože mi to nič nedáva, potrebujem to mať aj doložené, tak isto aj mne tu mnohy moje teorie neuznavaju že ich nemam podložene)

5. Niesom falošný

Halelůja!!! Ježíš je BOREC! Halelůja!!! Ježíš Tě TOTÁLNĚ miluje! Halelůja!!! Halelůja!!! Halelůja!!!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 478  ~  Člen od: 13 september 2009  ~  Posledná návšteva: 24 marec 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 16 september 2009 :  13:07:05  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
pc maniak tvoj problem je v inom uvedom si toto je katolicke forum ty si tu ako host ako host si dosiel s velmi drzim tonom tak sa aj k tebe budu dlho este niektory spravat ale mnohy su k tebe mili ty ich casto znevazis ignorantskou alebo sarkastickou odpovedou necuduj sa ze su tu potom aj iste antipatie...

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

PavolKukucka

Stav: offline

 Odoslaný - 16 september 2009 :  13:10:49  Zobraziť profil  Pridať PavolKukucka do zoznamu priateľov
PCmaniak87
- ono aj jadrová energia tu už 4,5 mir rokov bola, ale ľudia ju objavili až prednedávnom
- ono aj spôsob ako dobývať nové galaxie tu je, len ho ľudia musia objaviť
- aj Boh tu je, len TY MUSÍŠ CHCIEŤ HO NÁJSŤ
Inú odpoveď ti nedám
(Anton Hlinka, Keď zakvitne rumovisko - kniha, ktorú ti odporúčam, ak hľadáš Boha)

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 157  ~  Člen od: 20 jún 2008  ~  Posledná návšteva: 05 október 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

PCmaniak87

Stav: offline

 Odoslaný - 16 september 2009 :  13:18:01  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: PCmaniak87  Pridať PCmaniak87 do zoznamu priateľov
PavolKukucka: ok nazov knihy kopirujem, skusim si ju zohnať. ale stále mi nejde dohlavy... "aj Boh tu je, len TY MUSÍŠ CHCIEŤ HO NÁJSŤ" ak tu je, a dokonca všade... tak by som ho vlastne ani nemusel hladať. či áno?

napríklad aj kyslík je všade kam sa pohnem, tak ho nehladám, len dýcham lebo je tu.

Halelůja!!! Ježíš je BOREC! Halelůja!!! Ježíš Tě TOTÁLNĚ miluje! Halelůja!!! Halelůja!!! Halelůja!!!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 478  ~  Člen od: 13 september 2009  ~  Posledná návšteva: 24 marec 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mirecnr

Stav: offline

 Odoslaný - 16 september 2009 :  13:32:21  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: mirecnr  Send mirecnr an AOL message  Odoslať ICQ správu pre: mirecnr  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: mirecnr  Pridať mirecnr do zoznamu priateľov
iste...ked ho mas, neuvedomujes si ho...skus vsak sa ocitnut v prostredi, kde ho je menej, ako ryxlo to zbadas...a nemusis nic vediet z chemie aby si si uvedomil, ze mas problem...:)

Veď ma, Pane, vo svojej pravde a uč ma, lebo Ty si Boh, moja spása, a v Teba dúfam celý deň.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2690  ~  Člen od: 06 november 2003  ~  Posledná návšteva: 04 marec 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

PCmaniak87

Stav: offline

 Odoslaný - 16 september 2009 :  13:40:48  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: PCmaniak87  Pridať PCmaniak87 do zoznamu priateľov
mirecnr: to si uvedomuje každý z nás, ale nechápem, pointu. radšej skús k téme.

Halelůja!!! Ježíš je BOREC! Halelůja!!! Ježíš Tě TOTÁLNĚ miluje! Halelůja!!! Halelůja!!! Halelůja!!!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 478  ~  Člen od: 13 september 2009  ~  Posledná návšteva: 24 marec 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mirecnr

Stav: offline

 Odoslaný - 16 september 2009 :  13:50:49  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: mirecnr  Send mirecnr an AOL message  Odoslať ICQ správu pre: mirecnr  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: mirecnr  Pridať mirecnr do zoznamu priateľov
verim, ze raz tu pointu pochopis. ak Ho chces hladat, mas sancu Ho najst. ak chces pochybovat, mozes. ak len rypat...

Veď ma, Pane, vo svojej pravde a uč ma, lebo Ty si Boh, moja spása, a v Teba dúfam celý deň.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2690  ~  Člen od: 06 november 2003  ~  Posledná návšteva: 04 marec 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

PCmaniak87

Stav: offline

 Odoslaný - 16 september 2009 :  14:06:40  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: PCmaniak87  Pridať PCmaniak87 do zoznamu priateľov
Tak tu už tiež nieje o čom, protiklady:

Boh je všade.

No napriek tomu ho treba hľadať.

Halelůja!!! Ježíš je BOREC! Halelůja!!! Ježíš Tě TOTÁLNĚ miluje! Halelůja!!! Halelůja!!! Halelůja!!!

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 478  ~  Člen od: 13 september 2009  ~  Posledná návšteva: 24 marec 2010 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mirecnr

Stav: offline

 Odoslaný - 16 september 2009 :  14:10:05  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: mirecnr  Send mirecnr an AOL message  Odoslať ICQ správu pre: mirecnr  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: mirecnr  Pridať mirecnr do zoznamu priateľov
aj cez den je vonku svetlo, ked vsak neotvoris oci, kludne si kric ze je tma...
a nakolko uz nie je o com, ako sam pises, temu uzatvaram.

Veď ma, Pane, vo svojej pravde a uč ma, lebo Ty si Boh, moja spása, a v Teba dúfam celý deň.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2690  ~  Člen od: 06 november 2003  ~  Posledná návšteva: 04 marec 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 3 Previous Topic: krst Téma Next Topic: Co je to sviatost?  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06