Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Duchovný život
 Sťahovanie filmov, hudby, hier a pod...
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Katolícka omša Téma Next Topic: Dobra kazen
Strana: z 5

Vlkodlak

Stav: offline

 Odoslaný - 21 november 2008 :  15:20:56  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Vlkodlak  Pridať Vlkodlak do zoznamu priateľov
Zasa jeden čo si myslí že Bradavica na Dunaji je pupkom sveta ...
Prečo automaticky si myslíš, že každý je za BA ?

 Počet príspevkov: 1964  ~  Člen od: 05 marec 2005  ~  Posledná návšteva: 21 marec 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan

Stav: offline

 Odoslaný - 21 november 2008 :  15:38:59  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov
- videli ste Hrob svetlusiek ? ... animovany !

... zabudnite na filmy ako zachrante Ryana, Thin Red Line a podobne... film, ktory vas emocionalne totalne prevalcuje....

to vlcko: skus lawrence z arabie tunaka ... ved predpokladam, ze si ho chces kupit ...legalne


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 21 november 2008 :  15:57:32  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
mno vlkodla len som cel pomoct hm mno a k zachrante vojaka ryana pacila s ami tam ta scena s tygrom len mi je vzdy luto ze ho zbombarduju... hm mno milan vydel si kurz negativneho myslenia ?taky latentne cierny humor ale dost dobry a k emocionalnemu valcovaniu hm nechapem co si tym myslel...

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan

Stav: offline

 Odoslaný - 21 november 2008 :  16:13:28  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov
- videl si ten film ?


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 21 november 2008 :  16:39:11  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
nie
ak mislis toho lawrenca z arabie

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Milan

Stav: offline

 Odoslaný - 21 november 2008 :  16:41:23  Zobraziť profil  Odoslať ICQ správu pre: Milan  Pridať Milan do zoznamu priateľov
citácia:
nie
ak mislis toho lawrenca z arabie


Pôvodne zaslal volsung - 21 november 2008 :  16:39:11



- nie tie svetlusky, to je emociami nabity film !... ani schindlerov zoznam ma tak nerozhadzal ako ten animak ...


 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1632  ~  Člen od: 16 máj 2005  ~  Posledná návšteva: 04 september 2009 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 21 november 2008 :  16:43:38  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
tak schindlerov zoznam ma nerozcitil vobec ,a svetlusky som tez nevidel

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

St.Age

Stav: offline

 Odoslaný - 01 december 2008 :  13:16:58  Zobraziť profil  Pridať St.Age do zoznamu priateľov
Takže riešenim tohto moralneho problemu môže byť, že ak si film, hudbu, soft, atd. stiahnem napriklad z rapidshare, na ktorom mam zaplateny ucet. V tom pripade som za danu kopiu zaplatil, čiže ju neukradol, hej? Možno to ukradli oni, ale ja nie, nakolko som im zaplatil poplatok za stiahnutie kopie. čo s poplatkom robia oni sa ma netýka. Mali by jeho časť odvádzať autorom ako to robia napríklad rádiá za hrané skladby.

Per aspera ad astra.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 7  ~  Člen od: 01 december 2008  ~  Posledná návšteva: 28 august 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

volsung

Stav: offline

 Odoslaný - 01 december 2008 :  13:19:44  Zobraziť profil  Pridať volsung do zoznamu priateľov
mno toto je trochu alibisticky pristup
ak aj kupis nieco kradnute realne tak len prispejes ku kradezi svojim dielom
ked uz sa na to divat takto ces...

http://www.bagras.sk/

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1510  ~  Člen od: 21 október 2008  ~  Posledná návšteva: 18 august 2014 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

misojogi

Stav: offline

 Odoslaný - 11 jún 2011 :  14:10:32  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: misojogi  Pridať misojogi do zoznamu priateľov
A odkial vieme, ze nemozeme niekoho uniest a pytat vykupne? Mas v Biblii prikazanie Neunesies? Vydal nejaky papez dokument, v ktorom vyslovne odsudzuje unosy?
...................
slovo nepokradnes v originali sa pise "lo tigelop" , co znamena ze neunesies za otroka

Aby sme vo všetkom dosiahli pravdu, musíme sa vždy pridržiavať zásady, že to, čo sa mne zdá bielym, budem pokladať za čierne, keď to hierarchická Cirkev tak rozhodne, pevne veriac, že medzi ženíchom Kristom, naším Pánom, a medzi jeho nevestou Cirkvou je ten istý Duch, a náš Pán, ktorý nám dal Desatoro prikázaní, riadi a spravuje aj našu svätú matku Cirkev.
sv.Ignac z Loyoly

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1231  ~  Člen od: 06 november 2010  ~  Posledná návšteva: 01 máj 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

misojogi

Stav: offline

 Odoslaný - 11 jún 2011 :  14:24:42  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: misojogi  Pridať misojogi do zoznamu priateľov
Nejako som stale nenasiel
kde je dokazane z RKC nauky, ze stiahnutie z netu je kradez
mimochodom sucasny zakon to bez problemov dovoluje

boli tu citovane nazory niektorych knazov
ale ja zasa poznam nazory inych knazov ...
takze myslim si svoje ...

rad by som videl nejaky koncil ktory taketo nieco tvrdi


ano kradez je hriech, ale stiahnutie a kopirovanie nie je kradez ....
cize bezduche opakovanie vety ze kradez je hriech asi nevedie k pochopeniu problemu

Aby sme vo všetkom dosiahli pravdu, musíme sa vždy pridržiavať zásady, že to, čo sa mne zdá bielym, budem pokladať za čierne, keď to hierarchická Cirkev tak rozhodne, pevne veriac, že medzi ženíchom Kristom, naším Pánom, a medzi jeho nevestou Cirkvou je ten istý Duch, a náš Pán, ktorý nám dal Desatoro prikázaní, riadi a spravuje aj našu svätú matku Cirkev.
sv.Ignac z Loyoly

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 1231  ~  Člen od: 06 november 2010  ~  Posledná návšteva: 01 máj 2022 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 5 Previous Topic: Katolícka omša Téma Next Topic: Dobra kazen  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06