Fórum pre katolíkov
Vitajte na fóre.
Meno:
Heslo:
Ostať prihlásený


Registrovať sa
Zabudli ste heslo?
  Portál   Fórum   Zodpovední ľudia   FAQ     Registrovať sa
Aktívne témy | Aktívne ankety | Ďaľšie informácie | Reg. členovia | Prihlásení užívatelia | Zoznam avatarov | Hľadať
Zvoľte si vzhľad: 
 Všetky fóra
 Duchovná časť
 Duchovný život
 clovek vedeny Duchom Svatym
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia otvárať NOVÉ témy
   V tomto fóre môžu všetci užívatelia odpovedať na témy
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
 Verzia pre tlač
Autor Previous Topic: Ucast na nekatolickej bohosluzbe Téma Next Topic: Predsudky
Strana: z 5

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 15 jún 2007 :  11:49:55  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Vazne by som sa ta opytal jednu vec To ta tieto nezmysly ucia na tych ducharskych seansach ?

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 15 jún 2007 :  11:56:02  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
Neviem preco sa vyhybate zasadnej otazke

Posobi Duch Svaty mimo Katolicku Cirkev ?

Pôvodne zaslal amerika1 - 01 jún 2007 : 10:10:12


Ešte ako je to vo sviatostiach vysluhovaných mimo Katolíckej Cirkvi, napr. u pravoslávnych. Viem, že ich sviatosti sú platné, takže tam Svätý Duch musí nejako pôsobiť...

Pôvodne zaslal sasulnik - 15 jún 2007 :  07:58:06



A vies preco ?

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 15 jún 2007 :  12:00:31  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Inak dobre otazka vyssie polozena A neokatolici len dokazuju , ze nemaju ani sajn Ani len nepoznaju vyklad koncilu v tejto otazke Hlavne , ze koncilom stale operuju
To je zaujimave
Ja som udajne proti koncilu , ale viem ako tuto otazku koncil vysvetluje
Vy ste za a neviete ?

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 15 jún 2007 :  12:05:17  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Este sa chvilku pohrame , nech sa ukazu pokoncilne ovce Ani len tolko namahy si nedaju , aby si zistili ako to vlastne je Ale budu tarat !

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

mirecnr

Stav: offline

 Odoslaný - 15 jún 2007 :  12:23:56  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: mirecnr  Send mirecnr an AOL message  Odoslať ICQ správu pre: mirecnr  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: mirecnr  Pridať mirecnr do zoznamu priateľov
citácia:
Este sa chvilku pohrame , nech sa ukazu pokoncilne ovce Ani len tolko namahy si nedaju , aby si zistili ako to vlastne je Ale budu tarat !

Pôvodne zaslal amerika1 - 15 jún 2007 :  12:05:17


ano, mozes sa pohrat. Ale myslim si, ze lepsiu a uzitocnejsiu vec by si urobil, keby si miesto hresenia za nevedomost uviedol konkretne veci, ako su napisane. Ty to vies, to je super. Ak je to mozne, prosim, daj to aj sem, podel sa o to. Tebe neubudne, a inym sa prida...

Veď ma, Pane, vo svojej pravde a uč ma, lebo Ty si Boh, moja spása, a v Teba dúfam celý deň.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 2690  ~  Člen od: 06 november 2003  ~  Posledná návšteva: 04 marec 2018 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

sasulnik

Stav: offline

 Odoslaný - 15 jún 2007 :  12:27:08  Zobraziť profil  Pridať sasulnik do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
Ešte ako je to vo sviatostiach vysluhovaných mimo Katolíckej Cirkvi, napr. u pravoslávnych. Viem, že ich sviatosti sú platné, takže tam Svätý Duch musí nejako pôsobiť...


A vies preco ?

Pôvodne zaslal amerika1 - 15 jún 2007 : 11:56:02


Nie. Ale rád by som vedel odpoveď.

Myslím si, že pri rozhodnutiach pravoslávnych patriarchov v ich viere a mravoch Svätý Duch nepôsobí. Vidno to napr., že od veľkej schizmy, sa nevedeli zhodnúť a rozhodnúť neomylne na žiadnom koncile, ktorý bol neskôr v pravoslaví.

 Počet príspevkov: 1677  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 06 marec 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 15 jún 2007 :  12:35:49  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Ale posobi v tom , co si zachovali z Katolickej Cirkvi ked s nou boli v spolocenstve
A opat logicky
Duch Svaty sam seba popriet nemoze
Preto , co schizmatici prijali z pravej viery a pravej Cirkvi je platne
Tak knazstvo ako obeta svatej omse
Pretoze si ako schizmatici zachovali Katolicku vieru v tychto ozazkach
Takze Duch Svaty neposobi , ale nerusi platnost toho , co zjavil a co niekto prijme od Katolickej Cirkvi
Preto je u pravoslavnych knazstvo posvatne a omsa platna
Lebo to zjavil Boh skrze Katolicku Cirkev
Duch Svaty mimo Katolicku Cirkev nikdy nikomu nic nezjavil , vazeni !

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 15 jún 2007 :  12:41:16  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
Rovnako tak v protestantizme
Co je hodne povsimnutia a co vy nedokazete pochopit , je jednoduche ako facka
proste vsetko pozitivne je zachovanie z toho , co prevzali od Katolickej Cirkvi a teda je Bohom inspirovane

Co neprevzali od Katolickej Cirkvi sa o Ducha Svateho ani neobtrelo

Protestantom Boh nic nezjavil
Duch Svaty posobi iba v Katolickej Cirkvi

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 15 jún 2007 :  12:46:16  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
citácia:
Vazne by som sa ta opytal jednu vec To ta tieto nezmysly ucia na tych ducharskych seansach ?

Pôvodne zaslal amerika1 - 15 jún 2007 : 11:49:55


na akych? chodim len do kostola

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

Ales

Stav: offline

 Odoslaný - 15 jún 2007 :  12:46:49  Zobraziť profil  Pridať Ales do zoznamu priateľov
takze jked idem na prijimanie je to v pohode, lebo to je prebrate od KC?
teda u pravoslavnych.....

Dostal som ban, nereagujte na moje prispevky prosim.

 Krajina: Slovakia  ~  Počet príspevkov: 10389  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 11 november 2011 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

sasulnik

Stav: offline

 Odoslaný - 15 jún 2007 :  12:53:15  Zobraziť profil  Pridať sasulnik do zoznamu priateľov
citácia:
takze jked idem na prijimanie je to v pohode, lebo to je prebrate od KC?
teda u pravoslavnych.....

Pôvodne zaslal alesko - 15 jún 2007 : 12:46:49


Nie je to v pohode, lebo sa aktívne zapájaš na nekatolíckom spoločenstve.

 Počet príspevkov: 1677  ~  Člen od: 09 december 2004  ~  Posledná návšteva: 06 marec 2015 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 15 jún 2007 :  12:57:19  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
citácia:
takze jked idem na prijimanie je to v pohode, lebo to je prebrate od KC?
teda u pravoslavnych.....

Pôvodne zaslal alesko - 15 jún 2007 :  12:46:49



Je tazke pochopit rozdiel medzi platnym a dovolenym ?

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 15 jún 2007 :  12:58:21  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
Vazne by som sa ta opytal jednu vec To ta tieto nezmysly ucia na tych ducharskych seansach ?

Pôvodne zaslal amerika1 - 15 jún 2007 : 11:49:55


na akych? chodim len do kostola

Pôvodne zaslal janka - 15 jún 2007 :  12:46:16



Ale charizmatici su ti sympaticky nie ?

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 15 jún 2007 :  13:37:46  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
AKO KTORI


NASLA SOM TOTO:

15. Cirkev sa z viacerých dôvodov cíti spojená aj s tými pokrstenými, čo sa síce honosia kresťanským menom, ale nevyznávajú neporušenú vieru, alebo nezachovávajú jednotu spoločenstva pod Petrovým nástupcom28. Mnohí z nich majú totiž v úcte sväté Písmo ako pravidlo viery a života, prejavujú úprimnú náboženskú horlivosť, s láskou veria v Boha Otca všemohúceho a v Krista, Syna Božieho, Spasiteľa29, prijali krst, ktorý ich spája s Kristom, ba uznávajú a prijímajú vo svojich cirkvách alebo cirkevných spoločenstvách aj iné sviatosti. Viacerí z nich majú aj episkopát, slávia svätú eucharistiu a nábožne si uctievajú panenskú Bohorodičku30. K tomu pristupuje spoločenstvo v modlitbách a iných duchovných dobrách, ba aj určité spojenie v Duchu Svätom, pretože On svojou posväcujúcou silou účinkuje aj v nich svojimi darmi a milosťami a podaktorým z nich dal silu i vlastnú krv vyliať za Pána. A tak Duch vzbudzuje vo všetkých Kristových učeníkoch túžbu a činnosť za pokojné zjednotenie všetkých v jedinom stáde pod jedným pastierom, spôsobom, ktorý určil Kristus31. A Matka Cirkev sa neprestajne modlí, dúfa a pracuje, aby sa to uskutočnilo a napomína svojich synov a dcéry k očiste a obnove, aby sa znamenie Kristovo jasnejšie zaskvelo na tvári Cirkvi.

Z TOHO SOM POCHOPILA, ZE AJ MEDZI NEKATOLIKMI POSOBI DUCH SVATY

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 15 jún 2007 :  13:47:02  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
A vies ako to vlastne Cirkev vysvetluje ? Typicky priklad , ktory nam nazorne ukaze pokoncilovy zmatok v hlavach katolikov

Citas ty vobec co pisem ? lebo ak ano tak by ti to uz muselo byt jasne

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 15 jún 2007 :  13:49:40  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
POKRACOVANIE:

.....Okrem toho niektoré, ba mnohé a význačné prvky a hodno ty, z ktorých sa vo svojom celku buduje a živí sama Cirkev, môžu sa vyskytovať aj mimo viditeľného okruhu katolíckej Cirkvi: písané slovo Božie, život v milosti, viera, nádej a láska a iné vnútorné dary Ducha Svätého i viditeľné prvky. Všetky tieto veci, ktoré pochádzajú od Krista a k nemu aj vedú, právom patria jedinej Cirkvi Kristovej.
U našich oddelených bratov sa koná aj nemálo posvätných úkonov kresťanského náboženstva, ktoré môžu bezpochyby vzbudiť skutočný život v milosti rozličným spôsobom, podľa rozmanitého rozpoloženia jednotlivých cirkví alebo spoločenstiev. A teda ich treba pokladať za schopné umožňovať prístup do spoločenstva spásy.
A tak tieto oddelené cirkvi19 a spoločenstvá, hoci majú podľa nás nedostatky, predsa v tajomstve spásy nie sú bez zmyslu a významu, lebo Duch Kristov sa ich nezdráha používať ako nástroje spásy, ktorých účinnosť sa odvodzuje z plnosti milosti a pravdy, zverenej katolíckej Cirkvi....
....Pod "ekumenickým hnutím" sa rozumejú diela a podujatia, ktoré skŕsajú podľa rozličných potrieb Cirkvi a časových okolností a zameriavajú sa na jednotu kresťanov....

....A TAK DALEJ...

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 15 jún 2007 :  13:53:52  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
A aj rozumies tomu co si sem prekopirovala , ze ?

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 15 jún 2007 :  13:53:58  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
citácia:
A vies ako to vlastne Cirkev vysvetluje ? Typicky priklad , ktory nam nazorne ukaze pokoncilovy zmatok v hlavach katolikov

Citas ty vobec co pisem ? lebo ak ano tak by ti to uz muselo byt jasne

Pôvodne zaslal amerika1 - 15 jún 2007 : 13:47:02



NO SKUS ESTE RAZ...NEMA KAZDY IQ 150

A ZOPAKUJEM AJ JA:
MNE Z TOHO VYCHADZA, ZE AJ U INYCH KRESTANOV POSOBI DUCH SVATY, ALE VOBEC NIE V TAKEJ MIERE AKO V KC A AJ TO LEN KOLI KC

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 15 jún 2007 :  13:55:02  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
citácia:
A aj rozumies tomu co si sem prekopirovala , ze ?

Pôvodne zaslal amerika1 - 15 jún 2007 : 13:53:52


NIE ANI SOM TO NECITALA

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 15 jún 2007 :  13:56:13  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
Este sa chvilku pohrame , nech sa ukazu pokoncilne ovce Ani len tolko namahy si nedaju , aby si zistili ako to vlastne je Ale budu tarat !

Pôvodne zaslal amerika1 - 15 jún 2007 :  12:05:17


ano, mozes sa pohrat. Ale myslim si, ze lepsiu a uzitocnejsiu vec by si urobil, keby si miesto hresenia za nevedomost uviedol konkretne veci, ako su napisane. Ty to vies, to je super. Ak je to mozne, prosim, daj to aj sem, podel sa o to. Tebe neubudne, a inym sa prida...

Pôvodne zaslal mirecnr - 15 jún 2007 :  12:23:56



Keby nevedomost To by bol lepsi pripad Toto je chaos v hlavach Pockaj ved nebud netrpezlivy , postupne sa to uz kristalizuje

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 15 jún 2007 :  13:57:18  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
A VYSLOVENE O KRSTE DUCHOM SVATYM SOM TAM NECITALA

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 15 jún 2007 :  13:57:21  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
citácia:
citácia:
A aj rozumies tomu co si sem prekopirovala , ze ?

Pôvodne zaslal amerika1 - 15 jún 2007 : 13:53:52


NIE ANI SOM TO NECITALA

Pôvodne zaslal janka - 15 jún 2007 :  13:55:02



A nemohla by si to teda vysvetlit par vetami

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 15 jún 2007 :  13:58:47  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
citácia:
A VYSLOVENE O KRSTE DUCHOM SVATYM SOM TAM NECITALA

Pôvodne zaslal janka - 15 jún 2007 :  13:57:18



Ani neprecitas

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

amerika1

Stav: offline

 Odoslaný - 15 jún 2007 :  14:01:18  Zobraziť profil  Navštíviť domácu stránku užívateľa: amerika1  Zobraziť adresu v MSN Messengeri pre: amerika1  Pridať amerika1 do zoznamu priateľov
A ZOPAKUJEM AJ JA:
MNE Z TOHO VYCHADZA, ZE AJ U INYCH KRESTANOV POSOBI DUCH SVATY, ALE VOBEC NIE V TAKEJ MIERE AKO V KC A AJ TO LEN KOLI KC



moze byt zena trosku tehotna ?

Milovaní, veľmi som sa usiloval napísať vám o našej spoločnej spáse; a pokladám za nevyhnutné písať vám a napomenúť vás, aby ste zápasili za vieru, raz navždy odovzdanú svätým. Jud 1,3

 Počet príspevkov: 8817  ~  Člen od: 15 február 2005  ~  Posledná návšteva: 24 december 2012 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky

janka

Stav: offline

 Odoslaný - 15 jún 2007 :  14:05:08  Zobraziť profil  Pridať janka do zoznamu priateľov
TAKZE KED VIDIM, ZE NIEKTO ZIJE PODLA MIERY POZNANIA, KTOREHO SA MU DOSTALO,AJ KED NIE JE KATOLIK NEBUDEM HO NAZYVAT BLUDAROM A BUDEM SA MODLIT ZANHO AKO ZA SVOJHO BRATA A CHVALIT BOHA, ZE MU DAL DAR VIERY, ZE ZMENIL JEHO HRIESNY ZIVOT...TAK ROZUMIEM EKUMENICKE SPRAVANIE

 Krajina: Hungary  ~  Počet príspevkov: 5687  ~  Člen od: 27 január 2004  ~  Posledná návšteva: 07 január 2016 Upozorniť moderátora  Na začiatok stránky
Strana: z 5 Previous Topic: Ucast na nekatolickej bohosluzbe Téma Next Topic: Predsudky  
 Verzia pre tlač
Predchádzajúca strana | Nasledujúca strana
Choď na:
 Image Forums 2001 Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.06